90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 12 Май 2024, 19:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 09:48 
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2013, 18:41
Мнения: 10
Добро утро!Висока съм 164см. 75кг. Днес съм на плодове и няма смисъл да си пиша менюто,но от утре започвам да го пиша за да ми кажете къде ми е грешката :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 10:26 
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 21:18
Мнения: 210
Здравейте дружинка, пекрасна :)

Даренце, мило, хич не ти приляга да не си в настроение - винаги ни зареждаш с много положителни емоции - така, че горе главата и след няколко дни и ти като salix ще регистрираш изведнъж някое и други рязко килце в "-" ;) Обещавам ти го! :mrgreen:

Vitality Нека наистина спазваме добрия тон... въпрос "ти с какво образование си?" не мисля, че можe да е част от добрия тон!!! :!: :evil: и нека не се налага да ти отоговоря, че познавам твърде много хора с определено образование, които и представа си нямат какво са учили!.....Просто не се съобразявай с препоръките на Вили като си на друго мнение!!! Успех ти желая!

Еххххх, момичена кокиченца - дойде денят, в който ще ви се отчета и се надявам да стимулирам много хора с моя резултат, щото аз съм си горда с него, нищо, че не успях да постигна поставената цел :mrgreen:

Висока съм 169 см.
Старт на 02.01.2013 г. начално тегло 79.4 кг.
След първия воден станах 72.6 кг (-6.8 кг.) - след водния имаше по-дългично задържане и леко връщане, което се вижда от графичката ми;
След втория воден станах 69.3 кг.(-10.1 кг. - за самата врътка 3.3 кг в минус) - нямах никакво задържане след водния;
След третия воден станах 65.7 кг. (-13.7 кг. - за самата врътка 3.6 кг в минус) - сега ще видя дали ще имам задържане - за сега последната врътка не мръднах от постигнатото тегло след водния ;)

И така да отчета и минусите в сантиметри - само искам да поясня, че родих ноември месец и при мен освен сваляне на килограми има и прибиране на кокалите, та може би не съм най-подходящия пример, но все пак:
Талия -9.5 см., ханш -11 см, обиколка на бедро -7 см, обиколка на ръка в горната част - 5 см....

Пожелавам ви много успехи момичета (и момчета, които рядко се появявате) и много да сте устремени и уверени в това, което правите - понякога ще е трудно, но не се отказвайте, а се стягайте...ще минат тези 91 дни и после ще сте горди от себе си!

Благодаря сърдечо на Вили, от която научих много и беше много полезна на всички тук - Вили, мила, желая ти успех с втората врътка и дано постигнеш поставената цел (която си е твърде висока летва според мен, но аз знам, че ти си упорита и като нищо ще стигнеш до там)!

Благодаря много и на Мецанка, Златето и каролинка, която изчезна отдавна :|
Радвам се, че ви намерих тук, момичета, определено режима с този форум е 100 пъти по-лесен и по-правилен по моему ;)

Целувам ви всички - сега отивам да се отчета във резултатната тема и после продължавам с писането в Почивката....ще ви навестявам и тук - обещавам!

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 11:03 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Добро утро и от мен, благодарим ти Вили за новата ни тема :)
Релакса браво на теб, това са повече от страхотни резултати, дай боже всеки му такива:)
Бетси мила и теб те поздравявам за героизма ти, че си устискала да не изядеш тази круша :Д. Браво за килограмчето ти пожелавам ти още много като него :)
Аз вече си мръднах линийката с още едно килограмче, нищо че ми остават едни 200-300 грама над него, но тази четворка се надявам да се стопят. Днес ще си правя лещичка, много я обичам значи. Като започнах режима си казвах леле как ще изкарам 90 дни така, а сега ми е толкова хубаво че не ми се спира направо, даже се притеснявам понеже точно 2 седмици преди финала заминавам за Италия и ме е страх да не оплескам нещата, но ще се постарая. Хубав ден на всички :))

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 12:48 
Offline

Регистриран на: 10 Мар 2013, 20:22
Мнения: 85
Ех, Relaxa, гордеем се с теб :!: Резултатът ти е страхотен - това са цели 13 кг, че и отгоре, с тенденция за 14 до края! БРАВО!!! Много успешна почивка ти желая и ще се радвам да наминаваш, че форумчето ни наистина е страхотно и ти си една от причините за това ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 17:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Здравейте слабушки! Току що се прибрах от работа и сядам да ви изчета. Момичета, благодаря ви за подкрепата! Релакси, чудесен резултат, честито ново тяло!!! Пожелавам ти още свалени килограми и през почивката.
Днес ми е варива, не протече много режимно:
09.30ч. - 250 мл. нат. сок от банан :oops: (нямах плод, а валеше такъв дъжд, че не можах да притичам да си купя);
13.30ч. - 150 гр. ориз със спанак, 150 гр. пържени картофи + пълнозърнеста филийка.
Така ми се ядеше пържени картофи и то толкова отдавна... Ще вечерям ориз със зеленчуци. Чао от мен засега, ако ми доскучае може пак да се включа. От онзи ден пак извадих гоблена, използвам, че децата са ваканция и не пишем домашни. Та, бродирам, проверявам форума, бродирам, проверям и така ... докато си легна. Мъж ми е втора смяна и аз - жена без работа... :D :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 18:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
[quote="Relaxa"

Благодаря сърдечо на Вили, от която научих много и беше много полезна на всички тук - Вили, мила, желая ти успех с втората врътка и дано постигнеш поставената цел (която си е твърде висока летва според мен, но аз знам, че ти си упорита и като нищо ще стигнеш до там)!
[/quote]

Браво Релакси - много се гордея с тебе ! 8-)

Честито ново тегло и самочуствие !

Заслужи си ги ! :D

Относно високата летва - Който си поставя големи цели, големи неща постига, който си поставя малки - малки нещица само !
Това е истината по въпроса !
А аз съм от максималистите ! :lol:

Диетологията я разнищих тотално покрай 90-дневната - няма вече нищичко скрито покрито тя от мен, та чак и до тайната, защо салатката на вечеря и тя трябва да е половин порция, а не бива да е цяла ! :mrgreen:

90-дневната, колкото и елементарна и глупава да изглежда на пръв поглед , ползва всички модерни разкрития на диетологията за човешкото тяло и неговите функции - та затова е и толкова успешна и то при абсолютно всички спазващи правилата на играта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 19:15 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Хаха, Вили.. :D не, че преядох, ама все пак нали трябва да е половината от храната на обяд. Днес 6-ти ден от диетата Бобови
Закуска- две ябълки
Обяд- две супени купички леща+ филийката Вила
Вечерята ще ей сега- една супена купа леща


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 19:26 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Утре ми е въглехидратен.. Закуската- плод, за обяд мисля да е спагети около 120 грама на сухо, а за вечеря ще ми препоръчате ли нещо?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 19:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Veska написа:
Хаха, Вили.. :D не, че преядох, ама все пак нали трябва да е половината от храната на обяд. Днес 6-ти ден от диетата Бобови
Закуска- две ябълки
Обяд- две супени купички леща+ филийката Вила
Вечерята ще ей сега- една супена купа леща


Салатката къде ти е, Весе ? ??

За въглехидратна вечеря препоръчвам на всички , Овесени ядки "Магерит" - запарени с топла вода овесени ядки с 3-4 супени лъжици кондензирано мляко, кокосови стърготини, канела, ядки, портокалови корички , мед и микс от ситно нарязани сушени плодове - освен ,че е страшно вкусна, прави чудеса на другият ден тази вечеря :D

Овесените ядки запарвайте с вода - 3 части ядки ( 1 малка кафена чашка) с 1 част гореща вода( 1/3 кафена чашка), похлупете под капак докато набъбнат за около 15-20 мин и гарнирайте !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 21:37 
Offline

Регистриран на: 19 Фев 2013, 13:24
Мнения: 68
Здравейте, отдавна не съм се включвала тук.Все още спазвам режима, но не смъквам килограми, а размери.новите ми дрехи, вече са ми големи и за втори път, откакто започнах диетата ще трябва да си купувам нови дрехи :D :D :D :D !успех на всички

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weuL6yk/]
Изображение
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 21:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Е, не ме сдържа, какво да се прави :mrgreen: . Похвалих се, че съм без работа и взех, че си намерих. Набързо си спретнах ориз със зеленчуци, вечерях от него 1/2 чинийка, направих и пълнени чушки. Утре ми е въглехидратен и си направих два сладкиша - карамелената торта и някакъв чийзкейк с готов крем (децата ядоха преди малко от него). Сега съм спокойна, защото утре съм на работа и ще си хапна от тях като се прибера :D , т.е. няма да се изкуша и да прегреша.
Вили, нямам търпение да започнеш диетата, все си мисля, че интересни неща ще хапваш и ми е любопитно :D (акъла ми пак в яденето, няма що).
Лека и спокойна вечер момичета!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2013, 22:09 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Вили, много хубава идея ми даде за ядките, но вкъщи баба готви, а сега не искам да я натоварвам и с това, така, че май ще си карам на нещо сладко- парче торта или 8бизквитки със сладко или нещо друго парче сладко :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 01:15 
Offline

Регистриран на: 17 Мар 2013, 01:05
Мнения: 44
ЗДравейте :D
Salix благодаря ти ;) А за тичането,определно с няколко килца по малко, ще тичаш доста по лесно.Сега би било мъчение. Като станеш фиданка ще спортуваш колко то си искаш .
Florisita успех този път!
Relaxa невероятен успех е това-13.7кг. Браво!!! Ти си пример за нас.
Iliqna :) Благодаря ти миличка!Дано да продължавам с минусчета, че много ,ама много искам да стана 58кг. А сега съм 65кг.Остават ми само 60 дни още :lol: А тези твои 200-300 грама ще ги стопиш за нула време и пак ще местиш линийката надолу.От сърце ти го пожелавам!
Аз за спорта искам да питам нещо.Ако не спортуваме, няма ли опасност при отслабването да се отпусне тялото и макар и слабо да изгелжда не много приятно? Не ме разбирайте погрешно-не държа много да спортувам сега, че нямам никакво време.Но ми е любопитно.
И сега имам нужда от помощ. На 6ти излизаме с колегите, правим изпращане на единия.Та ще ходим на пицария.Искат да пиинем по чаша вино(колегата ме помоли в негова чест да изпия една чаша). На мен обаче ми се пада белтъчен ден.А ми се яде пицааааа :cry: А за виното мога ли да изпия една чаша и какво да е?Има ли значение бяло или червено?Пица с кашкавал мога ли да хапна? Е,добреее, карайте ми се.Заслужавам го :D ,но наистина имам мужда от съвет.
Днес менюто ми:
9.00ч.-топла вода с мед.Много я обичам.
10.00-топла вода
10.30-круша
14.30 картофена салата с маслинки и режимен хляб(пътувах и нямах салата)+ бульон
Не вечерях, защото се забавихме и стана късно.И изтърпях докато фемилито хапваше рибено филенце с картофки на вечеря и разни вкусотийки.Гордея се със себе си :lol: .Аз трябваше да хапна по късно, но покрай ангажиментите на децата стана 10ч.и разбира се не вечерях.
А бульона трябва ли всеки ден да е съобразен с храната или мога да си го правя за всичките дни зеленчуков?
Хубав и слънчев ден утре,много добро настроение на всички и повече усмивки + много минусчета!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 10:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2013, 09:08
Мнения: 109
Здравейте на всички, за мен е последен воден ден, дано да устискам. После си пожелавам много воля, за да не се нахвърля на храната безразборно. Още четири дни и отивам в почивката при Релакса.
Много минусчета на всички. :D

_________________
"Мотивацията е като сутрешният душ - не трае дълго и затова се препоръчва
ежедневно." Зиг Заглър


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 11:01 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Злати успех, не се съмнявам че ще го пребориш и този воден :)
Бетси и аз ти благодаря за подкрепата, хубаво е че ни съвпадат дните :)
Днес въглехидратен, ще си доям хлебчето с кьопало отгоре +салатка, а за вечеря мисля да си купя козунак, че много ми се е приял чак го сънувах хаха. Пожелавам на всички ползотворен ден :)

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 12:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Здравейте дружина! Злати, късмет днес, дано ти мине леко и безпроблемно деня, не се съмнявам, че ще го пребориш!
Днес съм на ВХГ - закусих 4 червени портокалчета, ще обядвам вероятно филийки от "странния" хляб с лютеничка. Илианка ме подсети да включа и салатка към тях, ще си купя краставичка (един от любимите ми зеленчуци). А за вечеря съм си приготвила два сладкиша, ммммм нямам търпение да се прибера. :mrgreen: Лек ден от мен!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 12:39 
Offline

Регистриран на: 25 Мар 2013, 12:05
Мнения: 15
Здравейте, момичета! Днес ми е 11 ден от диетата и е въглихидратен. Сега се усетих, че забравих да закуся. За обяд си хапвам курабийки 300 гр., за вечеря мисля някво сладко руло съответно на половина. Всеки ден забелязвам, че се наяждам с по-малко да продължавам или, когато се нахраня или да не ям останалата предвидена доза? И още нещо свалила съм около 1,8 кг нормално ли е според вас? А и аз искам да си направя линийка как става? :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 14:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2013, 14:15
Мнения: 5
Привет момичета
Аз съм нова във форума и все още се оглеждам кое къде е :D Надявам се питането ми да е в подходящата тема.
Днес ми е първи плодов ден, но ми идва труден... сутринта хапнах ябълки, пих билков чай без захар, но това не тушира особено глада, поради това за обяд си позволих зелена салата.
Прочетох, че в този ден не е правилно да се смесват плодове и зеленчуци, но ако се консумират на отделни хранения, възможно ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 15:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Lolita Lempicka, добре дошла! В плодовия ден се яде през два часа (казвам го, да не би случайно да ядеш само три пъти, т.е. закуска, обяд и вечеря). До 12ч. се яде само плодове, след 12 може и зеленчуци, но да не са овкусени. Не се смесват плодове и зеленчуци на едно хранене. За да издържиш хапвай плодове, които ще те заситят, мен лично ябълките ме "изстъргват". В плодовия ден можеш да изядеш и 100гр. сурови ядки. Те засищат добре. Лек и приятен режим!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 15:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Naydenova написа:
Здравейте, момичета! Днес ми е 11 ден от диетата и е въглихидратен. Сега се усетих, че забравих да закуся. За обяд си хапвам курабийки 300 гр., за вечеря мисля някво сладко руло съответно на половина. Всеки ден забелязвам, че се наяждам с по-малко да продължавам или, когато се нахраня или да не ям останалата предвидена доза? И още нещо свалила съм около 1,8 кг нормално ли е според вас? А и аз искам да си направя линийка как става? :D



Не стига че не си яла закуска Найденова - най-важното ядене за деня , ами и най-безцеремонно подхапваш курабийки на обяд, когато това е забранено !!!!
Въглехидратният обяд е САМО СОЛЕН - гевреци, макарони, спагети, пица ,лазаня, пърленки, филии, качамак, грис , кус-кус, постни зеленчукови манджи или супи с хляб и тем подобни тестени изделия +салата и зеленчуков бульон !
СЛАДКОТО Е САМО НА ВЕЧЕРЯ
300 ГРАМА КУРАБИЙКИ МАЙ СА ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ ПАРЧЕ ТОРТА , А :twisted: !

Денят ти е тотално объркан и грешен , Найденова :twisted: !

Не знаеш принципите на диетата ! :twisted:

Прочети правилата на диетата и питай от предният ден момичетата тук, правилно ли е менюто ти, планирано за следващият ден и ако те кажат ДА - тогава яж на воля :D !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 16:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Lolita Lempicka написа:
Привет момичета
Аз съм нова във форума и все още се оглеждам кое къде е :D Надявам се питането ми да е в подходящата тема.
Днес ми е първи плодов ден, но ми идва труден... сутринта хапнах ябълки, пих билков чай без захар, но това не тушира особено глада, поради това за обяд си позволих зелена салата.
Прочетох, че в този ден не е правилно да се смесват плодове и зеленчуци, но ако се консумират на отделни хранения, възможно ли е?


До 12:00 яж по 2 еднакви плода на всеки 2 часа или по 8 броя сушени .
В 12:00 и след това до 20:00 на всеки два часа плодове можеш да ядеш еднакви или различни по желание и колкото си искаш бройки или пък зеленчуци еднакви или ралични - смесени.

Шепа сурови най-добре ядки или семки с чай на едното хранене
Може да ядеш плодовете и зеленчуците освен сурови и готвени на супи, на скара, печени, варени - подправени с всякакви подправки - копър, магданоз, канела, каранфил, ванилия, кимион, ким и др
Сол и мазнини са забранени в плодов ден !

Примерно меню за плодов (витаминен) ден

8:00 2 круши
10:00 8 сушени сливи
12:00 зеленчуков бульон или супа/крем супа от зеленчуци ( без сол и без мазнина)
14:00 3 печени ябълки напълнени със стафиди , поръсени със канела и лъжица ром
16:00 шепа семки или ядки с чай
18:00 2 банана или салата от червено цвекло и/или моркови с оцет или лимон ( без сол и мазнина)
20:00 250 мл прясно изцеден сок от портокали или 1 грейпфрут


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 17:09 
Offline

Регистриран на: 04 Апр 2013, 16:46
Мнения: 26
Здарвейте на всички - и аз съм нова тук и дано ме приемете.Досега само четох какво що за тази диета която мисля да започна - това е първата диета в живота ми признавам си.Имам много въпроси и дано не стана досадна за което предварително се извинявам.
Но най важния е - необичам плодове чм само ябълки За сметка на това няма зеленчук който да не ям с удоволствие.Как да се справя с този проблем ако почна диетата.А аз съм твърдо решена да я започна.
Другия ми въпрос е - мога да закусвам всеки дед - 1 ябълка към 9-10 часа Но немога да обядвам ...т е никога досега не съм обядвала .....а и съм наработа ......
Пия много кафета но никога не консумирам захар и подсладители С чая също нямам проблем - пия го без захар.
За вечерите - не е проблем да вечерям до 20,00 часа т к се прибирам около 18,30
Въпросите са ми - Колко кафета на ден мога да пия ? Проблем ли е ако се пропуска обяда?
Благодаря предварително

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 17:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2013, 14:15
Мнения: 5
Дара, Виолина, благодаря за топлото посрещане и за съветите ще ми бъдат от голяма полза :D

На този етап няма какво да споделя ще продължавам да ви чета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Мари написа:
Здарвейте на всички - и аз съм нова тук и дано ме приемете.Досега само четох какво що за тази диета която мисля да започна - това е първата диета в живота ми признавам си.Имам много въпроси и дано не стана досадна за което предварително се извинявам.
Но най важния е - необичам плодове чм само ябълки За сметка на това няма зеленчук който да не ям с удоволствие.Как да се справя с този проблем ако почна диетата.А аз съм твърдо решена да я започна.
Другия ми въпрос е - мога да закусвам всеки дед - 1 ябълка към 9-10 часа Но немога да обядвам ...т е никога досега не съм обядвала .....а и съм наработа ......
Пия много кафета но никога не консумирам захар и подсладители С чая също нямам проблем - пия го без захар.
За вечерите - не е проблем да вечерям до 20,00 часа т к се прибирам около 18,30
Въпросите са ми - Колко кафета на ден мога да пия ? Проблем ли е ако се пропуска обяда?
Благодаря предварително


Абе, приемаме те ние,Мари, с голямо удоволствие те приемаме, ама ако искаш да правиш диетата, ще трябва да промениш , някои от навицити си - така направихме и ние тука всичките, преди време и сега сме много доволни и горди от себе си ,че успяхме !

Кафета можеш да пиеш колкото си искаш - но без захар, без мед и без изкуствени подсладители и мляко - черни, натурални, горчиви - като живота :D

Закуската, освен с плодове може да бъде с натурални( не солени и не с олио) зеленчуци , но ще бъде добре да се научиш да ядеш , леко полека и плодове , тъй като те са №1 , ще ги включваме , малко по малко, като почнем с ябълките ;) Харесваш ли сушените плодове - сливи, фурми, стафиди, смокини ? Може и с тях да закусваш - по 8 броя са разрешени на едно хранене.може и натурален домашно изтискан сок, може и компот , ама не много сладък !

Обяда, не може да пропускаш , тъй като освен 1-2 плодови/зеленчукови закуски, имаш право само на един обяд и една вчеря и си длъжна да си ги изяждаш и двете до шушка !

Ще си приготвяш обяда и вечерята (те са еднакви и без това за първите 2 дена) за другият ден от вечерта, в къщи, ще си го слагаш обяда в кутийки и термос и ще си го носиш на работата и хапваш в обедната почивка - Така че, набави си бързо термос и кутии !
някой неща , ще можеш понякога да си взимаш навън, като например геврек, хлебчета, нещо сладичко , някоя готова храна от топъл бюфет , някое кюфте/кебапче - ще се научиш в процеса на диетата !

Така, са правили всички досега и са успяли и ти ще успееш , Мари ! :D

Аз започвам от понеделник,второзавъртане, ако искате, започвайте новите с мен , имате 3 дена да се подготвите!
Ще помагаме - тука вече има много опитни с диетата момичета, които ще ви помагат с удоволтвие ! :D

Някой питаше за лентичка и графика , как да си направи - кликнете на моята или на някоя друга - те са линк към страницата за правене на лентички и графики !

_________________
ИзображениеИзображение

В ПОЧИВКА СЪМ ОТ 17.12.2012


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013, 18:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Отчет за днес (ВХГ):
11.30 ч. - 4 червени портокалчета;
13.30ч. - 3 неприлично тънки пълнозърнести филийки с лютеница, 1/3 краставица + гъбен бульон;
18.00ч. - 1 парче торта Кодрит Кадир + 1 парче чийзкейк.
Вечерята е повече от позволеното, друг път няма да правя повече от един сладкиш, като се знам колко съм стръвна. Сутринта се премерих по анцуг и блуза, бях 76кг. Съблякох се по бельо - 75кг. Извод: от утре вече ще се меря и без гащи :lol: :lol: :lol: . Важното е стимул да има :D .
Лека вечер момичета!

П.С. Мари, и аз не обичах плодове, въобще не ги ядях, освен диня и пъпеш през лятото. Падах си по "боклуците" - вафлички, шоколадчета, тестени и др. За 2,5 месеца се научих да ги ям и плодовия дори ми е приятен. А сутрешната закуска с плод вече не пропускам (а колко ми беше трудно в началото).

_________________
Изображение


Последна промяна Дара на 04 Апр 2013, 18:12, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов