90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 19 Апр 2024, 10:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 357, 358, 359, 360, 361
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2016, 16:40 
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2012, 23:41
Мнения: 18
Здравейте момичата,
да се включа да докладвам и аз. Вчера мина първият ми воден ден успешно. До момента резултата е едва 2 колебаещи се килограма, а очаквах доста повече. В началото не винаги хапвах еднакви неща на обяд и вечеря, но вече съм стриктна. Резултата малко ме демотивира, но продължавам напред и се нядявам на по-добри резултати. Започнах и да спортувам и дано и това да помогне. Успех на всички!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2016, 14:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2016, 14:10
Мнения: 1
Здравейте и от мен :)
Днес ми е 3-ти ден и съм минус 2.3 кг . Старая се да спазвам диетата,но малко ми е трудно с обедните бульoни. Тях може би по-натам ще включа. Не изпитвам глад и се чувствам добре,но често мисля за сладко :D . Точно заради него трябва да сваля 10-15 кг . Опитвам се да правя всеки ден по 20-30 мин упражнения и да ходя пеша. Имам въпросче..маслинова паста кога мога да хапвам?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2016, 14:50 
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2015, 16:29
Мнения: 3
Здравейте момичета.
Нова съм в форума, но като чета колко сте позитивни и мили не се сдържах да се включа.
Днес ми е 18 ден и съм на -4,200кг.
Започнах 77,7 сега съм 73,5.Целта ми е 59кг
Незнам но нещо ми се струва, че са малко килограмите за толкова време ;) ;) ;)
Ще бъда редовна и ще пиша

Хубав и усмихнат ден на всички :D :D :D :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2016, 09:30 
Offline

Регистриран на: 18 Фев 2016, 09:26
Мнения: 7
Здравейте и от мен,
Много рядко влизам,но ето ме тук и аз да споделя резултати, вече сам на 1 мес. и 20 дни днес ми е плодовия,за този период сам свалила -7кг.
Кантара така показва ама аз като се гледам не съм отслабнала продължавам все пак :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2016, 14:30 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Privet momicheta!Varbanova 88 za 18 dena rezultata ti e super.Za o6te 10 dena ako uspeesh da svalish o6te okolo 2 kg eto ti za edin mesec 6 kg.A rejima e 90 dena.Vypreki tova nedei da nadhvyrlqsh vyzmojnostite si za 90 dena da svalish 20 kg e malko trudno.Az svalih 24 kg za dve vrytki na rejima.Ako si uporita i striktna spokoino 6te bydesh 59.Vajno e uporstvo i postoqnstvo.
Eli_93 i tvoq rezultat e mnogo dobyr nqma ot kakvo da se pritesnqvash.Edna malka taina da spodelq.Az svalih 24 kg no vse o6te se vijdam debela v ogledaloto...Trqbva vreme dokato sviknesh s novoto si tqlo.:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2016, 10:19 
Offline

Регистриран на: 29 Мар 2016, 15:48
Мнения: 4
Здавейте на всички!
Желая успех и много свалени килограми :D
Имам питане ,може ли в плодовия ден след 12ч да се смесват плодове и зеленчуци на едно хранене?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2016, 13:31 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
ne e prepory4itelno prez plodoviq den da se konsumirat zelen4uci i salati za6toto sa bedni na fruktoza.İdeqta na plodoviq den e da priemesh vyzmojno nai-mnogo fruktoza i kalorii,dori pove4e otkolkoto prez vyglehidratniq den.Kolkoto pove4e fruktoza priemesh organizma shte stopi poveche maznini.Prepory4itelni za tozi den plodove sa sladkite plodovie i sushenitq plodove:sladki qbylki,grozde,krushi,qgodi,dinq,pypesh,susheni smokini,susheno grozde i t.n. Nie koito pravehme prez zimata rejima bqhme prinudeni da sme glavno an citrusovi plodove prosto za6toto nqmashe drugo.Ako iskash nqkyde iz foruma bqh chela za kombinaciq qbylka morkov i krysha.No kato cqlo ne e pozvoleno da se smesvat plodove i zelen4uci.Uspeh ti jelaq!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2016, 17:14 
Offline

Регистриран на: 29 Мар 2016, 15:48
Мнения: 4
Благодаря ти за съвета qna agirman,!
Разбрах идеята за фруктозата,има логика!
И сега да питам отново протеиново блокче може ли да се яде в протеиновия ден?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2016, 09:03 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2016, 08:47
Мнения: 3
Здравейте и от мен.Чета ви с интерес и съм ви изключително благодарна за ценната информация,която споделяте.
Имам един неуспешен опит с този режим, главно поради незнание претърпях пълен провал. Днес ми е 11 ден от втория опит и смятам,че засега се справям.Четох ви много.
В предишните ми напъни да издържам на това 90 дневно мъчение,ми ставаше ужасно лошо и се чувствах зле.Сега нещата вървят чудесно.
На 29 години съм.Висока 158 см ,започнах 68 кг в момента съм 63.Днес ми е въглехидратен ден.Приготвила съм сандвичи от черен ръжен хляб с маслиново паста,домати и кисело зеле.200 тр хляб за жбяд,100 за вечеря.Бульон от спанак, морков и лук.Имам проблем с парчето шоколад-след него мога да изям целия свят,така че мисля да го пропусна.Спя малко,но качествено.Ежедневието ми е изключително натоварено,от 11 до 22 съм на крак в постоянно движение.Трудно свиквам да не ям след 18 часа,но се чувствам добре.Ще се радвам да съм част от този страхотен форум.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2016, 13:54 
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 12:59
Мнения: 4
Здравейте, хора! След 15 дена приключвам диетата и имам въпрос, свързан със захранването, което ми предстои да започна. След като прочетох всичко за него във форума, не можах да разбера можем ли да правим малки хранения между основните две. Примерно между обяда и вечерята да хапна един или два плода, или зеленчук или салата, но без мазнина, като между храненията си спазвам нужните интервали?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2016, 17:30 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2016, 17:23
Мнения: 2
Здравейте,

Вчера започнах най-накрая и аз режима. Ще се опитам да давам отчет редовно за менюто си с идеята, че щом е заявено публично ще се държа "прилично".
Днес съм на ориз със зеленчуци за обяд и вечеря.
За утре планирам да приготвя паста с броколи (без сметана разбира се, а със сос от смлени зеленчуци).

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016, 12:39 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdraveite momicheta i dobre doshli na novite!
bebence ne znam dali e pozvoleno da qdesh tezi proteinovi blokcheta.Ne moga d ati dam otgovor na vyprosa.Ako gi konsumirash i svalqsh znachi nqma problem,no ako zadyrjash teglo i ne svalqsh po-dobre nedei.
Angarta dobre doshla i uspeh.Hubavo e che imash aktiven anchin an jivot,tova opredeleno shte ti pomogne v borbata s kilogramite!
Plamna ne moje da imash mejdinni hraneniq.Zahranvaneto e na sy6tiq princip kato rejima.Sutrin zakuska plodove.Obqd beltychen nesmesen .Malka vecherq ot druga grupa hrana primerno bobova.Salata s carevica naprimer.Edin pyt sedmichno e pozvoleno smeseno hranene ot sorta na pile s oriz.Edin pyt sedmichno plodov den.Edin pyt mese4no voden den.Uspeh!
No_yes zdravei i dobre doshla.Povqrvai mi kolkoto i publichno da si izlagash i spodelqsh menuto pak ima pregresheniq.Vajno e s kakvo hranish mozyka si i dokolko moje da izdyrji .Ako go zahranvash s pravilni vyglehidrati tqloto ti shte izgarq maznini shte imash sili da prodyljavash.No dori i da pregreshavash ne se pritesnqvai.Nie ne sme tuka da te hokame i obijdame a da si pomagame i podkrepqme.Az lichno sym imala bezbroi pregresheniq no kato cqlo moga da kaja che sym se osvobodila ot vsichki vredni hranitelni navici koito imah predi da se zapoznaq sys rejima i balansiranoto hranene i rezultata e na lice.Ne mi stana qsno obache za vyglehidraten den kakva pasta ot brokoli shte si prigotvqsh?Tq ne e dostatychna za solen vyglehidraten obqd.Hubavo e da e s bql hlqb ako e tova koeto si mislq.İli moje da q napravish kato dresing za makaroni .Za solen vyglehidraten obqd moje da se konsumira:spageti ,makaroni,vegitarianksa pizza bez kashkaval, bql hlqb,domashna ufka s maslo zalqta i podpravki,banica sys spanak, gybi ,praz ili luk bez qica i mlqko napraveni,katmeri s maslo postna pitka,sodena pitka sys 4esnov sos ,zelen4ukov sos ,tahan ili lutenica.Za grehovna sladka vecherq moje absolutno vsi4ko da se hapne do 250 grama:mlqko s oriz,krem karamel,torta,biskviti sys sladko,sladoled 3 topki,mlechen shokolad,kroasan,biskvitena torta,puding, kiselo mlqko sys vafli,lokum,baklava ,kadaif,pecheni qdki ,musli s med i mqlko ili kakvoto obichash da hapvash.İskam da otbeleja o6te vednyj che v grehovna vecherq moje da qdete kakvoto si pojelaete no v dopustimite kolichestva ot 200-250 gr maksimum ne da preqjdate.Moje vsqkakvi kombinacii bez da se pritesnqvate che ima v systavkata mlqko,sirene,izvara,kiselo mlqko ili qica za6toto sa pozvoleni!Tova e podgotovka za sledva6tiq vi plodov den v koito iskam da otbeleja che ne e raztovarvasht a natovarvasth organizma s fruktoza,za da se izgorqt vyzmojno nai-mnogo maznini!Priema se nai-mnogo kalorii,ako prez vyglehidratniq ste prieli primerno okolo 2000 kalorii prez plodoviq trqbva da se postaraete pone 2500 kalorii da se priemat.Tova stava s qdene na mnogo sladki plodove surovi qdki i susheni plodove na 2 chasa interval!Uspeh vi jelaq momicheta!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016, 17:15 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2016, 17:23
Мнения: 2
Яна благодаря за посрещането :) Не се надявам на публичен линч разбира се, ако и когато объркам комбинациите. :D :) Идеята е да си въздействам на подсъзнателно ниво. Много е вероятно да заприлича на спам работата :lol:
Та относно пастата/макарони/ да уточня не ОТ а С, но поради липсата на броколи /не ми хареса нито цвета им нито цената/ минах на вариант фарфале с гъби, чери домати и милиоооон подправки. За вечеря ще е същото, защото стана много като количество накрая, аз грега си го изгрехувах преди точно четири дена и днес ще съм пас. :D
Утре малко много плодово ми става като за първи път затова обяда вероятно ще е салата, но още не съм решила каква точно.
Много ми е мъчно обаче следобедното огладняване. :? Имам изграден навик и в 15:30-16:00 ми престъргва жестоко.
Приемам съвети по въпроса всякакви, за справяне с проблема.
Наясно съм, че не трябва да се яде, но от 12-19ч си е доста време, а няма вариант да изместя по-късно обяда или по-рано вечерята.
А за водата няма да казвам колко съм изпила днес, че ме е срам :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2016, 00:07 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2016, 08:47
Мнения: 3
Аз обядвам в периода 12-13 часа,следващото ми хранене е 17-18 часа.Бульоните изключително много помагат да преодолееш глада.Аз работя до около 23 часа вечерта и ми беше адски трудно да не ям след 18 часа, а да не говорим за наливане с вода вечер.Вчера имах прегрешения-не се чувствах добре на плодовия ден с фурми,портокали,ягоди.Сгреших,но все още не мога да разбера къде и вечерта ядох 200 грама пилешко филе с корнфлейкс-цял ден само то ми беше в акъла...не обичам нито филе,нито корнфлейкс...не знам защо освирепях така...
И все пак кантарът е с 1 кг надолу.Не съм била 62 кг от доста време и е изключително приятно.
ПЛАНЪТ за преборване на вечершната лакомия е наливане с вода до 20 часа...надявам се да действа...
Днес ядох печени чушки на салата и свинско.

За утре менюто е ориз със зеленчуци,бобена салата и марулка като че ли.Стискайте палци да се пребора.Желая ви много минуси в кантарен аспект

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2016, 09:31 
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2015, 13:17
Мнения: 5
Здравейте момичета,

Чета темата с интерес, много сте мили! Поздравления за постигнатите резултати! Днес съм 10 ден и -1,9. Реших че ще бъда мотивирана ако споделям със съмишленици. Имам един въпрос тиквички на фурна с кисело мляко могат ли да се ядат 1 ден или те попадат към втори (разбира се вече без кисело мляко и няма да е вкусно) Желая успех на всички!

_________________
Изображение


Последна промяна Alissa на 15 Апр 2016, 10:03, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2016, 09:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
Alissa, тиквички можеш да хапваш във всички дни, дори и в плодовия, но без да ги овкусяваш, а така надали ще са много вкусни. Иначе в белтъчния можеш да си сложиш и кисело мляко, но не бива да хапваш месо или яйца с тях, ако сложиш кисело мляко. :)

На мен ми приключи и втората врътка, но честно казано не успях да постигна желаните резултати. Още първия месец, когато бях най-стриктна, свалих 3 кг, което за втора врътка е супер. Но после нещо взех да съгрешавам от време на време и не свалих почти нищо до края. Все се въртях около едни 2 кг, които ту свалях, ту качвах. Но не се отказвам - ако трябва и още една врътка ще направя по-нататък. Така че да знаете, режимът действа, но само ако го спазвате правилно! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2016, 10:04 
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2015, 13:17
Мнения: 5
Габи благодаря!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2016, 22:40 
Offline

Регистриран на: 19 Апр 2016, 22:16
Мнения: 1
здравейте,
обърках дните, т.е. след белтъчния ден, бях на витаминен. Проблем ли е и как да продължа?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2016, 06:56 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2016, 08:47
Мнения: 3
Вчера бях на въглехидрати и определено не ми е добре с греховната вечеря-в случая беше филийка хляб с хумус, картофено кюфте и средиземноморска салата,шепа кашу.Спокойно можех да мина и с приличния обяд наполовина.Сладко не обичам и без това ми е трудно в плодовите дни...
Мога ли да си позволя едно чийт хранене във въглехидратен ден на всеки 8 дни,което да бъде каквото си поискам-снощи полудях за пустата вечеря,но си мисля,че такава на всеки 4 дни ще е препъни камък...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2016, 07:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:19
Мнения: 13
Здравейте на всички!
Отдавна не се бях включвала темата по простата причина че не спазвах режима :(
Лакомията взе превес над желанието да съм стриктна... В последно време мотивацията и концентрацията не са ми от силните страни.
Та, пак започвам... отначало
За момента ситуацията е добре. Опитвам се да се владея, има още какво да се желае но все от някъде трябва да се започне.
Имам питане относно следната комбинация и в кой ден според вас е удачно да се консумира.
Става дума за вегански шоколадов мус - приготвя се като се пасират авокадо, банан, натурално какао и може да се прибави чиа по желание. Идеята ми е това да го консумирам в плодовия ден (може би без чиата). Ще се радвам някой по-запознат да се включи.
Успех на всички!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2016, 23:18 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdraveite momicheta.
Dnite sa kakto sledva beltychen,bobov,vyglehidraten,vitaminen.Nes e mestqt ,ima shmea po koqto vyrvi vsi4ko.
Dalial_d zdravei.İ az sym dosta lakoma,vodq se na zahranvane no samo dumata mu e taka.Mnogo mi e podut korema poslednite dni ne znam sigurno 6te mi idva ili ne znam no mi e mnogo tejko.KAntara pokazva 65-66 kg koeto si e dobre pri uslovie 4e zavyr6ih blizo 64 kg rejima.Kogato shte mi idva ska4a s 2 kg kantara koeto mnogo me drazni no nqma kakvo da se napravi.Oh otplesnah se ...Mila avokadoto e rastitelen protein,konsumira se samo v proteiniq den .Ne stava za vitaminen den a po skoro za grehovna vecherq.İ mojesh po vsqko vreme da qdesh chiq.Tq e seme a te sa prepory4itelni za 4 dena .Leneno seme,susam,chiq i vsqkakvi semena pribaveni v salata ili buliona.Na men chiqta mi e mnogo lubima i ima strahoten efekt.Uspeh vi jelaq!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2016, 10:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
КРАЙ НА ПРОДЪЛЖЕНИЕ №2,
НА ТЕМАТА "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !"

ЗАКЛЮЧВАМ ТЕМАТА !
ОТВАРЯМ НОВА, ТРЕТА ПО РЕД, ТЕМА СЪС СЪЩОТО ИМЕ -
ЗАПОВЯДАЙТЕ ТАМ !
НЕКА ДА НИ Е НА КЪСМЕТ !


Прикачени файлове:
e_1104872171_Door.jpg
e_1104872171_Door.jpg [ 99.47 KiB | Прегледано 5874 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9022 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 357, 358, 359, 360, 361

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов