90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 03:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ!" ТЕМА 2, ЗАКЛЮЧЕНА!
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 14:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
ЖИВОТ ВЪРХУ КАНТАРА !
РАЗКАЗВАЙТЕ В ТАЗИ ТЕМА, КАК ПРОТИЧА ДИЕТАТАТА ВИ, ПО ДНИ - ДНЕВНИТЕ МЕНЮТА, ЗА НАСТРОЕНИЕТО ВИ, УСЕЩАНИЯТА , ПРОБЛЕМИТЕ ПО ВРЕМЕ НА ДИЕТАТА !

СПОДЕЛЕТЕ СВАЛЕНИТЕ ГРАМОВЕ И КИЛОГРАМИ :D !

НАПРАВЕТЕ СИ ЛЕНТИЧКА И ГРАФИКА В ПОДПИСА ВИ, ЗА ДА СЕ РАДВАМЕ ЗАЕДНО НА ПРОГРЕСА ВИ !

ТУК, МОЖЕ ДА ЗАДАВАТЕ ВСЯКАКВИ ВЪПРОСИ, АКО ВСЕ ОЩЕ НЕЩО НЕ ВИ Е ЯСНО И ДА ПОЛУЧИТЕ ОТГОВОРИ И ПОМОЩ , НО ВСЕ ПАК ПОСТАРАЙТЕ СЕ, ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ ДИЕТАТА, ДА ПРОЧЕТЕТЕ ОБСТОЙНО ИНФОРМАЦИОННИТЕ ТЕМИ, НАМИРАЩИ СЕ НАЙ-ОТГОРЕ НА ТОЗИ ФОРУМ , НАД ТАЗИ ТЕМА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 14:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Вили, благодаря за темата! Радвам се, че съм първа :D . Днес ми е белтъчен:
11.30ч. - 4 червени портокалчета;
14.00ч. - 180 гр. пиле по китайски, 100гр. задушени гъби, 1 пълнозърнеста + гъбен бульон.
От няколко дни се чувствам подута, имам + на кантара (след плодовия имам -, но не мога да наваксам), МЦ се е*ава с мен и ми продължава повече дни, дано заради него да са ми плюсовете. За първи път ядох истински пълнозърнест хляб (купих го от Кауфланд), произведен в Германия - страшен мирис, но учудващо, ядеше се. На нашата Вита са си по-вкусни обаче (то затова аз по две ям :mrgreen: ). Много се разписах, чао засега, че имам работа.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 15:11 
Offline

Регистриран на: 05 Мар 2013, 16:03
Мнения: 30
Здравейте сладурки!
Имаме си чисто нова темичка, страхотно! Благодарности към Вили!
Момичета след първия ми воден ден кантарчето не мърда вече две четворки, днес съм на втори плодов, от както мина водния и освен 500 гр плюс, други резултати няма! Предполагам, че и предстоящия МЦ си дава отражение, но все пак съм спокойна, защото доста от вас споменаха, че имат застой след тези дни (водните имам предвид). Днес както вече споменах съм на плодове, и трите ми хранения до сега са с грейпфрут, много ми се услади та ще е едноплодов ден, като изключим последното хранене, което мисля да е ядки!
Хубав ден от мен, дано кантара се раздвижи...:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ ! ТЕМА 2
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 15:30 
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2013, 12:13
Мнения: 19
Дами, четох из темите тук във форума и ми попадна следната информация, че доматите за целите на диетата се считат за плод.

Вили, моля те за малко разяснение по въпроса. При положение, че плод се яде само сутрин, това означава ли, че домати не бива да се консумират през тези 90 дни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ ! ТЕМА 2
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 16:19 
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 21:18
Мнения: 210
Здравейте сладури :D

Честита ни нова темичка - Вили, благодаря за което!

Аз още се подвизавам при вас в моя последен 91-ви ден от режимчето :lol: Утре сутрин се отчитам тук и където трябва другаде и започвам да пиша при почиващите, за да не ви обърквам ;)

Поздравления на жабчетата от вчера!

Успех на всички желая от сърце!

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ ! ТЕМА 2
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 17:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Nena написа:
Дами, четох из темите тук във форума и ми попадна следната информация, че доматите за целите на диетата се считат за плод.

Вили, моля те за малко разяснение по въпроса. При положение, че плод се яде само сутрин, това означава ли, че домати не бива да се консумират през тези 90 дни.


Домата е кисел плод( не е зеленчук) - според строгите принципи на разделното хранене може да го ядеш в комбинация само с млечните или с авокадо от белтъците ! Може да го хапваш пре целият ден в плодов , както и на закуска като самостоятелен плод !

Виж Нена ,ЗА ПОВЕЧЕ ИНФО, информационната тема за РАЗДЕЛНОТО ХРАНЕНЕ И ТАБЛИЦАТА КЪМ НЕЯ - НАМИРА СЕ В ТОЗИ ФОРУМ , НАД ТАЗИ ТЕМА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 17:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Радика написа:
Здравейте сладурки!
Имаме си чисто нова темичка, страхотно! Благодарности към Вили!
Момичета след първия ми воден ден кантарчето не мърда вече две четворки, днес съм на втори плодов, от както мина водния и освен 500 гр плюс, други резултати няма! Предполагам, че и предстоящия МЦ си дава отражение, но все пак съм спокойна, защото доста от вас споменаха, че имат застой след тези дни (водните имам предвид). Днес както вече споменах съм на плодове, и трите ми хранения до сега са с грейпфрут, много ми се услади та ще е едноплодов ден, като изключим последното хранене, което мисля да е ядки!
Хубав ден от мен, дано кантара се раздвижи...:)


След водният ден, килограмите първо внезапно падат, после внезапно се качват, дори и повече стават от свалените след водният ден и след 1-2 Четворки отново внезапно изчезват и свалянето продължава, но с по-бавни темпове отколкото през първият цикъл ! В третият е още по-забавено ! Очаквайте във втори и трети цикъл по 2-3 кг на цикъл ! Важно да спазвате правилата на "Почивката" , защото свалянето продължава и през първите дни на Почивката !

Виж, Нена, моята графика за справка - пиковете нагоре са малко след водните дни !

_________________
ИзображениеИзображение

В ПОЧИВКА СЪМ ОТ 17.12.2012


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 18:37 
Offline

Регистриран на: 02 Апр 2013, 18:18
Мнения: 2
аз съм на диета от 14.03
днес - плодов
100 гр. кашу сурово
половин краставица без сол
стафиди
утре ще дам отчет


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 19:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
ivkacom написа:
аз съм на диета от 14.03
днес - плодов
100 гр. кашу сурово
половин краставица без сол
стафиди
утре ще дам отчет


Ивка, това е много малко , което си го яла !

В плодов ден , ние ядем на всеки 2 часа по плод или два или сок или зеленчуци ( сурови или топлинно обработени ), зеленчукова супа/бульон . Като почнеш в 8 сутринта , през 2 часа чак до 8 !

поне 5-6 хранения трябва да имаш !

Примерни менюта за плодов ден :

8:00 1 грейпфрут
10:00 8 фурми
12:00 зеленчуков бульон
14:00 2 ябълки напълнени със стафиди , поръсени с малко ром и изпечени на фурна
16:00 чай и шепа сурови ядки или семки
18:00 2 круши
20:00 250 мл прясно изцеден портокалов сок


8:00 1 круша
10:00 1 круша
12:00 печени на скара или грил тиган резенчета тиквички , патладжан гарнирани с оцет, чесън и магданоз
14:00 1 ябълка
16:00 чай и шепа ядки или семки
18:00 гуакамоли от авокадо, домат , чесън и магданоз
20:00 чепка грозде



8:00 2 круши
10:00 8 сушени сливи
12:00 зеленчукова супа или крем супа
14:00 печени дюли
16:00 1 грейпфрут
18:00 шепа ядки с чай
20:00 компот от кайсии

8:00 ябълка
10:00 8 сушени кайсии или 8 фурми
12:00 салата от червено цвекло с лимон
14:00 грозде
16:00 чай и шепа ядки
18:00 2 круши
20:00 компот от малини


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 20:00 
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2013, 18:41
Мнения: 10
Здравейте!Днес ми е 14 ден от диетата.не съм свалила нито един килограм, а усещам ,че дрехите ми са по свободни.това възможно ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 20:13 
Offline

Регистриран на: 10 Мар 2013, 20:22
Мнения: 85
Е, честита ни нова тема. Предишната наистина беше станала много дълга. Днес - плодов, мисля, че мина добре, чакам утре за кантара, че от три четворки не е мърдал.
И вече се подготвям психически за събота и неделя, когато ще имам плодов и първи воден ден - страхотен уикенд ми се очертава :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 21:36 
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2013, 22:43
Мнения: 17
Не желая да подбуждам каквито и да е спорове, но ми е изключително интересно Виолина с какво образование/професия е? Дали има нещо общо с диетология, спорт или каквото и да е, защото честно казано някои от съветите ти Вили ми се струват доста нелогични. Като пример давам следния цитат: "Тази диета е убиец на килограми и без нула спорт - той даже пречи !" Това изказване за мен е абсурдно, тъй като това не е диета, а режим...начин на хранене! Как би могло да се твърди, че един здравословен режим на хранене е предназначен за "застоял" начин на живот и спорт е по-скоро противопоказно?!?

Това са просто мои мисли и не искам да обидя когото и да било, но моят призив е да бъдем малко по-обрани в изказванията си ако не сме професионалисти в дадена област или професия. Това, че сме правили въпросният режим 2-3-5 пъти не ни прави компетентни и е възможно в желанието си да помогнем да бъдем криво разбрани (само защото сме попрочели повече или за нас е сработило нещо) и да навредим на хората без да искаме!

Отново да кажа, че не целя да обидя някой и този форум е изключително полезен, просто не съм съгласна с някои от препоръките и изказвам мнение :)

А за днес менюто беше:
З: ябълка
О: Пица със зеленчуци
В: Кексче на Milka

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 21:38 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Здравейте и от мене! Днес 5-ти ден от диетата- Белтъчен
Закуска- Ябълка
Обяд- две кебапчета със супена купичка салата от краставици+ филийка пълнозърнест хляб
Вечеря- две кебапчета+ половината супена купичка салата от краставици

Май прекалих на вечеря? Трябваше кебапчето да е едно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 21:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Daniela-Simona написа:
Здравейте!Днес ми е 14 ден от диетата.не съм свалила нито един килограм, а усещам ,че дрехите ми са по свободни.това възможно ли е?


ДаниелаСимона не е е възможно , да правиш правилно диетата и да не си свалила за 14 дена нито един килограм ! Освен , ако си вече на нормалното си тегло и нямаш нужда от минус килограми
Дай моля малко подробности - начално тегло , ръст , менюта за дните от Четворката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 22:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Привет дами! Я да си отчета и вечерята:
20.00ч. - омлет от две яйца + салата от настъргани 1/2 краставица и 1/2 морков с 5 маслинки. Вечерях късно, но имах и други задължения преди да стигна до приготвянето на вечерята.
Незнам защо, но се чувствам много подута, та чак дебела. имам чувството, че откакто се храня повече на обяд (салата и бульон) започнах да качвам, вместо да свалям (то и кантара това показва, де). Утре съм решила да намаля храната и да видя как ще ми повлияе. Някой имал ли е проблем подобен на моя?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 22:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Vitality написа:
Как би могло да се твърди, че един здравословен режим на хранене е предназначен за "застоял" начин на живот и спорт е по-скоро противопоказно?!?

Това са просто мои мисли и не искам да обидя когото и да било, но моят призив е да бъдем малко по-обрани в изказванията си ако не сме професионалисти в дадена област или професия. Това, че сме правили въпросният режим 2-3-5 пъти не ни прави компетентни и е възможно в желанието си да помогнем да бъдем криво разбрани (само защото сме попрочели повече или за нас е сработило нещо) и да навредим на хората без да искаме!

Отново да кажа, че не целя да обидя някой и този форум е изключително полезен, просто не съм съгласна с някои от препоръките и изказвам мнение :)


Ами 99 % от хората с наднормено тегло са хора със застоял начин на живот - без никакво движение и тази диета е тъкмо за тях изчислена , пасивните +активните им калории да са на лек минус , така ,че хем да си отслабват без особени движения, хем да не зациклят в плато , което се получава при по-големичък минус( недостатъчност от калории) в баланса от приетите и изразходените калории !

Виталити, не си длъжна да спазваш препоръките ми, както аз пък не съм длъжна да ти ги давам - тичай си на воля на фитнес пътечката щом ти се иска толкоз ! :mrgreen:

Само би ли пояснила (като толкоз много си мислила по въпроса), как моите препоръки биха навредили на хората тука, че не ми стана много ясно, откъде наднича опасността от увреждания :?: :?: :?: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 22:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Veska написа:
Здравейте и от мене! Днес 5-ти ден от диетата- Белтъчен
Закуска- Ябълка
Обяд- две кебапчета със супена купичка салата от краставици+ филийка пълнозърнест хляб
Вечеря- две кебапчета+ половината супена купичка салата от краставици

Май прекалих на вечеря? Трябваше кебапчето да е едно


Весе , абе ти тотално си преяля , бе :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 22:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Дара написа:
Привет дами! Я да си отчета и вечерята:
20.00ч. - омлет от две яйца + салата от настъргани 1/2 краставица и 1/2 морков с 5 маслинки. Вечерях късно, но имах и други задължения преди да стигна до приготвянето на вечерята.
Незнам защо, но се чувствам много подута, та чак дебела. имам чувството, че откакто се храня повече на обяд (салата и бульон) започнах да качвам, вместо да свалям (то и кантара това показва, де). Утре съм решила да намаля храната и да видя как ще ми повлияе. Някой имал ли е проблем подобен на моя?

Вечерята е виновна, не обяда !
Ами , вечер се яде 1 яйце само и половин салата и то преди 20:00 часа , а най-добре е вечерята да е около 17 часа !
Колкото по-късна вечерята - толкова по-голяма част от нея се залепва на дупето или на талията ! ;)

Освен това си яла тотално различни неща на обяд и вечеря - което , нарушава принципа на монотонността на 90-дневната диета , ама ти си го знаеш това, Даре, че е неправилно !
Бульона и салатката не са виновни по никакъв начин - някой друг е - познай кой ? :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 23:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Ех, Вили, пробвай да си направиш омлет с едно яйце :lol: :lol: . Вечерята ми беше екстра като количество, а аз и през двете врътки си ядох различно на обяд и вечеря. Истината е, че бях преборила и 9-ия кг., така се надявах да сваля 10 до края :cry: . И изведнъж кантара ме върна пак на 8кг. Корема ми е подут, вероятно от продължаващия ми МЦ и това ме кара да се чувствам дебела и да омаловажавам постигнатото дотук. Абе, на път съм да изпадна в депресия заради един кантар :roll: . Рядко губя чувството си за хумор, а какво ми стана сега, иде ми да заплача... Пусти хормони, пуст цикъл, веднъж да свърши ... Вили, благодаря ти за отговора, извинявам се, че се разхленчих, утре ще съм пак във форма. Няма да се меря до следващия белтъчен, че психясах с тоя кантар. Лека нощ от мен и не ми обръщайте внимание (женски неволи)!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 23:50 
Offline

Регистриран на: 17 Мар 2013, 01:05
Мнения: 44
ЗДравейтееее отново :D
Iliqna,честити ти -500гр.това си е определено добър резултат за два дни :) Да, заедно се движим.Ще си ми стимул да си срявнявам резултатите с твоите :)
Дара не страдай толкова. Та 8 килограма са огромен успех.Аз съм 30ти ден на диетата и не съм свалила повече от килограм и половина и то след водния :) Освен това, след МЦ ще ти покаже друг резултат.Сега е нормално да ти показва повече кг. А пък форума е за това, да си споделим, да се оплачим, похвалим или да поискаме съвет.Така че спокойно ;)
Аз да не съм сбъркала, след водния не почвам ли пак с белтъчния ден?
Да се оплача от водния ден.Вчера вечерта ми стана много лошо, главата ме болеше ужасно, гадеше ми се, даже вода не можех да пия.Така няколко часа и докато се чудех дали да не сгафя и да изям една круша, за да се махне това гадене(леле каква вътрешна борба беше за тази круша :D ) повърнах. Колко щастлива ме направи това :D :D :D
така ми олекна малко и не ядох крушата.ПОсле обаче цяла вечер ми беше много зле, не можах да спя, и днес сутринта повърнах на работа и до следобяд ми беше много зле.Не закусих,обадвах чак в 3 когато ми мина малко.
Иначе резултата е - 1.100. Доволна съм. Дано и занапред да има минусчета и то многооо :D
Лека вечер на всички :)


Последна промяна Бетси на 02 Апр 2013, 23:53, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 23:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Дара написа:
Ех, Вили, пробвай да си направиш омлет с едно яйце :lol: :lol: . Вечерята ми беше екстра като количество, а аз и през двете врътки си ядох различно на обяд и вечеря. Истината е, че бях преборила и 9-ия кг., така се надявах да сваля 10 до края :cry: . И изведнъж кантара ме върна пак на 8кг. Корема ми е подут, вероятно от продължаващия ми МЦ и това ме кара да се чувствам дебела и да омаловажавам постигнатото дотук. Абе, на път съм да изпадна в депресия заради един кантар :roll: . Рядко губя чувството си за хумор, а какво ми стана сега, иде ми да заплача... Пусти хормони, пуст цикъл, веднъж да свърши ... Вили, благодаря ти за отговора, извинявам се, че се разхленчих, утре ще съм пак във форма. Няма да се меря до следващия белтъчен, че психясах с тоя кантар. Лека нощ от мен и не ми обръщайте внимание (женски неволи)!


е айде сега 8 кила са си супер резултат ,бе Даре :D я горе главата ! Като мине МЦ то пак ще се премериш !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 00:12 
Offline

Регистриран на: 01 Апр 2013, 22:08
Мнения: 8
Привет дами.Как се нахъсвате една друга, страшни сте! И аз смятам че, спорта при тази диета не пречи, даже напротив. Казвам го от опит. Много по-бързо сваляш, а и най-важното, тъй като хапваш от всичко и набавяш на организма всички нужни вещества, имаш и енергия за спорта. На мен ми помогна. Но пък Виолина обясни , какво е имала предвид. Сега ще я видим и без спорт диетата :D. Утре ми е първия плодов ден. Стискайте палци. ::)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 08:57 
Offline

Регистриран на: 10 Мар 2013, 20:22
Мнения: 85
Бетси, ти си герой! Поздравления, че си устискала, макар че никак не ти е било лесно като гледам. Не си сбъркала - след водния идва белтъчен.
Относно спорта - на мен ми подействаха успокояващо думите на Вили, че и без да спортувам диетата ще действа (може би не толкова, колкото ако спортувам, но все пак...) Аз наистина нямам време да спортувам, по принцип мразя фитнеса - имам го за самоцелно занимание. В момента не мога и джогинг да правя, понеже съм толкова тежка, че като мина на прибежки 1 км и три дни ме болят колената. Та реших, че първо трябва да посмъкна поне до 80, че тогава да се юрвам да тичам, то тъкмо и времето ще се пооправи за целта.
Като цяло наистина съветите не са някаква догма - всеки сам решава до колко да се съобрази с тях.
Да се похваля, след шестия ми плодов ден най-после мръдна още едно килце надолу :)
Успех на начинаещите - лесно е, ще се убедите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 09:16 
Offline

Регистриран на: 06 Фев 2013, 12:30
Мнения: 42
Добро утро,
имаме си нова тема, и да има много минуси в нея :D
Чакам с нетърпение плодчетата, за да видя изчезва ли "+" след водния ден. В интерес на истината се чувствам много добре. И в огледалото изглеждам добре. Ха-ха ха, ама че смешка, да си имам самочувствието.
Даре, може би ти трябва малка доза оптимизъм. Ето така - ти си страхотна, изглеждаш все по-добре, имаш прекрасно семейство, което истински те обича! Ще успееш във всичко!!!
Вили, благодаря ти за съветите, които си ми дала. Без тях нямаше да успея и да стигна до тук. Надявам се да продължиш да ми помагаш. Аз не знам как адекватно да ти върна жеста, освен с "новата си визия" :P
Хубав ден!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 09:43 
Offline

Регистриран на: 14 Яну 2012, 13:38
Мнения: 13
Здравейте и от мен!Завръщам се тук отново и оставам приятно изненадана колко е оживен форума.Аз бях на този режим,още в самото зараждане на този форум и след 30 дневно спазване,безславно се провалих и се оттеглих.Сега съм пак на изходна позиция,надявам се този път да финализирам успешно :) Започнах диетата на 01.04.13 и в момента пека кекса на американските домакини :)Желая успех на всички в начинанието,на себе си също :) :) :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов