90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 01:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2013, 22:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Споделете тук, как 90-дневната диета промени отношението ви към малките и големите неща от живота, към близките ви, към околните и към вас самите :D !

Прикачени файлове:
Щастие.jpg
Щастие.jpg [ 30.69 KiB | Прегледано 9945 пъти ]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 19:13 
Offline

Регистриран на: 18 Апр 2013, 19:02
Мнения: 5
О, какво да кажа.. с 15кг по-малко животът е много по-прекрасен! А погледът на мъжа ми и на околните как се промени само. (Да не говорим за съседките)...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2013, 12:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Прекрасен живот, нали Жабка ! :D

Моля те запиши резултатите си в темата НАШИТИ РЕЗУЛТАТИ , във форума Сега започвам е темата.
Благодаря , Жабка :D !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2013, 17:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Е, не може да има тема и аз да не се включа :lol: :lol: . Освен, че изглеждам много по-добре и всички ми правят комплименти (мъж ми започна повече да ме ревнува, ама ще го понеса ;) ), вече внимавам какво ям. Опитвам се да се храня здравословно и се интересувам кой продукт за какво е полезен. Сега целта ми е да науча и децата да се хранят здравословно. А да знаета какво обоняние съм развила и как усещам аромата на храната и особено на хляба ... Гледам на храната по друг начин, сякаш я оценявам и ми е по-вкусна. Преди просто нагъвах каквото ми падне пред очите. Абе с три думи - много съм доволна!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 23 Май 2013, 17:53 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2013, 17:12
Мнения: 2
Аз пък работя в Мак Доналдс и изпитвам неимоверно удоволствие, когато в края на деня не съм хапнала дори един залък от хамбургерите, които приготвям ! А също така когато хората си поръчват по 2-3 сандвича, мислено си казвам "Хааа, дебелей !" :lol: Може да звучи злобно, но е удовлетворяващо. И което пък е най-забавно - освен кантара, униформата ми е мярка за слабеенето. Дори когато не съм на работа, понякога си я обличам вкъщи, за да се повъртя свободно в панталона, който до преди няколко седмици ме стягаше и едвам закопчавах.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2013, 19:49 
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2013, 19:35
Мнения: 1
може ли някой да ми отговори от кой ден на диетата започва отслабването обикновено?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2013, 22:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Сонче, при всеки е различно и индивидуално. Ако си имала задържана вода, още първите 3-4 дни ще изчезнат 1-2-3 кг. Някои свалят активно първия месец, други "отключват" метаболизма си в средата на диетата и дори през третия месец. Просто спазвай правилата, бъди стриктна и няма начин да не паднат излишните килца. Ако искаш подкрепа пиши в "Сега започвам", тема "На 90 дневната съм". Успех!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2013, 15:45 
Offline

Регистриран на: 11 Юни 2013, 00:35
Мнения: 1
Здравейте! Тук не се срещат много мъже, но аз правя изключение. На 18 години съм близо. С диетата съм на 16-тия ден и съм свалил 7 килограма. Имам доста още да свалям. Кръвното ми, заради наднорменото ми тегло, беше стигнало 150/90. Това беше постоянното ми кръвно налягане. Но от както съм започнал диетата, която комбинирам с усилени тренировки във фитнеса, кръвното ми се нормализира мигновено. Сега варира от 118/76 до 125/80. Вече се чувствам много по-енергичен и активния живот ми се отразява отлично. Никой няма да сгреши, ако започне диетата. Тя не може да ви навреди, а напротив, учи ви как да се храните правилно. Не е толкова тежка, колкото си мислех. Много рядко изпитвам глад. Това е от мен. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2013, 10:59 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:26
Мнения: 1
Здравейтееее :D ,

отдавна се каня да се включа във форума и ето, че момента назря :)

На диетата съм вече 14 дена, за сега съм доволна, но определено мисля, че не я спазвам много точно, тъй като съм с малко бебе и ми е доста трудно да се храня редовно. Надявам се, че ще намеря полезни съвети от всички тук :D

Хубав и успешен ден на всички!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2013, 12:46 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2013, 11:32
Мнения: 126
Julianna написа:
Здравейтееее :D ,

отдавна се каня да се включа във форума и ето, че момента назря :)

На диетата съм вече 14 дена, за сега съм доволна, но определено мисля, че не я спазвам много точно, тъй като съм с малко бебе и ми е доста трудно да се храня редовно. Надявам се, че ще намеря полезни съвети от всички тук :D

Хубав и успешен ден на всички!


Добре дошла, Julianna! Успех и много минуси ти желая.
Пиши в "Сега започвам" - тема "На 90 дневната съм", там коментираме менютата си, помагаме си и споделяме полезни съвети :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2014, 20:37 
Offline

Регистриран на: 25 Апр 2014, 20:29
Мнения: 2
Здравейте!Искам само да ви поздравя всички и да ви кажа ,че и аз от 2 дни съм на тази диета.Незнам дали ще се справя, тъй като съм доста стръвничка.Дайте ми съветче,моля!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2014, 12:25 
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2013, 13:43
Мнения: 321
kari написа:
Здравейте!Искам само да ви поздравя всички и да ви кажа ,че и аз от 2 дни съм на тази диета.Незнам дали ще се справя, тъй като съм доста стръвничка.Дайте ми съветче,моля!


Здравей,
Добре дошла.
Трябва да имаш желание за промяна!
Трябва да си постоянна в прилагането на 90 дневната диета!
Трябва да си дисциплинирана, за да не правиш нарушения!
Ще се справиш, ако имаш воля и издържиш 90 дни, а не като свалиш първите 4-5 кг.
Желая ти успех!
Ако имаш въпроси задавай!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2014, 10:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2014, 09:25
Мнения: 48
:cry: От доста време гледам колега - отслабнала и се облича все по-елегантно. Не знаех , че е благодарение на тази диета, едва вчера разбрах. Милата, беше с шик туника. Друга и направи комплимент и я заяде с думите:" Когато ти стане малка , ще ми я дадеш!"
Вбесих се! Такива са повечето жени...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2014, 10:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2014, 09:25
Мнения: 48
Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2014, 12:21 
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2014, 12:10
Мнения: 2
Здравейте, аз съм нова тук. Едва днес за първи път отворих темата да я зачета. Аз съм на 50 ден и не съм свалила нито един килограм. Инъче ми е леко и почти не ми се яде. Обаче явно не правя нещата така, както трябва да ги правя. Днес съм решила, че ще прочета вашите коментари и ще видя къде основно греша. Честно да ви кажа не съм обезверена, но ми е мъчно, че не съм постигнала никакъв резултат. Пак казвам, че имам и дни, в които съм прегрешавала, но като цяло съм стриктна. Днес е точно 50-я ми ден и ще си хапна супа от леща с 1 филийка пълнозърнест хляб. За довечера ще е сигурно варени картофки. Очаквам да ме подкрепите и да ме стимулирате, защото ако и в края на вторият месец не дам резултат, направо ще се гръмна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2014, 12:56 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2014, 21:13
Мнения: 146
natfil написа:
Здравейте, аз съм нова тук. Едва днес за първи път отворих темата да я зачета. Аз съм на 50 ден и не съм свалила нито един килограм. Инъче ми е леко и почти не ми се яде. Обаче явно не правя нещата така, както трябва да ги правя. Днес съм решила, че ще прочета вашите коментари и ще видя къде основно греша. Честно да ви кажа не съм обезверена, но ми е мъчно, че не съм постигнала никакъв резултат. Пак казвам, че имам и дни, в които съм прегрешавала, но като цяло съм стриктна. Днес е точно 50-я ми ден и ще си хапна супа от леща с 1 филийка пълнозърнест хляб. За довечера ще е сигурно варени картофки. Очаквам да ме подкрепите и да ме стимулирате, защото ако и в края на вторият месец не дам резултат, направо ще се гръмна.


Здравей,natfi! Добре дошла!

Първо да те помоля да пишеш в "На 90-дневна диета съм",там сме всички и ще е по лесно да помагаме ;)
Второ да ти кажа,че е невъзможно да правиш диетата правилно и за 50 дена да не свалиш нито един кг :shock: :shock: :shock: Предлагам да прочетеш подробно цялата информация във форума за точните принципи на режима,много достъпно е написано и добре обеснено :)
Още от първото меню,което виждам от теб ти казвам,че не е по режима... :( :( :( Днес сигурно ти е ден варива,на вечеря се яде половината от обяда,по изключение различни неща....картофите не се ядат вечер...храната е малко....няма как да си задвижиш метаболизма с толкова малко храна....Спазваш ли часовете на хранене? Предлагам да пишеш така менюто за деня си ,ама цялото закуска,обяд,вечеря...за да можем да отстраняваме неточностите :) А мерила ли си си мерките?Поне в см мръднала си?
Макар,че малко късно влизаш тук на 50-ят ден,се надявам да преборим кантара :D и да изчистим всички прегрешения :D :D :D Режима е прекрасен,променя цялостните хранителни навици и метаболизъм на човек и го кара да се чувства страхотно - със самочувствие и здрав,така чееее си струва да продължиш :D И то ти го казва човек на 29-ят ден :D
Успех ти желая и много свалени килца :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2015, 19:59 
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2015, 19:51
Мнения: 6
Здравейте,реших да се регистрирам,въпреки че не обичам много форумите,но се чудя дали така няма да намеря повече мотивация:) Иначе днес ми е 5 ти ден от диетата и съм свалила 500 гр горе долу,но това е нищо,надявам се да устискам до 90 тия ден,целта ми е да сваля едни 15 кг.Вчера ми беше трудно да издържа в плодовия ден,но виждам,че тук има разнообразие на рецепти.Исках само да попитам нали в плодовия ден се ядат плодове или зеленчуци,но само от един вид,а виждам доста рецепти със салата и смес от зеленчуци,това правилно ли е и има ли ефект диетата по този начин?Имам и един друг въпрос,може ли да се кара без булъони,понеже нямам време да ги правя и тях?Много благодаря предварително :):):)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2015, 10:13 
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2013, 13:43
Мнения: 321
debelanka написа:
Здравейте,реших да се регистрирам,въпреки че не обичам много форумите,но се чудя дали така няма да намеря повече мотивация:) Иначе днес ми е 5 ти ден от диетата и съм свалила 500 гр горе долу,но това е нищо,надявам се да устискам до 90 тия ден,целта ми е да сваля едни 15 кг.Вчера ми беше трудно да издържа в плодовия ден,но виждам,че тук има разнообразие на рецепти.Исках само да попитам нали в плодовия ден се ядат плодове или зеленчуци,но само от един вид,а виждам доста рецепти със салата и смес от зеленчуци,това правилно ли е и има ли ефект диетата по този начин?Имам и един друг въпрос,може ли да се кара без булъони,понеже нямам време да ги правя и тях?Много благодаря предварително :):):)


В плодовият ден могат да се ядат и плодове и зеленчуци, но последните без мазнина и сол. В плодовият ден до обяд се ядат плодове или зеленчуци през два часа, без да се смесват. Примрено в 8 ч. 2 киви, в 10 ч. два домата и т.н. Може в 8 ч. 2 киви, 10 ч. портокал и пр. След обяд могат да се смесват плодовете или зеленчуците, като примерно се прави плодова салата. В плодовият ден, се разрешават до 100 г. сурови ядки, но не повече от 50 г. на едно хранене. Ядките примерно могат да се комбинират с краставица. Колкото до бульоните, трябва да се пият, защото помагат да се засища организма, стимулират метаболизма и т.н. Но както във всяка диета, не може всичко да се спазва на 100 %, но човек трябва да се старае, колкото може повече неща да спазва. Осталаното е въпрос на личен избор. Ако нямаш книгата пиши на лични съобщения, email да ти е пратя. Успех!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АЗ, ДИЕТАТА И ДРУГИТЕ НЕЩА ОТ ЖИВОТА !
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2015, 11:35 
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2015, 19:51
Мнения: 6
Tsvety написа:
debelanka написа:
Здравейте,реших да се регистрирам,въпреки че не обичам много форумите,но се чудя дали така няма да намеря повече мотивация:) Иначе днес ми е 5 ти ден от диетата и съм свалила 500 гр горе долу,но това е нищо,надявам се да устискам до 90 тия ден,целта ми е да сваля едни 15 кг.Вчера ми беше трудно да издържа в плодовия ден,но виждам,че тук има разнообразие на рецепти.Исках само да попитам нали в плодовия ден се ядат плодове или зеленчуци,но само от един вид,а виждам доста рецепти със салата и смес от зеленчуци,това правилно ли е и има ли ефект диетата по този начин?Имам и един друг въпрос,може ли да се кара без булъони,понеже нямам време да ги правя и тях?Много благодаря предварително :):):)


В плодовият ден могат да се ядат и плодове и зеленчуци, но последните без мазнина и сол. В плодовият ден до обяд се ядат плодове или зеленчуци през два часа, без да се смесват. Примрено в 8 ч. 2 киви, в 10 ч. два домата и т.н. Може в 8 ч. 2 киви, 10 ч. портокал и пр. След обяд могат да се смесват плодовете или зеленчуците, като примерно се прави плодова салата. В плодовият ден, се разрешават до 100 г. сурови ядки, но не повече от 50 г. на едно хранене. Ядките примерно могат да се комбинират с краставица. Колкото до бульоните, трябва да се пият, защото помагат да се засища организма, стимулират метаболизма и т.н. Но както във всяка диета, не може всичко да се спазва на 100 %, но човек трябва да се старае, колкото може повече неща да спазва. Осталаното е въпрос на личен избор. Ако нямаш книгата пиши на лични съобщения, email да ти е пратя. Успех!


Tsvety много благодаря за отговора,ще се постарая да направя максималното,като за начало ще започна да ям хляб,понеже съм отвикнала и освен намазани филии с лютеница по 1-2 в годината май друг хляб не ям :(Аз дебелея от спагетите,които обожавам :)Имам книгата свалих си я от тук и започнах да я разглеждам.Стискам палци на всички,да успеем :)мойте кг са от бременността и така и не успях да сваля пследните 8 :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов