90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 11:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2016, 10:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
Добро утро! :)

chushki1, чудесни резултати! :)

Днес ми е бобов ден и съм решила леееееко да съгреша и да си опържа картофи. Но не съм яла сигурно от 1 година поне... :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2016, 13:35 
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2015, 12:39
Мнения: 49
Днес ми е 6-ти ден от диетата и съм на картофки на фурна 8-) Засега само малко раздвижване имам в килограмите, по-малко от килограм за тази една седмица :) Но и първия път започнах от втората седмица да свалям, така че не ми е притеснено.
Също искам да ви питам за мнение, преди 4 дни започнах антибиотик и се чудя, дали не е по-добре да спра диетата, докато пия антибиотика?!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2016, 19:06 
Offline

Регистриран на: 20 Фев 2016, 21:54
Мнения: 1
Здравейте! :)
Да се "запиша"...на 8-ми ден(плодове) :)
И да задам въпрос-как се справяте с подуването на стомаха?При мен то се получава почти непрекъснато,но най много ме озадачи във въглехидратния ден.Обяда беше нещо като пица с патладжан(без кора)чушки,маслини и доматен сос,чувствах се прекрасно.И след вечерята(нещо като козуначена кифла),3 часа след като я бях изяла + блокче черен шоколад...настана ужас! :( Корема ми беше като в девети месец с преносено бебе! :(
Давайте съвети!Моля ! :)
И,благодаря :) !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2016, 21:34 
Offline

Регистриран на: 22 Фев 2016, 00:18
Мнения: 2
Elinor, i pri men se poluchava poduvane na korema, stranno zashto tochno v plodovia den, biah kato bremenna.
Ot tova, koeto Sam chela, poduvane moje da se poluchi ako zadarjash voda ili prosto ot niakoi hrani, koito te karat da se poduvash. Az predi Sam bila 54 kg i pak mi se e poduval korema...nadiavam se tova hranene da pomogne i da balansira neshtata :-)

_________________
Nai-obicham pecheni CHUSHKI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2016, 10:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
Откакто спазвам диетата, установих колко тежко ми става, когато смеся храни от 2 групи - например месо с картофи.. и тогава чувствам корема си подут. Иначе като спазвам режима, нямам такива проблеми... освен ако не прекаля с количеството :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2016, 17:30 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2016, 17:43
Мнения: 5
Местоположение: София
Здравейте момичетаа аз днес съм на плодов и до тук мисля че се справям :)
Всяка сутрин пия по 500 мл топла вода и след половин час почвам с плод :) до тук за 8 дни съм свалила 1,5 кг :) Много ми е трудно обаче с тези бульони :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2016, 00:00 
Offline

Регистриран на: 09 Фев 2016, 14:44
Мнения: 13
Добър вечер как сте?при мен има видими резолтати макар че доста прегрешавам.днес съм на плодов,и изядох 1банан и 3 ябълки за цял ден.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2016, 13:36 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdraveite momi4eta!
Valerita i na men mi se slu4i po vreme na dietata da trqbvad a priemam antibiotik.Pieh go sutrin sled kato zakusq plodove i ve4er sled kato si izqm po kysno ve4erqta za da ne sym gladno po vreme na priema mu.
Elinor po princip patlajana e zelen4uk ot koito dosta se poduva korema.Sled kato hapnesh moje i ni6to da ti nqma no sled 4asove kogato stigne hranata do tynkite 4erva stava poduvane.Otdelno tazi kozuna4ena kifla koqto si q izqla obyrni vnimanie kakvo i e sydyrjanieto .Ako 50% ot tova koeto sydyrja ti e neizvestno i ne znaesh kakvo ozna4ava,vednaga mojesh da si napravish zaklu4enieto ot kakvo e bilo poduvaneto.Otdelno prez boboviq den ako polu4ite gazove ili poduvane tova e za6toto bobovite hrani sled priema im zadyrjat mnogo voda v organizma.Enzimite v tynkite 4erva ne mogat da prerabotqt tvyrdite 4astici i se poduvame i otdelqme koli4estva metan.
chushki 1 prez plodovite dni se polu4ava poduvane zaradi koli4estvata celuloza i fruktoza v plodovette i zelen4ucite.Bakteriite koito jiveqt v na6ite tynki 4erva(poleznite) kogato im dadem tezi dve hranitelni systavki te se hranqt s tqh v sledtvie na koeto polu4avame poduvane.
jani 86 vyv vseki rejim ima po ne6to trudno i po nqkoe predizvikatelstvo koeto trqbva da priemem i da spazvame.Bulionite s amnogo polezni i mnogo ni pomagat!
Mimi pld ne ti li prestyrga ot tezi 3 qbylki ne ogladnq li ?Mislq 4e e trqbvalo malko pove4e da si hapnesh prezz tozi suh plodov den!
Kolkoto do men az smelo napred karam prez zahranvaneto dnes mi e plodov den.KAntara si pokazva z asega sy6tite kilogrami 63-64 kg d avidim za v byde6te 6te ima li nqkoi svalen kg ili ne!Upseh vi jelaq momi4eta!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016, 09:31 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
Добро утро.Запис ,започнах и аз с мъките.9 ДЕН и никакви резултати,възможно ли е.отчайвам се.По принцип четох че е възможно,но ннека да питам и вас.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016, 10:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Здравейте момичета :P Още един килограм е свален вече съм 57 :P :P
Момичета не се отчайвайте , че не свалете бързо или много , защото и аз до скоро не свалях и дори спрях да се тегля , но ето вече съм -5кг.Аз днес съм на въглехидрати , но не съм решила какво ще ям . Успех момичета :P :P :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016, 13:40 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2016, 19:18
Мнения: 6
Здравейте голям фен съм на 90 дневната диета на времето свалих с нея 22 кг за 3 месеца
сега нямам голяма нужда от сваляне на кг но започнах от ново да е спазвам зареди здравословните ползи.Искам да попитам 3 въпроса и ще се радвам много ако някой ми отговори :)
Спортист съм и тренирам 6 пъти в седмицата боен спорт . Въпросът ми е дали мога да пия аминокиселини (BCAA) всеки ден като изключим плодовият ден?
2рият ми въпрос е може ли да се яде печена тиква в плодовият ден ?
И последният ми въпрос е за въглехидратната вечеря четох че на който не му се яде сладко може да си направи овесена каша с мед конфитюр и стафиди.Ще може ли към нея да добавя някакъв вид ядки и семена напримерно малко фъстъци или конопено семе и чия семена ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016, 14:18 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
Aз лично хапнах вчера печена тиква в плодовият си ден.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016, 16:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
Healthyeating11, по въпроса с аминокиселините не мога да ти помогна.
Печена тиква и аз съм хапвала в плодовия ден, но без захар естествено, само с канела. Не знам до колко е правилно, но все пак тиквата е плод/зеленчук, така че би трябвало да може.
Във въглехидратната вечеря общо взето можеш да хапнеш всичко нережимно стига да не прекаляваш с количеството.
Успех ти пожелавам! :)

Iani Bibi, и аз установих, че и в първата, и в тази врътка си има периоди на сваляне на кг и периоди на застой, така че наистина не трябва да се отчайваме! :)

soniks83, сподели килограми и височина и няколко примерни менюта, които ядеш в различните дни, ще се опитаме да ти помогнем да намериш къде бъркаш в избора на храни. Не ми се струва възможно абсолютно нищо да не свалиш за 9 дни, ако спазваш режима правилно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016, 18:57 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
Габи мерси за вниманието първо.1,60 височина,63 кг.Например почнах белтъчният с 2 кюфтета ,зелена салата,сутринта 2 ябълки.Вечерта 1 кюфте и салата,сгреших с 1 печена ябълка за десерт.2 ден,2 ябълки иза обед ориз с гъби и салата,вечерта пак по малко ориз със салата.3 ден тесто напрвих без яйца и мляко и изпекох хлебчета с маслини,вечерта парче торта и малко макарони.4 ден 2 портокала,ядки/100гр.,ябълка,и тиква за вечеря печена без захар.Къде греша?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016, 22:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
До тук почти всичко изглежда добре с няколко малки забележки. В първите 2 дни не пропускай филийката пълнозърнест хляб на обяд, тя е важна! ;) На въглехидратната вечеря е трябвало да хапнеш само парчето торта без макароните (или пък само макароните). Количеството позволена храна тогава е колкото парче торта (около 150 гр). И не забравяй черния шоколад накрая. А в плодовия ден е желателно повече плодове да хапваш. Вярно, че сега зимата е по-трудно, защото изборът на пресни плодове е по-малък. Но аз например често правя и едно хапване от сушени плодове (без добавена захар), много добре ми се отразяват, а и засищат. Успех ти пожелавам! Може пък при теб да трябва малко повечко време да мине и да започнеш след това бързо да сваляш. Не се отказвай! :)
P.S.: А с хлебчетата третия ден хапна ли салата на обяд?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 09:12 
Offline

Регистриран на: 18 Фев 2016, 09:26
Мнения: 7
Добро утро,Аз искам да споделя, че днес сам 17 ден и сам свалила 3 кг. не са много дали толкова са добре за тези дни.
Аз продължавам днес сам на белтъчини дано поне до края на месеца сваля още.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 10:46 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
Да ,хляба го хапвам,приемам забележката за макаронните :oops: .Черният шоколад го пропуснах мислех че не е толкова важен.Ще хапвам и повече плодове.Благодаря.Моите килограми ги качих за 2 месеца от хапчета.Сигурнна съм че е от тях.Хапчетата продължавам да ги пия така че може би затова не се случват нещата при мен. :cry: Не бих се отказала. :mrgreen: продължавам.
п.с.на третият ден не ядох салата с хлебчетата,трябваше ли?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 14:01 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdraveite momi4eta!
Healthyeating i az ne moga d ati otgovorq po vyporsa za aminokiselinite.Po zdravoslovni pri4ini li gi piesh?Lekar li ti gi e predpisal?Tikvata mojesh da q qdesh i prez 4 dena no po razli4en na4in prigotvena.Tq e zelen4uk ot neskorbqlen proizhod.Kakto kaza Gabi vyv vyglehidratna grehovna ve4erq moje da hapnehs vsi4ko no bez da nadvishavash koli4estvoto i da smesvash sladko sys soleno.
Sonik83 ako si an 90 dnevnata i ne svalqsh ima nqkolk pri4ini spored mene.Pyrvata ako si napylno zdrava bez nqkakvi hormonalni zabolqvaniq ,da ti idva mese4niq cikyl.Ako si vyv ovulaciq se zadyrjat te4nosti i ni6to en svalqsh az pone sym taka,kogato mi doide vsi4ko si idva na mqstoto.Ako oba4e priemash hormonalni tabletki ot kakyvto i da e vid,i ako imash hormonalna bolest,poradi koqto ka4vash kilogrami ,a ne baven metabolizym ,mnogo po-trudno i bavno 6te svalish kilogrami no trqbvat mnogo volq i uporitost i 6te uspeesh!Kolkoto do salatata da trqbvalo e da hapnesh i salata.Az ve4e tolkvoa sviknah 4e ne moga da sedna da qm bez da imam salata bulion i filiikata kym osnovnoto si menu!Pojelavam ti uspeh,prodyljavai da pishesh ni e6te te podkrepqme :)
Kolkoto do men az reshih da sledvam menuto za zahranvane ot knigata publikuvana tuk vyv foruma i za sega sym mnogo dovolna.İma strahotni recepti prosto.V4era si napravih pile sys zelen4uci i go hanpnah za obqd i ve4erq.Dnes si napravih brokoli i karfiol na furna s izvara plus salata sys sirene posle izpih buliona ot brokolite v koito se behse zadushavalo.Napravo 6te se prysna.Ve4erta 6te hapna sy6toto.İma unikalna recepta za salata sys qbylka cveklo maioneza kiselo mlqko i gor4ica.Napravo mi poti4at ligite ot tozi sos nqmam tyrpenie da si go hapna utre.Plus tova ve4e moje da se hapva tur6iq za koeto mnogo se radvam.İma i strahotna recepta z aprigotvqne na elda sys 4esyn i gybi.Prosto unikalen rejim nqmam dumi hem si hapvash hem ti e sito i otslabvahs prosto nqma drug rejim kato tozi!İ napravo ne moga d apovqrvam 4e ima hor akoito gledat skipti4no an 90 dnevanta dieta i en sa dovolni ot rezultatite i(moi priqteli s koito sym spodelq za 90 dnevanta dieta)Pojelavam vi uspeh!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 14:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
soniks83, и аз подкрепям qna agirman, възможно е поради нарушение в хормоните да не успяваш да сваляш. Както сама каза - пиеш таблетки, от които си напълняла. Дано имаш по-добри резултати занапред! ;) Иначе и при мен като наближи месечното неразположение качвам поне 1 кг и трудно свалям по това време, но като премине нещата си идват на мястото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 14:43 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2016, 19:18
Мнения: 6
Първо искам да благодаря за бързите отговори :) qna agirman пия ги за да не губя мускулна маса и тренировките са ми интензивни и до някъде ми помагат с възстановяването.Предполагам че могат да се пият понеже всички храни имат протеини тоест аминокиселини.
За въглехидратната вечеря вчера си направих овесени ядки с конфитюр(без добавена захар) една лъжичка мед и си разтопих 1 блокче 99% черен шоколад и го излях върху всичко на мен лично страшно много ми хареса който иска може да пробва :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 16:22 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
Благодаря ви .Аз по принцип ям много салата но незнаех че и през този ден мога да хапна.А броколи с извара как обичам :) ммм...Да верочтно тук имат проблем хапченцата и причината. :geek: Но аз продължавам ,упорито магаре съм.Я кажете утре за 3 ден едно примерно меню.Предният път там сбърках.Кога тези торти ,кога тези щуротии да хапвам.Сутрин 2 плода....после кога и къде да вмъкна тортичката,салатката :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 17:02 
Offline

Регистриран на: 29 Дек 2015, 10:59
Мнения: 13
Момичета, здравейте :)
Не съм писала отдавна, но не съм се отказала.
Да си споделя: февруари беше кошмарен за диетата, почти не я спазвах поради командировки, пътувания и т.н. Така се наложи :oops:
Дори не се храних разделно, количествата и тежеста в стомаха не искам да ги коментирам, пълен кошмар. Но не съм и качила килограми (може би защото доста се движих през месеца). Вмомента съм абсолютно същото като след първия воден ден (-7 кг като на линийката)
Така че сега се вливам отново във все по-стройните ни редици. Вчера ми беше плодов, днес - белтъчини. Чувството за лекота се върна!
Успех на всички!

P.S eli_93, 3 кг за 17 дни си е един супер резултат! Продължаваме напред :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
keilas, дано не ти се налага повече да съгрешаваш много, че е неприятно така като ти стане тежко!

soniks83, можеш например за обяд да хапнеш спагети с гъби и доматен сос и салатка; чеснова пърленка с подправки и салатка; филийки с лютеница и салатка.. и други подобни. За вечеря може да речем парче торта и редче черен шоколад; малка паста, няколко бисквити и черен шоколад; 1-2 парчета кекс, вафла и черен шоколад; козунак, няколко бисквитки и черен шоколад.... това ми хрумва в момента. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2016, 22:21 
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:25
Мнения: 106
Здравейте. Бях започнал диетата преди 2 години и свалих 20кг. Станах по едно време 52кг. Наистина отслабнах много, но по едно време много се вманиачих и не беше ок. След това започнах тренировки и си върнах до към 60кг, но с мнооого храна. Наистина много. В момента съм 65кг+, защото си си преяждам и не ме притеснява особено. Ще започна за известно диетата, но ще ям повече от това, което се изисква попринцип, за да не плаша хората след това. Ще започна да си вписвам храната всеки ден, като ще е както следва:
Понеделник: 3-4 плода (закуска), 4-5 яйца със сирене и оризовки (купувам си ги от лидл вместо хляб (обяд) ), 4-5 яйца със сирене и оризовки (вечеря) ;
Вторник: 3-4 плода (закуска), 2 купички леща с оризовки или хляб, ще го измисля (обяд), като обяда ще е вечерята ;
Сряда: 3-4 плода (закуска), Ориз/Спагети/Картофи с някакъв вид месо, надявам се (обяд), Някакво сладко за вечеря.
Четвъртък: Ще се старая да са предимно плодове, но ще включа някакви източници на протеин, защото продължавам с тренировките.
Проблемът ми е, че прекалявам със сладкото. Ще пия много вода и ще се надявам всичко да върви ок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2016, 10:46 
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2016, 09:20
Мнения: 8
keilas добре дошла пак в клуба ;)
Габи мисля да хапна зеленчукова пица,а попринцип незнаех че трябва и салата на обед :)
User успех в диетата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов