90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 12 Май 2024, 18:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 361  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Lolita Lempicka написа:
Дара, Виолина, благодаря за топлото посрещане и за съветите ще ми бъдат от голяма полза :D

На този етап няма какво да споделя ще продължавам да ви чета.


Споделяй си менюто за следващият ден, Лолитка, какво планираш да ядеш, да те поправяме своевременно докато свикнеш :D , защото утре ще е късно и въопще всички нови - планирайте своевременно цялата Четворка и споделяйте тук - да поправяме, ако има нужда !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Дара написа:
Отчет за днес (ВХГ):
11.30 ч. - 4 червени портокалчета;
13.30ч. - 3 неприлично тънки пълнозърнести филийки с лютеница, 1/3 краставица + гъбен бульон;
18.00ч. - 1 парче торта Кодрит Кадир + 1 парче чийзкейк.
Вечерята е повече от позволеното, друг път няма да правя повече от един сладкиш, като се знам колко съм стръвна. Сутринта се премерих по анцуг и блуза, бях 76кг. Съблякох се по бельо - 75кг. Извод: от утре вече ще се меря и без гащи :lol: :lol: :lol: . Важното е стимул да има :D .
Лека вечер момичета!


Абе , Дари, ти направо по книга си - за пример !
:D Не ти е много вечерята - добре е, 2 парчета сладкиш са си режимни !
Аз съм яла по цяла лентичка от тавичката - 10 см х 30 см х 8 см шоколадов фъч и бум - минус 900 грама на другият ден ! :mrgreen: Това е равно на 3 големи парчета сладкиш . Е, не всеки път толкова много ядях, защото вече после не ми се ядеше, ама когато ми се яло - хапвала съм си , ама от режимното винаги !

Аз винаги се меря чисто гола - така е най-сигурно ! Ставам , пишкам , кантара, ставам, пишкам, кантара - беше ми писнало , затова спрях да се меря през Почивката - почивка и от кантара :mrgreen: !
Анцуг и блуза може да стигнат до 2 кила, ако са памучни , ти облечена ли се мереше до сега, бе Даре :lol:
Утре, дебидюс гола да си ! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
По дрехи, Вили, по дрехи... Че откакто отслабнах на мъж ми много "апетитна" му се виждам и остава и гола да се съблека, ще закъснея за работа... :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Дара написа:
По дрехи, Вили, по дрехи... Че откакто отслабнах на мъж ми много "апетитна" му се виждам и остава и гола да се съблека, ще закъснея за работа... :lol: :lol: :lol:


Ей, блазя ти ! :mrgreen:

Ставайте, по ранко да имате време ! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Хайде, обадете се, кой иска да започне с мен в понеделник ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:37 
Offline

Регистриран на: 04 Апр 2013, 16:46
Мнения: 26
Благодаря за топлото посрещане.Аз започвам в понеделник - определено съм решила Ще се опитвам да спазвам всичките ти съвети Виолина ,но знам че с всеки сладък плод или фурми които за мен са много сладки ще се справя трудно.Не обичам сладки работи както и тестени ......така че ще наблегна на зеленчуци и варива и наистина ще ми трябва помощ от ваша страна.Захар и месо не съм консумирала не знам от кога ....така че за мен най труден ще е плодовия ден ....А сега се сетих да запитам - 29 ден - водния през него кафе разрешено ли е?А цигарите проблем ли са за диетата?Сигурно имам много въпроси но през тези три дни ще си направя примерно меню за 4 дена и ще го пиша тук при Вас за да го одобрите - само така ще съм сигурна в правилния ход на диетата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Мари написа:
Благодаря за топлото посрещане.Аз започвам в понеделник - определено съм решила Ще се опитвам да спазвам всичките ти съвети Виолина ,но знам че с всеки сладък плод или фурми които за мен са много сладки ще се справя трудно.Не обичам сладки работи както и тестени ......така че ще наблегна на зеленчуци и варива и наистина ще ми трябва помощ от ваша страна.Захар и месо не съм консумирала не знам от кога ....така че за мен най труден ще е плодовия ден ....А сега се сетих да запитам - 29 ден - водния през него кафе разрешено ли е?А цигарите проблем ли са за диетата?Сигурно имам много въпроси но през тези три дни ще си направя примерно меню за 4 дена и ще го пиша тук при Вас за да го одобрите - само така ще съм сигурна в правилния ход на диетата.


Ще започваш с топла вода сутрин , в 8:00 ябълка в 10 някакъв зеленчук - половин краставичка например или морковче. Купи си кутии, термосче и кореноплодни за бульона - морков, целина , магданоз, лук , пащърнак , корен-магданоз.
Ако ще ядеш млечни - кисело мляко за айран или таратор , вместо бульон !

Какво ще ядеш на първият белтъчен - риба и сирена ядеш ли ? Тофу ? Яйца ?

Набави си зеленчук за салата , ако ще е млечни може доматчета, краставичка и изобщо виж какво обичаш , за рибка - зелена салата , зелен чесън, зелен лук , копър, магданоз - една приятелка беше в България и каза ,че вече имало по пазарите пресни марулки , лук и чесън - блазя ви - тука е зима още :(

Плодовият можеш да го караш и само на ябълки и зеленчуци - цитрусите харесваш ли ги , лимонов сок с вода ?

цигарите , не пречат на диетата, но най-добре е да ги спреш - но това след диетата и постепенно намалявай - може би заедно с диетата , ще ти се отдаде намаляването :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:04 
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2013, 22:43
Мнения: 17
Ехааа, видях петичката на Кантарев днес след около седмица, че и повече задържане на 60 кг. Голямо щастие ме е налегнало днес от хубавия резултат :D

За днес менюто беше:
З: банан
О: около 300гр. пилешки бонфиленца с къри + филийка
В: 1 гювече със сирена (охх как ми се ще да ми беше еднакъв обяда и вечерята, ама волята ми ме предаде днес :oops: )

Утре съм на варива, но само обяда мога да си планирам (задушени зеленчуци + филийка), защото вечерта съм на рожден ден :?

Хубава вечер и приятен минусов уикенд!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:14 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Добър вечер и от мен. Добре дошли на новите, и много минусчета :) Да се отчета и аз за днес за закуска 1 ябълка, о: 3 филийки с кьопало +салата; за вечеря е малко прекалих 3 топки сладолед на нестле + някаква малка калинка от бисквита и шоколад по нея :Д Дано тази калинка не ми се качи на кантарчето , защото ще се намразя направо :Д Хубава вечер :)

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Vitality написа:
Ехааа, видях петичката на Кантарев днес след около седмица, че и повече задържане на 60 кг. Голямо щастие ме е налегнало днес от хубавия резултат :D

За днес менюто беше:
З: банан
О: около 300гр. пилешки бонфиленца с къри + филийка
В: 1 гювече със сирена (охх как ми се ще да ми беше еднакъв обяда и вечерята, ама волята ми ме предаде днес :oops: )

Утре съм на варива, но само обяда мога да си планирам (задушени зеленчуци + филийка), защото вечерта съм на рожден ден :?

Хубава вечер и приятен минусов уикенд!


Изяла си си всичкото месце още на обед - 300 грама е за целият ден - 200 за обед и 100 за вечеря , а салатата ти , която е нашето основно ядене тотално липсва, както и бульона , който много нахранва, напълва, засища , а практически няма калории !

Филийка и зеленчуци не е достатъчно утре за обяд - трябва нещо режимно да имаш - виж ако в задушените зеленчуци нарежеш малко картофки и ръснеш малко грах - става супер !

Обади им се на домакините ти за утре вечер и им кажи ,че си на диета да ти приготвят нещо от режимното - например картофена салата или ориз с гъби или бобена салата или боб и си направи най-добре от същото за обяд в къщи .

Ти нямаш много да сваляш още , Виталити, но ако системно нарушаваш , няма да успееш да ги свалиш тези 6 кила до края , защото темпото намалява във втори и трети цикъл, даже и при перфектен режим !

Ще бъде жалко , защото всъщност има шанс да ги спраскаш тези кила , още при тази врътка на режима , но трябва да си упорита и стриктна !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
iliqna написа:
Добър вечер и от мен. Добре дошли на новите, и много минусчета :) Да се отчета и аз за днес за закуска 1 ябълка, о: 3 филийки с кьопало +салата; за вечеря е малко прекалих 3 топки сладолед на нестле + някаква малка калинка от бисквита и шоколад по нея :Д Дано тази калинка не ми се качи на кантарчето , защото ще се намразя направо :Д Хубава вечер :)


Много си си добре даже - браво , Илянче :D !
Нали малка калинка е била , не калинище - кажи си ,че си изяла мелба "Калинка" !

Не забравяйте - не бива да има глад и силни желания за нещо - по-добре да се изяде малко повече от режимната храна , отколкото след няколко часа - нещо нережимно !

Браво, много съм горда с нашата група - мъжки момичета сте ! 8-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:23 
Offline

Регистриран на: 04 Апр 2013, 16:46
Мнения: 26
За всичко съм съгласна - ще наблегна на краставичките за салата наобед те са универсални за 3 те дена от диетата.Риба не ям така че я изключвам .....моята диета няма да включва месо за сметка на сирене кашкавал яйца и сурови ядки От плодовете засега ябълки лимони сурови ядки и грейпфурти ...абе кисело да е иначе немога Варива ям всчкъкви - грах леща боб а бобената салата ми е любима с много пресен лук Чесън и всичко зелено ям с удоволствие Надявам се че моите 6-7 кг които ми тежат МНОГО ще успея да стопя за 90 дена.Успех на всички които почваме от 08.04.2013

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:28 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Здравейте и от мен :) Днес 7-ми ден от диетата- Въглехидрати
Закуска 1- две ябълки
Закуска 2- една ябълка
Обяд- Около 120, 130 грама на сухо спагети+ филийка пълнозърнест хляб
Вечерята ще е сега- Една голяма бисквитка с парченца шоколад+ лентичката черен шоколад


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:37 
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2013, 18:41
Мнения: 10
здравейте!Днес белтъчен:
закуска-8 фурми
обяд-печени тиквички с извара+салата домат и краставичка+филийка пълнозърнест хляб
вечеря-същото като обяда но на половина


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 19:48 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Вили, мъжки момичета сме и благодарение на теб и твоите съвети:) Все така да продължаваш да ни стягаш :))

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 21:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
iliqna написа:
Вили, мъжки момичета сме и благодарение на теб и твоите съвети:) Все така да продължаваш да ни стягаш :))


А , това изобщо не се съмнявай , Илянче - военна дисциплина ще има от понеделник ! ;)

Мари , ето че има какво да ядеш , ще я оправим диетата , няма страшно - все пак няколко плода понасяш и аз обичам повече киселичките - скоро и черешки и ягодки ще има само 2 месеца още :mrgreen:

Дядо винаги ноеше първите черешки на моя рожден ден на 29 май, вързани на връзчица - милият детко, колко ми липсва :( !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 21:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Daniela-Simona написа:
здравейте!Днес белтъчен:
закуска-8 фурми
обяд-печени тиквички с извара+салата домат и краставичка+филийка пълнозърнест хляб
вечеря-същото като обяда но на половина


Добре си ДаниСимо, само бульона ти липсва и бъркаш , като го пропускаш идат тежки дни в последните цикли на диетата !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 21:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Veska написа:
Здравейте и от мен :) Днес 7-ми ден от диетата- Въглехидрати
Закуска 1- две ябълки
Закуска 2- една ябълка
Обяд- Около 120, 130 грама на сухо спагети+ филийка пълнозърнест хляб
Вечерята ще е сега- Една голяма бисквитка с парченца шоколад+ лентичката черен шоколад


И ти така - бульон ти липсва !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 21:13 
Offline

Регистриран на: 19 Фев 2013, 13:24
Мнения: 68
Добър вечер, утре съм на бобови:
З-портокал
О-леща, 1ф хляб, салата домати
В-същото, но наполовина

Лека вечер!

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weuL6yk/]
Изображение
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 22:43 
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2013, 18:20
Мнения: 20
Здравейте на всички!Днес ми е 17 ден сутринта кантара отчете -4кг да попитам за водния ден какво количество вода се приема :?: менюто за утре чаша топла вода в 8и10ч ябълка за обяд боб и салата +зеленчуков бульон вечеря половината от обяда Успех на всички който сега започват :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 23:22 
Offline

Регистриран на: 17 Мар 2013, 01:05
Мнения: 44
Здравейте :)
Добре дошла Lolita Lempicka Отначало плодовия ще ти е труден,но ще става все по лесно и даже ще ти хареса.Защото макар и на плодове, не стоиш гладна-а това е много хубаво :)
Здравей Мари Добре дошла и на теб!Успешна диета ти пожелавам. Тук за наша радост си имаме Виолина,която е в помощ на всички,които имат някакво питане.А за въпросите, не се притеснявай.Все пак форума е за това :)
Iliqna :D Радвам се, че вървим заедно с малка разлика от месец :D Много е хубаво когато срещаш във форума положително настроени хора.Така стимула е още по голям, а диетата по приятна.А като ти гледам лентичката си мисля, че твоето тегло в момента е мечта за много жени!
Maritoo какво става с теб?Слабост си ми :)
Milena за 17ти ден чудесен резултат.Браво!
Момичета, бях задала някой въпроси вчера, и ще се радвам да ме посъветвате, макар и да ви се виждат глупави :D
При мен странното е, че на кг.почти не мърдам, но в мерките се забелязва.Сложила съм си на шкафа едни дънки в които едва се вмъквах донякъде.Вчера успешно влязох в тях и ги закопчах.Държа си ги на лесно за стимул.Сега остана и да се харесам как ми седят :D Хора,който не са ме виждали скоро, забелязват че съм отслабнала и това много ме радва, на фона на почти немърдащия кантар.
Лека вечер на всички.И повече усмивки :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 23:43 
Offline

Регистриран на: 01 Апр 2013, 22:08
Мнения: 8
Здравейте момичета. Аз съм по късното писане, но при мен е рано още :D Следя ви дневните менюта и това, което забелязах е, че във въглехидратния ден не споменавате блокчето черен шоколад, което уж е задължително. Питам не за друго, ами защото аз гледам да наблягам на спагети и тук там нещо тестено, но задължително солено в този ден. Ще гледам да избягвам сладките неща, но ми е гузно, че не съм стриктна по този начин и реших поне шоколад да хапвам , но гледам че вие май го пропускате също :D

Иначе днес ми беше 2-ри белтъчен, но отидох по рано на фитнес и забравих да вечерям преди това, а след това беше твърде късно... Трябва да си записвам вечерите явно някъде, да не забравям, защото за 3-ти път пропускам , а ми е едва 5 ден.. :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 23:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
markova25 написа:
Добър вечер, утре съм на бобови:
З-портокал
О-леща, 1ф хляб, салата домати
В-същото, но наполовина

Лека вечер!


Маркова, браво ! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 23:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
milena написа:
Здравейте на всички!Днес ми е 17 ден сутринта кантара отчете -4кг да попитам за водния ден какво количество вода се приема :?: менюто за утре чаша топла вода в 8и10ч ябълка за обяд боб и салата +зеленчуков бульон вечеря половината от обяда Успех на всички който сега започват :P


Ами нормално 2 -3 литра !

Браво , за менюто Миленче - чудесно !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2013, 00:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
billie_jean139 написа:
Здравейте момичета. Аз съм по късното писане, но при мен е рано още :D Следя ви дневните менюта и това, което забелязах е, че във въглехидратния ден не споменавате блокчето черен шоколад, което уж е задължително. Питам не за друго, ами защото аз гледам да наблягам на спагети и тук там нещо тестено, но задължително солено в този ден. Ще гледам да избягвам сладките неща, но ми е гузно, че не съм стриктна по този начин и реших поне шоколад да хапвам , но гледам че вие май го пропускате също :D

Иначе днес ми беше 2-ри белтъчен, но отидох по рано на фитнес и забравих да вечерям преди това, а след това беше твърде късно... Трябва да си записвам вечерите явно някъде, да не забравям, защото за 3-ти път пропускам , а ми е едва 5 ден.. :(


Бъркаш БилиДжин, сладката вечеря дава страхотни минуси - не я пропускай , а лентичката черен шоколад си е супер задължителна и при сладка и солена въглехидратна вечеря , и по скоро са забравили мичетата да я напишат ,отколкото да си я изядат :D !

А , това с пропуснатите цели 3 вечери, от общо само 5 дена - нямам думи - това , което правиш , не е 90-дневната диета , БилиДжин - объркала си я тотално, да знаеш :shock: !

Яденетата не се пропускат - задължителни са всичките , определени от диетата !

Пропусни по добре фитнеса си - той до сега не ти е помогнал да отслабнеш , но ядене никога ! :lol:

Много е важно да се прави правилно от самото начало, диетата, защото после и да се поправиш може да няма ефект ! :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 361  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов