90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 00:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: само 1кг за 29 дни-къде бъркам?
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2016, 16:21 
Offline

Регистриран на: 29 Мар 2016, 15:48
Мнения: 4
Здравейте,както се подразбира от заглавието имам проблем с НЕсвалянето на кг.Немога да кажа ,че съм 100% стриктна,но въпреки това ми се струва доста малко това ,което съм свалила.Имам прегрешения няколко пъти вечер по чаша червено вино и понякога в пристъп на глад следобед нещо малко,но според деня-примерно в белтъчен ден парче кашкавал. :oops: Пия много вода,бульоните ги започнах днес.Имам въпрос-проблем ли е понякога на обяд да е едно,а за вечеря друго, и още нещо може ли да се смесват плодовете през плодовия ден?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: само 1кг за 29 дни-къде бъркам?
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2016, 14:26 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdravei!Mnogo moje da sa prichinite poradi tvoeto nesvalene na kg.Moje da imash malko kilogrami za svalqne pyrvo.Vtoro v posta si napisala che pravish pregresheniq.Ne moje da konsumirash vino v koeto ima strashno mnogo zahar pri tova ve4er i da ot4akvash da svalqsh.Sledobed v pristyp na glad qdesh ne6to koeto si mislish che e rejimno.Vsy6ntost ako si qla pileshko a sledobed par4e kashkaval si e seriozno pregrehsenie.İ da problem e ako na obqd qdesh edno a na ve4erq drugo.Nqma nachin da svalish ako qdesh razli4ni ne6ta pyk bilo to i ot edna grupa.Prez plodoviq den moje da smesvash plodove no ot 12 na obqd natatyk.Pregledai otnovo foruma i stranicata informaciq za 90 dnevnata dieta.Rejima ne e strog no ima svoite tynkosti i pravila.Koito ako sistemno se narushavat nqma da svalish ni6to,a samo se zalygvash 4e si na rejima.Kogato sledobedite ogladneesh izpii 4asha gore6ta voda ,4ai ili kafe.Shte zalyje glada za okolo chas i sled tova moje da ve4erqsh.Uspeh ti jelaq.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: само 1кг за 29 дни-къде бъркам?
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2016, 09:47 
Offline

Регистриран на: 29 Мар 2016, 15:48
Мнения: 4
Благодаря за отговора!
Явно тези малки забежки,които си мисля че не са от значение са препъни камъка при мен!
Започвам стриктно,дано се получи нещо!
А плодове и зеленчуци на едно хранене в плодов ден разрешено ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов