90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 28 Мар 2024, 19:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Хранене плодов ден
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2017, 12:03 
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 14:09
Мнения: 1
Здравейте , започнах диетата от една седмица, утре ми е плодовия ден ,та да питам , тиква печена ябълки печени мога ли да консумирам , а да и за сурови ядки има ли определен грамаж


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Хранене плодов ден
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2017, 20:51 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2017, 13:18
Мнения: 34
Здрасти, Цеце! Можеш да ядеш печена ябълка и тиква, но без захар и мед. Ядките трябва да са сурови, максимум 100 гр на ден, като е по-добре да са разделени на 4 пъти х 25 гр или 2 път х 50 гр. По принцип авторките препоръчват ядките да се ядат на оделно хранене, но можеш да ги комбинираш с кисели и полукисели плодове (виж във "Сега започвам" - "Правила за разделното хранене в 90 дн диета". Като имаш въпроси пиши в темата "На 90 дн диета съм, тема 3 актулана", там сме всички.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Хранене плодов ден
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2017, 19:57 
Offline

Регистриран на: 06 Фев 2017, 19:32
Мнения: 2
Здравейте, днес ми е втори плодов ден и стриктно си спазвах правилото да не смесвам плодовете, докато не отворих книгата на български език, и видях следната рецепта за този ден, наречена 'Ладийка от плодове':
'Малък пъпеш нарежете на две половини и издълбайте вътрешността. Напълнете с ягоди, банани и шепа стафиди.' След това поогледах доста рецепти през този ден и във всичките рецепти плодовете за обяд са смесени!
От друга страна, на стр.4 ясно пише да не се смесват плодовете...
А за да е по-весело на друго място в книгата прочетох дори това: ' Ако имате сокоизстисквачка смесете плодове и зеленчуци, прясно изцедени, соковете са наситени със слънце'..:)
Все пак признавам--четох книгата избирателно -и може да съм пропуснала нещо ... обаче се замислих дали несмесването на плодовете е наистина необходимо? Ако някой може да хвърли светлина, ще съм благодарна!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Хранене плодов ден
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2017, 17:21 
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2017, 12:49
Мнения: 12
Здрасти Mayak

И аз много противоречиви мнения изчетох, затова се придържам само към един източник.
Аз не смесвам плодовете, но не виждам да навреди ако ги смесиш, важното е да набавиш витамините за организма си!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Хранене плодов ден
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2017, 18:42 
Offline

Регистриран на: 06 Фев 2017, 19:32
Мнения: 2
Чушки написа:
Здрасти Mayak

И аз много противоречиви мнения изчетох, затова се придържам само към един източник.
Аз не смесвам плодовете, но не виждам да навреди ако ги смесиш, важното е да набавиш витамините за организма си!


Благодаря за отговора! И аз реших да процедирам така и смесвам само зеленчуците, тъй като хапвам салати на обяд и вечеря във витаминния ден. Плодовете засега разделно само на закуска. Чувствам се добре!;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов