90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 16 Апр 2024, 16:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 357, 358, 359, 360, 361  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2016, 18:12 
Offline

Регистриран на: 29 Дек 2015, 10:59
Мнения: 13
Благодаря, soniks83 :)
Да ви попитам всички: според вас крем-супа от тиква (без сметана и т.н.) в кой ден може да се яде?
Аз не пия бульони, но гледам да хапвам топли супички от време на време, а искам да сменя тиквички и броколи вече :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2016, 23:21 
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:25
Мнения: 106
За сега съм:
- 2 банана, 2 ябълки, Jacobs 3 в 1 ;
- 4 яйца, 100гр. сирене, 50гр. хляб ;
- 4 яйца, 115-20гр. сирене, 50гр. хляб ;
Не е стриктно, но ще наблюдавам как вървя и ще променям, ако трябва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2016, 21:15 
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2012, 23:41
Мнения: 18
Здравейте на всички,
от 15.02.16 започнах диетата. Правила съм я и преди и знам като цяло правилата, но този път нещо килцата не мръдват и почвам да се отчайвам. Рядко успявам да ям едно и също на обяд и вечеря, не пия бульони и не винаги хапвам хляб на обяд. Иначе други прегрешения нямам, а резултат за сега никакъв. Споделете мнение и опит. Благодаря предварително!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2016, 00:21 
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:25
Мнения: 106
По принцип, зависи с какво си се хранила след като си приключила диетата първият път. Ако си продължила със захранване и не си си се върнала към нормалното хранене ще сваляш по-бавно, защото организмът ти е свикнал на по-малко калории. Примерно ако преди да започнеш диетата за пръв път си била на 2000 калории с диетата падат значително и ти се падат 1000 на ден, макс, за това и се отслабва така. Ако след като си я спряла си продължила да се храниш с по 1200-300 калории, да кажем, ще ти е по-трудно сега, нормално е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2016, 12:15 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Elina 11 zdravei.Tova koeto pravish e ne6to kato zahranvane ne 90 dnevanta dieta.Normalno e ni6to da ne svalqsh.Na obqd i ve4erq e zadyljitelno da se qde edno i sy6to v izklu4enie na vyglehidratniq den.Filiikata i supata e zadyljitelno i te da prisystvat v menuto ti na obqd.Ostana da kajesh 4e i v plodovite dni si cql den na edna qbylka i edna krastavica.Prepory4vam ti ot utre d azapo4nesh ot na4alo.BElty4en den na obqd hapni primerno pile sys zelen4uci pileshki bulion filiika i salata.Na ve4erq sy6toto no na polovina ot osnovnoto ti qdene bez bulion i filiika i malko salata.Sy6toto se povtarq i prez boboviq den .Vyv vyglehidratniq na obqd hapni solen obqd sy6to sys salata bql hlqb bulion.Grehovnata ti ve4erq moje da e absolutno vsi4ko koeto ti se e preqlo no bez da smesvash sladko sys soleno.V plodoviq qj kolkoto e vyzmojno pove4e plodove na vseki dva 4asa i surovi qdki ili su6eni plodove.Jelaq ti uspeh.Ako spasvash tezi prosti pravila skoro 6te ima rezultat!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2016, 17:41 
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2012, 23:41
Мнения: 18
Благодаря момичета за отговора. Започвам стриктно да следвам правилата и скоро пак ще пиша да ви информирам. Само искам да попитам относно бульоните. Има ли някакъв вариянт на готови бульончета без хиляди консерванти, че признавам малко ме затруднява и домашни бульони да приготвям? Благодаря предварително.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2016, 19:39 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2016, 19:18
Мнения: 6
В кои дни може да се пие бадемово мляко или кокосово мляко ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2016, 14:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Привет момичета ! Тази седмица имах няколко прегрешения , но много ми се ядеше сладко . Не съм свалила кг , но не съм и качила , така че продължаваме . Днес съм на белтъчини за обяд 2 кюфтета,зелена салатка и филийка хляб , за вечеря едно кюфте и зелена салатка . А за утре ориз със зеленчуци - много ми се е дояло . Това е от мен момичета успех и много минусииии :P :P :P :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2016, 11:49 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
Здравеите банда.При мен нещата невървят.Един килограм за 16 дни :shock: или ще се случват супер бавно.Пустите му хапчета,но ннемога да ги спра сега.Днес първи белтъчен,имам яхния с месо и картофи,мога ли да ям само соса с месото и филия пълнозърнест хляб?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2016, 12:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Здравейте момичета ! soniks83 може да си хапнеш месо и сос , но не и картофи , защото те са към варива . Днес съм на въглехидрати и понеже ми омръзнаха макарони.спагети и разни супи днес си направих баница-да наистина в нея има мляко,яйца,сирене но много ми се яде така че ще си хапна а за вечеря един много вкусен десерт . Наближава втория ми воден ден и спирам да се тегля , че има един килограм , който се колебае и само ме изнервя! УСПЕХ момичета :P :P :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2016, 11:48 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
Iani Bibi хапни си чуство за вина :lol: как ми се е дояла баница и на мен но ми е грях.Днес съм на зеле с ориз ,за първви път в живота си вкусвам това нещо.Покрай тази диета много нови неща хапнах,в предвид че съм много серт в храната.И извън диетата ,моля стискаите ми палци на детенце днес има изпит по карате :oops: ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2016, 16:38 
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2016, 15:20
Мнения: 1
Здравейте на всички отслабващи.
Казвам се Елена на 29 години. Започнах индивидуално подготвена,като за мен,90 дневна диета.Започнах я вчера и вече съм с 1.5 кг по-лека :) Купих си и кухненско кантарче,за да съм стриктна кум грамажа,защото при мен ситуацията е сериозна! Висока съм 165см и тежах вчера 112.4кг,а днес съм 110.9кг! Wow само за 1 ден!
Та реших да се включа във форума за подкрепа и за обмяна на опит :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2016, 10:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
Mainata86, добре дошла и успех! Пожелавам ти много свалени килца! :)

В почивните дни бяхме малко на гости на моите родители, та можете да си представите колко спазвах диетата. Не съм прекалявала с количеството, но разнообразието от храни за един ден беше голямо, че и биричка пийвах... Но от днес (плодов ден) съм пак в ритъм. А утре - втори воден ден.. да видим! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2016, 14:56 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2016, 16:44
Мнения: 2
Здравейте момичета :)
От вчера и аз започнах диетата и гледам да я спазвам максимално стриктно.В момента съм 72кг и искам да сваля максимум 10.Имам два въпроса към по-опитните тук.Първият е дали мога в деня за плодове да ям ядки.Някъде четох за сушени,но аз говоря за печени примерно.Другото,което искам да знам е- утре съм на въглехидратния ден и ми се иска да си направя някакъв кекс,но мога ли да сложа в него яйца(щото нали се смятат към белтъчините) или трябва да е без яйца ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2016, 16:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Здравейте :P ЧОЧИ в плодовия ден може да се хапват 100 грама сушени плодове и сурови ядки , а за кекса направи си го с яйца . Аз си го правя с 2 яйца,прясно мляко и си го заливам с разтопен на водна баня натурален шоколад . Това си го хапвам за греховната вечеря .
Днес аз съм на въглехидрати за закуска 2 броя киви и едно 3в1 , за обяд малко макарони с лютеница и един бейк ролс , а за вечеря едно парченце торта гараш :P :P :P :P
Аз пак съм в застой. Бях спряла да се тегля , но днес уви не се стърпях и се претеглих разочаровах се и сега скривам кантара и след втория ми воден ден ще пиша резултати :P :P Успех момичета и много - минуси.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2016, 15:18 
Offline

Регистриран на: 09 Мар 2016, 15:05
Мнения: 1
Здравейте! Току що се запознах с 90 дневната диета и смятам от утре да я започна. Всякакви полезни съвети и информация ще са ми от полза. Много съм нахъсана, дано има резултат. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2016, 22:05 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdraveite momi4eta!Dobre doshli na novite ,pojelavam vi uspeh momicheta ako ste uporite i s volq rezultatite nqma da zakysneqt!
Bilqna dobre doshla prepory4vam ti da pro4etesh vyv foruma informaciqta za 90 dnevnata dieta.Violina e napisala vsi4ko mnogo razbiraemo i na mnogo dostypen ezik.
Kolkoto do mene az si karam zahranvaneto de s pregresheniq kyde kakto trqbva.Dnes trqbvashe d ami e plodov den no pregreshih i to na dva pyti zaradi tova utre 6te go povtorq i dano do ve4erta da moga da sym si samo na plodove.Drugoto koeto iskam da spodelq s vas 4e mi se nalaga da spazq 2 sedmi4na proteinova dieta.Pri4inata e 4e ot godini stradam ot hroni4na kandida i prez kakvo li ne le4enie ne sym minala no ni6to i ni6to ne pomaga.Sega 6te probvam 4rez proteinova dieta pak 6te go karam na 4-ki no v menuto mi nqma da ima bobovi i vyglehidratni i nqma da smesvam proteinite pomejdu si .Celta ne mi e svalene na kilogrami.Edinstvenoto koeto iskam e da se izlekuvam vednyj zavinagi i da iz4istq organizma si ot kandida.Jelaq vi uspeh momi4eta i prodyljavaite vse napred!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2016, 14:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Привет отслабващи ! Менюто ми днес последния ми белтъчен ден преди втория ми воден ден е : закуска 2 круши , чаша 3в1 , за обяд руло Стефани със салата от домати и краставици и филийка хляб , за вечеря същото , но без хляба . За утрешния ми ден на варива съм си приготвила бял боб с картофи,моркови,лук,доматче.....със салата , не съм решила още каква ще е ..... и още два дни и на воден ден ........ дано да има поне 1-2 свалени кг , че ще се отчая ;) Успех на всички :P :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2016, 15:33 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2016, 16:44
Мнения: 2
Здравейте отслабващи другарчета!
Имам въпрос относно въглехидратния ден.Могат ли да се ядат палачинки,тиганици и всякакви такива вкусотии от гледна точка на това че повечето съдържат яйца и мляко.Някой беше попитал в друга тема за веган палачинки,но никой не беше дал рецепта,та ако някой знае такава моля да я сподели.И също така какво значение отдава термичната обработка?Трябва ли да се избягва пърженото?
Аз иначе да се похваля след първата четворка кантара ми отчете 2кг надолу,което много ме мотивира да продължа Мерси предварително.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2016, 17:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
Чочи, във въглехидратния ден може да хапваш всякакви тестени неща - на обяд без яйца, мляко, захар, а за вечеря може и със. Иначе като цяло пържените неща не са препоръчителни по време на диетата. За веган палачинки не знам, но имам една рецепта за бананови палачинки без брашно. Имат само 2 съставки - яйца и банани. Правят се в съотношение 1 яйце и 1 банан, но е добре да се правят мънички палачинки, защото иначе трудно се обръщат. Съответно би трябвало да стават за белтъчния ден.
Иначе - чудесни резултати имаш за първа четворка. Споделяй и нататък как върви.

На мен днес ми е плодов ден (първа четворка след втори воден). Водният мине добре, сравнително леко, устоях на всички изкушения - изпих около 3 литра вода, 5 чая и 1 кафе. Както и предния път след водния бях 1,3 кг надолу, но на другия ден върнах 0,5 кг от тях. Иначе като цяло през втория месец се въртях само около едни и същи килограми, +- 1 кг надолу-нагоре постоянно. Но все пак ми е втора врътка, дано поне последния месец сваля трайно поне още 1 кг.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2016, 07:19 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2016, 17:43
Мнения: 5
Местоположение: София
Здравейтее сладурки аз нямам мн време за съжаление да влизам в сайта но да се похваля вече съм 4 кг минус и утре ми е първия воден ден :) надявам се да се справя :) искам да попитам понеже ми се налага да пия една шепа хапчета на обяд задължително по време на хранене и преди да свърша с хапването ги пия с една чаша вода това добре ли е :( за съжаление нямам бульон все така става много ми е сложен :( някъде прочетох че не трябва след хранене поне час и половина да пиеш вода , а бульона не играе ли същата роля :)
хайде това е от мен успех на всички :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2016, 11:10 
Offline

Регистриран на: 18 Фев 2016, 09:26
Мнения: 7
Здравейте на всички аз доста рядко влизам но днес сам вече на 34 ден вчера изкарах водния ден и се чувствам добре, но не сам свалила много до момента сам - 5 кг. А имам още 10 поне,но видимо не ми личи че сам паднала нз защо :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2016, 14:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
eli_93, водният ден се прави на 29ти ден, да не си объркала нещо броенето? Иначе резултатът ти е чудесен! ;)

jani86, щом ти се налага да пиеш хапчета, не мисля, че е проблем да изпиеш чаша вода след ядене. Все пак здравето е по-важно! ;) Иначе ролята на бульона е да помогне на организма по-бързо да усвои храната. Например зеленчуковият бульон в бобовия ден е силно алкален и помага на организма по-бързо да разгради и усвои храната. ;) Аз също не пия бульони. Няколко пъти си правих домашни, но нещо хич не ми харесват и не ги пия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2016, 16:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:19
Мнения: 13
Здравейте на всички!
Скоро не бях влизала и затова реших да се разпиша...
При мен последният месец беше истинска катастрофа :( Така като се замисля май почти не съм спазвала режима. Върнах си малко от стартовото тегло, но можеше и в пъти да е по-зле като се има в предвид колко и каква храна съм изяла.
Смятам че мога да се мобилизирам и да продължа напред, въпреки дългото залитане :)
По график днес е ден за плодове, а утре вторият воден. Ще се опитам да го направя и след това по познатата схема!
Успех на всички и не се отказвайте!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2016, 23:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Здравейте момичета ! Dalila_d и аз последните 2 седмици трудно се контролирам , просто ми се дояждат някакви неща като баница,пица,принцеси,мляко с ориз,шоколад и разни меденки и други подобни . Не се въздържах и си направих баница в деня за въглехидрати , в деня за варива съгреших с мляко с ориз :oops: . До сега не съм спазвала диети и в началото се справях много добре , но сега все се чувствам гладна , май диетата ми идва доста дълга. Както и да е стягаме се и продължаваме . :P
Днес е втория ми воден ден - мина с няколко плода и малко сурови ядки , но просто много ми премаля и маи стана плодов.
Последните ми 29 дни започват от утре , смятам да ги спазвам стриктно и започваме с пилешки филенца със спанак и нещоооо не знам още....

Успех и много минуси ...... :P :P :P :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 357, 358, 359, 360, 361  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов