90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 02:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Моля за отговор :(
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2014, 02:45 
Offline

Регистриран на: 01 Окт 2014, 14:59
Мнения: 5
До първият воден ден нещата вървях долу горе добре, 5кг... После още 2кг с много мъка и от там нататък нищо .. Онзи ден ми беше втория воден ден, свалих само 1кг (в сравнение с първия - 2,5кг) И се притеснявам, че има само месец още, а аз не само, че не свалям, ами и кача някое килце, пак го сваля ... А не е като да нямам за сваляне. Била съм много дълго време поне още минус 3-4кг и тогава пак не съм била от кльощавите .. Моля ви, споделете, мислите ли, че ще сваля още или това ми беше .... :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Моля за отговор :(
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2014, 08:14 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2014, 21:13
Мнения: 146
heard написа:
До първият воден ден нещата вървях долу горе добре, 5кг... После още 2кг с много мъка и от там нататък нищо .. Онзи ден ми беше втория воден ден, свалих само 1кг (в сравнение с първия - 2,5кг) И се притеснявам, че има само месец още, а аз не само, че не свалям, ами и кача някое килце, пак го сваля ... А не е като да нямам за сваляне. Била съм много дълго време поне още минус 3-4кг и тогава пак не съм била от кльощавите .. Моля ви, споделете, мислите ли, че ще сваля още или това ми беше .... :cry:


Здравей :)

Първо в добре да се знае, височина и кг, защото все пак зависи колко кг е нужно да сваляш/ако си с 25 кг отгоре ще дръпнеш повече надолу,но ако са 10кг примерно , значи това сваляне е тип топ/ Другия вариант е да не спазваш режима точно,защото ако не е точно,както виждам от проследяване на форума и всичко,което съм чела,пак се свалят кг,но далеч под очакваното....Добре е да си пишеш предварително менютата,но в "На 90-дневна диета съм",там сме всички и ще помагаме :) Имай предвид,че реакцията към режима е различна,може ти пък да свалиш повече в третата част,само не се отказвай в никакъв случай!!!! Както и ти си прочела, този режим ще ти помогне да задвижиш метаболизма си и да подобриш цялото си здравословно състояние,минавайки постепенно към разделното хранене като начин на живот,така че изобщо не си помисляй да се отказваш при условие,че си стигнала до тук :) Давам ти пример със себе си до 1-ви воден,свалени 5кг,20 дни застой и сега свалих още 1кг,ноооо се чувствам страхотно и съм сигугна,че съм свалила и на см,повече от на кг/ провери това и за себе си,може сериозно да си свалила на см и просто всеки момент да се раздвижат кг :D /
Дано съм била полезна с този ферман :D :D :D Желая ти успех и да постигнеш каквото си решила,насреща сме да помагаме :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Моля за отговор :(
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2014, 19:09 
Offline

Регистриран на: 01 Окт 2014, 14:59
Мнения: 5
Много благодаря за отговора !! ^^ Решила съм до край да я направя, дори и нищо да не сваля повече, просто естествено много ми се иска да продължа да свалям. :D Бих казала, че я спазвам стриктно .. Имало е дни, когато се усещам, че във въглехидратния ден е можело малко по-постно, но... :D Но водните ги спазих без нищо друго освен вода и малко лимон в нея.Часовете спазвам .. Иначе съм 166см и сега 61-62кг..Започнах 68... А преди бях 58 и пак си имах месце по кокалите :D .. а сега още повече :D :( И разбирам за сантиметрите, и аз съм смъкнала долу-горе задоволителни сантиметри и се чувствам много много по-добре отколкото преди 2 месеца ... А и като сложа някои дрешки, които не са ми ставали, още повече :D :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов