90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 17:08

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013, 15:22 
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2013, 15:10
Мнения: 5
Здравейте, аз съм на 18 години и тежа 55 кг. :) искам за 1 месец с тази диета да отслабна до 49/50 кг.Днес е вторият ми ден..
На първият закусвах ябълка,след четири часа обядвах яйца на очи и голяма салата с краставици,домати и сирене, а вместо вечеря реших да изпия 500 мл мляко с нескафе.На вторият ден пак имаше нарушение-пакетче обикновени солети преди обед и следобед барни кексче.Проблемът е че на ден пия по 1 литър мляко с нескафе и не мога да се лиша от него.Особено вечер преди лягане го пия за да ме успокой а нескафето не влияе на съня ми..Та моят въпрос е трябва ли да започнам наново тъй като съм развалила диетата?Необходимо ли е изключително стриктното спазване на диетата имайки предвид че не искам да сваля много килограми?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 12:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Ами , като не можеш да се лишиш от мляко - 90-дневната не е за теб !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 13:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Вечерята е винаги еднаква с обяда и винаги на половината от него !
Освен на греховната въглехидратна вечеря , когата вечерята е сладка , но може и да е същата и наполовина на обяда !( ако не обичаш или не можеш да ядеш сладко )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 15:29 
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2013, 15:10
Мнения: 5
ами добре.моля,препоръчайте ми някаква диета, която позволява пиенето на прясно мляко


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 17:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Няма такава ! :D

Но майка ми правше една , която аз лично не харесвам и отслабваше с нея точно 10 кг за 10 дена !

Ден 1 и 2 - по 1 л прясно мляко с черен чай за деня - неподсладено
Ден 3 и 4 - по 3 кофички кисело мляко( от 500 гр) разпределени за деня
Ден 5 и 6 - по 5 варени яйца за деня
Ден 7 и 8 - по половин килограм кренвирши или пилешко месо за деня
ден 9 и 10 -пиеш само негазирана минерална вода

:D
Ако ти харева - прави я !

В 90-дневната може да пиеш прясно мляко само в белтъчен ден и то на самостоятелно хранене

и също на Греховната вчеря - една чаша - по изключение - това е !

Ако искаш да я правиш 90-дневната - ще трябва да се откажеш от млякото !
От него , между другото се дебелее !
То е храна, а не питие !

А НЕС-КАФЕТО Е ВРЕДНО- ОСОБЕНО ПЪК - ЗА ПОДРАСТВАЩИ !
И ДРУГОТО КАФЕ - СЪЩО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 17:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Друго, което предлагам е да правиш диетата правилно , като само за теб ,като изключение, понеже още растеш и си само на 18 години - вечер в 20:00 да пиеш по една голяма чаша мляко , но без нес кафе , като от вечерята до млякото да са минали 3-4 часа !
Тоест да вечеряш в 18 часа - най-късно !
Ако искаш да пробваме , ще ти помагам - и аз си имам 18 годишен син и той обича млекце !

Колко си висок/висока ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 18:28 
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2013, 15:10
Мнения: 5
Благодаря ви,но тази диета която майка ви е правила не ми изглежда особено лесна и здравословна.За пръв път правя диета. Сега не мога да отделям толкова време за спорт,тъй като завършвам и прекарвам повечето си време в учене.90 дневната ми се стори най-приятна и здравословна.Съгласна съм да пробвам това, което вие предложихте за млякото в 8 часа.Аз по принцип не вечерям по-късно от 6.Тъй като предпочитам ученето през нощта, мога ли да пия зелен или черен чай, които също съдържат кофеин.А за нескафето..чувствам се зависима като наркоман,въпреки че съм наясно с вредите, които нанася.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 18:31 
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2013, 15:10
Мнения: 5
хаха честно казано нямам представа... :roll: ще се измеря и ще напиша


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 21:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Alextrasza написа:
Благодаря ви,но тази диета която майка ви е правила не ми изглежда особено лесна и здравословна.За пръв път правя диета. Сега не мога да отделям толкова време за спорт,тъй като завършвам и прекарвам повечето си време в учене.90 дневната ми се стори най-приятна и здравословна.Съгласна съм да пробвам това, което вие предложихте за млякото в 8 часа.Аз по принцип не вечерям по-късно от 6.Тъй като предпочитам ученето през нощта, мога ли да пия зелен или черен чай, които също съдържат кофеин.А за нескафето..чувствам се зависима като наркоман,въпреки че съм наясно с вредите, които нанася.


Ами не е здравословна :D особено за 18 годишни ! не те съветвам да я правиш , само я споменах като диета съдържаща мляко .

Ами , за чая - не е добре нощем да пиеш чай, даже и вода не съветваме да се пие след 20:00 , за да си починат бъбреците !
Слагай си като искаш в млякото , в началото , малко кафе и лека полека го изхвърли, това кафе !

Питах те за височината , защото може би 55 кила са си добро тегло за ръста ти !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 23:57 
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2013, 15:10
Мнения: 5
По принцип килата са ми точно толкова колкото трябва да бъдат,смятала съм си ги..просто аз самата не се чувствам добре..не става въпрос толкова за суета или нещо такова..просто не изглеждам толкова добре по бански(имам предвид неравности) ии самата аз не се чувствам слабичка и по-подвижна..ще се справя с кафето по един или друг начин ще пробвам да откажа ако не успея щее се пробвам постепенно..А иначе много жалко за чая..изглежда, че няма нещо, което да ми помогне с неспането,което е най-вредно..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2013, 13:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Alextrasza написа:
По принцип килата са ми точно толкова колкото трябва да бъдат,смятала съм си ги..просто аз самата не се чувствам добре..не става въпрос толкова за суета или нещо такова..просто не изглеждам толкова добре по бански(имам предвид неравности) ии самата аз не се чувствам слабичка и по-подвижна..ще се справя с кафето по един или друг начин ще пробвам да откажа ако не успея щее се пробвам постепенно..А иначе много жалко за чая..изглежда, че няма нещо, което да ми помогне с неспането,което е най-вредно..


Ами ти трябва да спиш, Алекс - единственно в съня , тялото ти расте и се регенерира - просто почни да учиш през деня :D , а нощта остави за сън !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2013, 13:57 
Offline

Регистриран на: 28 Мар 2013, 13:48
Мнения: 1
Здравейте!
Сега започвам диетата и имам / за сега :P / 3 въпроса: Може ли да се ядат трици с кисело мляко в Белтъчния ден? Защо, освен Белтъчния ден, се яде през 2 часа? - Не е ли много на често? Попринцип знам, че човек трябва да яде по 100g белтъчини на ден, но в тази диета ядем белтъчини само 1 на 4 дни, а в останалите - само въглехидрати - не е ли вредно за орагнизма?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: моля за съвет !
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2013, 14:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
d4f1, трици с кисело мляко можеш да ядеш само във въглехидратната вечеря. Не се яде през 2 или 4 часа целия ден! Имаш закуска (може и две), обяд и вечеря! Сутрин се прави една или две закуски с плод, през интервал от 2 часа. Плод се яде най-късно до 12 часа, а между последния плод и обяда трябва също да има интервал от два часа. Интервала между обяда и вечерята трябва да бъде ПОНЕ 4 часа (О - 13.00ч.; В - най-рано в 17.00ч.) в белтъчен ден. Във варивата и въглехидратния интервала между обяд и вечеря е минимум 3 часа, а в плодовия се яде през два часа и единствено тогава имаш 5-6 хранения. Това не е просто диета, а режим на хранене. През всички дни получаваш пълноценна храна, а ежедневно ядеш пресни плодове и зеленчуци. Провеждам я за втори път и нямам никакви оплаквания.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2013, 19:37 
Offline

Регистриран на: 16 Апр 2013, 19:21
Мнения: 1
Na 40 den sam ot dietata i vsichko beshe ok. dokato ne se pobolyah ot ventsite i sega sam na antibiotik,ima li variant plodoviya den da se smeni s neshto drugo poneje ne moga da yam plodove a sim samo na supichki.Molya za savet che neiskam da si prekisna dietata.Blagodarya predvaritelno


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2013, 15:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Myuji написа:
Na 40 den sam ot dietata i vsichko beshe ok. dokato ne se pobolyah ot ventsite i sega sam na antibiotik,ima li variant plodoviya den da se smeni s neshto drugo poneje ne moga da yam plodove a sim samo na supichki.Molya za savet che neiskam da si prekisna dietata.Blagodarya predvaritelno


НЕ МОЖЕ ДА СЕ СМЕНЯ , МИЮДЖИ - ЯЖ СУПИЧКИ ОТ ЗЕЛЕНЧУЦИ , БЕЗ СОЛ И БЕЗ МАЗНИНА - ТЕ СА РЕЖИМНИ ЗА ПЛОДОВИЯТ( ВИТАМИННИЯТ ДЕН )

ЗАЩО , ДА НЕ МОЖЕШ ДА ЯДЕШ ПЛОДОВЕ ?-
АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕГЛЪЩАШ ТВЪРДА ХРАНА, НАПРАВИ СИ ПЛОДОВИ СОКОВЕ -250 МЛ НА ПЛОДОВО ХРАНЕНЕ - НАТУРАЛЕН ПРЯСНО НАПРАВЕН ПЛОДОВ СОК.
ТЕ ЩЕ ТИ ПОМОГНАТ ДА ОЗДРАВЕЕШ - НАЙ- ХУБАВАТА ХРАНА ЗА ЧОВЕКА СА ПЛОДОВЕТЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 10:45 
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2013, 20:52
Мнения: 2
Искам да попитам през водния ден мога ли да пия чай


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 12:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Можеш, но да не е подсладен.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 23 Май 2013, 07:30 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2013, 06:22
Мнения: 3
Аз искам да питам грешно ли е,че кафето го пия с захар?Да,грешно е :D обаче не мога горчиво.Може ли поне захарин?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013, 11:35 
Offline

Регистриран на: 28 Май 2013, 11:25
Мнения: 4
здравейте :roll: на диетата съм от 12 дни и не съм свалила нито 1кг :cry: кажете аз ли много бързам??или диетата не ми действа :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013, 11:37 
Offline

Регистриран на: 28 Май 2013, 11:25
Мнения: 4
моля някой да ми даде съвет :((


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2013, 18:31 
Offline

Регистриран на: 24 Юни 2013, 10:40
Мнения: 1
Здравейте,
от 14 юни съм на диета за втори път сериозно, защото имах няколко опита, но я прекратявах поради нарушения :). Сега обаче не мога свалям килограмите както първия път ( всяка седмица 2 кг), а спазвам диета доста прецизно, с изключение на бульоните на обед - понякога ги пропускам и 2-3 пъти съм пила по 1 чаша бяло вино. Как да стимулирам метаболизма си?
Опитвам се да имам малко спортна дейсност, но я тя е инцидентна.166 см преди диетата тежах 74 сега 71.5.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 17:16 
Offline

Регистриран на: 14 Юли 2013, 16:33
Мнения: 3
аз съм нова днес ми е 2ден,и имам въпрос?Аз закусвам към 10ч.,плод и към 12ч.,обядвам,в 6ч.вечерям,в смисъл така ми е добре не ям на 2часа това ще окажели някакъв проблем.Благодаря!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 22:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Повече от добре си така, особено с ранната вечеря. Само в плодовия ден се яде през два часа. В останалите дни има една или две закуски (през интервал от два часа - 8ч., 10ч. напр.), обяд и вечеря.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2013, 19:06 
Offline

Регистриран на: 14 Юли 2013, 16:33
Мнения: 3
обърках всичко,моето дете имаше рожден ден на 25 и три дена не спазвах диетата,после почнах,а от вчера пък нямам пари за да си купя плодове и направо ми е много мъчно ограничавам се ама знам че така нищо няма да направя,а на 10 ми е първия воден ден,моля ако ме посаветвате какво да направя ще съм ви благодарна

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2013, 20:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Здравей Михаела! Продължавай диетата с деня, който ти се пада. Въоръжи се с воля и упоритост, и не допускай повече така да си саботираш диетата. В дните в които нарушаваш качваш и после ти трябват няколко режимни дни, за да възстановиш щетите. Получава се една въртележка от сваляне, качване, сваляне и в крайна сметка си стоиш на едно и също място. Ако нямаш плодове, хапни неовкусени зеленчуци, сурови ядки или сурови, белени слънчогледови семки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов