90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 28 Мар 2024, 11:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: СЪВЕТИ ЗА ХОРАТА КОИТО РАБОТЯТ НОЩЕМ
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013, 15:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Прикачени файлове:
n2.gif
n2.gif [ 220.27 KiB | Прегледано 4872 пъти ]



90-дневната диета може да се напасне отлично и за нощен режим на работа - дневен режим на сън !


От 20:00 до 4:00, както известно - нищо не се яде !
Вашето тяло се намира в цикъла на преработване и усвояване на поетата храна.
Не се яде и по възможност - не се пие !

Закуската може да се разполага в периода на Цикъла на тялото по очистване и ихвърляне на отровното и излишното( плодовете подпомагат този процес) от 4:00 сутринта до 12:00 сутринта
След 4:00 може да закусвате в часове по избор, като можете да започнете с плодова закуска още в 4:00 !
После още една закуска в 6:00 и една още в 8:00 или например, закуски в 5:30 и 7:30 или например в 4:00, 6:00 и 8:00 .

Важно е между закуските да спазвате интервала от 2 часа и закуските да са от един или от максимум два еднакви плода( 8 сушени плода, паничка малини, паничка несладък компот, ошав , плодов мус )

В зависимост, кога лягате да спите дневният си сън, можете за правите 1, 2, 3 или даже 4 закуски с плодове или зеленчуци .

Разрешена е и шепа сурови, несолени ядки/семки , ако не издържате само на плодове/зеленчуци, но и те могат сда се ядат , чак след 4:00 часа, като отделно хранене с кафе или чай или в комбинация само с плодове от групата на киселите( цитруси, кисели на вкус ябълки, сливи, вишни и др подобни)!


Храненето става само в периода от 12:00 на обяд до 20:00 вечерта , като в този период са разрешени само 2 хранения - обяд и вечеря.

Обяда може да направите непосредственно след ставане от дневният Ви сън .
Между 16:00 и 17:00 часа например.

Вечерята, както обикновено е поне 3 часа след обяда в Бобово-Зърнен или Въглехидратен ден (например в 18:00) или поне 4 часа след обяда в Белтъчен ден ( например в 19:30).


Примерени часове за хранене при работа нощна смяна:

Закуска 1 в 4:00 - например 2 круши или 2 банана
Закуска 2 в 6:00 - например кафе , грейпфрут и шепа ядки
Закуска 3 в 8:00 - например чепка грозде
Сън
Обяд в 16:00 -
Вечеря в 19:30 - 20:00

От 20:00 до 4:00 нищо не се яде !
И по възможност - нищо не се пие !
Вашето тяло се намира в цикъла на преработване и усвояване на поетата храна.



Прикачени файлове:
night-shift-nightmare-01-af.jpg
night-shift-nightmare-01-af.jpg [ 39.83 KiB | Прегледано 4872 пъти ]

Прикачени файлове:
night-shift.jpg
night-shift.jpg [ 58.42 KiB | Прегледано 4872 пъти ]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ХОРАТА КОИТО РАБОТЯТ НОЩЕМ
МнениеПубликувано на: 06 Май 2013, 05:54 
Offline

Регистриран на: 06 Май 2013, 03:16
Мнения: 1
Не ми помага особено много тази тема , защото е малко не логично все пак хората , които работят през деня като се приберат да речем от работа към 6 вечерят към 8 9 и лягат към 10 11 , а ние които работим до към 4 5 и лягаме към 6 сутринта , хъм при нас не би трябвало вечерята ни да се смята за закуска както е описано тук няма логика малко , не мисля че е полезна и за хората с нощен живот все пак ние спим през деня дефакто какво ни остава като време за хранене някъкви си 3 4 часа ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ХОРАТА КОИТО РАБОТЯТ НОЩЕМ
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2014, 15:36 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 13:06
Мнения: 1
Здравейте,от утре съм решила да започна тази диета,но проблемът е ,че работя на две места и с всичко друго от нея мога да се справя,но не и с това след 20 ч. да не се храня,просто защото се прибирам от работа към 22ч и съм умряла от глад :D .Работата ми е такава,че просто няма как да извадя манджите и да започна да ям,в движение съм почти постоянно.Плодовия ден няма да е проблем,но останалите...Мислите ли,че ще е голям проблем,защото ако е така май по-добре да не я започвам? :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ХОРАТА КОИТО РАБОТЯТ НОЩЕМ
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2014, 17:21 
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2014, 17:06
Мнения: 2
здравейте, аз вече веднъж правих диетата и отслабнах 15кг , работя и нощна смяна . по време на диетата наистина нощно време първата ми закуска е най - рано в 4.00, после до обяд може още веднъж примерно в 9.00 -плод, през нощните смени от 21.00-4.00 наистина не ядях но не съм се ограничавала от вода и пак имах ефект.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов