90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 17:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Въпрос за въглехидратен ден
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2015, 08:33 
Offline

Регистриран на: 21 Юни 2015, 13:34
Мнения: 5
Здравейте,от днес съм на диетата и се опитах да изчета почти всичко което сте писали ,но има има някой неща които не разбрах-във въглехидратния ден ако на обяд ям примерно пица с доматен сос или спагети с доматен сос трябва ли да ям отново и голямата салата,и вечерта ако съм на сладки неща да ям ли половин салата,предварително се извинявам за въпроса който на диетуващите отдавна може да се стори глупав,но искам да изчистя всички неяснотиики за да съм стриктна,благодаря ви предварително за отговора :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Въпрос за въглехидратен ден
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2015, 20:20 
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2013, 13:43
Мнения: 321
simova написа:
Здравейте,от днес съм на диетата и се опитах да изчета почти всичко което сте писали ,но има има някой неща които не разбрах-във въглехидратния ден ако на обяд ям примерно пица с доматен сос или спагети с доматен сос трябва ли да ям отново и голямата салата,и вечерта ако съм на сладки неща да ям ли половин салата,предварително се извинявам за въпроса който на диетуващите отдавна може да се стори глупав,но искам да изчистя всички неяснотиики за да съм стриктна,благодаря ви предварително за отговора :)


Във ВГХ ден на обяд се яде пица, или спагети, или макарони и т.н. със салата. Аз пиех и 300 г. зеленчуков бульон.
Във ВГХ вечеря се яде сладко / паста, торта, сладкиш, бисквити, сладолед и т.н./ с лентичка шоколад. Салата не се яде на вечеря.
Ако решиш да направиш някакво нарушение на диетата, може да си го позволиш във ВГХ вечеря, защото следващия ден е витаминен /плодове и зеленчуци/.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов