90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 11:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2013, 18:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Днес направих плодов ден:
13.15ч. - 1кг. пъпеш;
15.00ч. - 100гр. сурови бадеми;
17.00ч. - 500гр. пъпеш.
След малко отивам да си купя диня - това ще е вечерята. Кантара не спира да върви нагоре и няма отлагане - от 15.07. съм в другата тема и започвам диетата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2013, 19:53 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Здравейте,

Има ли "лунни" жабчета. Не го усетих.До момента 3 кафета+ много,много водааааааааааааааа. :lol:

Ще видим равносметката. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2013, 07:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2013, 09:08
Мнения: 109
Добро утро на всички,
не съм писала от доста време, знам че вие сте стрикни и продължавате борбата с минусите.
Аз обаче след като бях доста стриктна по време на диетата изобщо не мога да се похваля със същото през почивката.
Започнах да се храня както ми падне и затова не исках да развалям дисциплината и да пиша колко погрешно се храня сега.
Единственото нещо, което правя е лунната диета и аз я карам на айряни, т.е през лунната изпивам под формата на айрян 2 до 3 кофички кисело мляко.
Това всичко не е за хвалба и затова прецених, че не е добре да развалям редиците с писанията си, но танчето пенчева все ме пита по телефона кога ще се включа пак и ето ме.
При мен килограмите продължиха да тичат дадолу след приключване на диетата и се закотвиха на 54.
Тегля се ежедневно, за да не пропусна мига в който може би ще започна да качвам.
За сега не планирам втора врътка.
Стискам палци на всеки един от вас да постигне желаните килограми.

_________________
"Мотивацията е като сутрешният душ - не трае дълго и затова се препоръчва
ежедневно." Зиг Заглър


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2013, 11:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Злати, добре си се появила! Браво, че си запазила сваленото. Аз си провалих почивката, не спазвах правилата, доста често преяждах и съответно качих 5 кг. от свалените 10. Пиша го, за да знаят другите. Не спазваш ли определени правила, не чакай да си останеш слаб. Затова от 15.07. започвам пак диетата. След вчерашния плодов, днес имам хубав -, но още доста плодови трябва да направя, за да поправя щетите, които сама си нанесох :mrgreen:.
Танче, какви са резултатите след лунуването?

Днес закусих банан, но другото е неизвестно. И това много ме тормози. При диетата си планирах от предния ден менюто и ми беше по-лесно. Някой ще каже "ами планирай си го и сега". Но не мога, незнам защо, трудно ми е в почивката. А я чаках с такова нетърпение и мислех, че ще ми е по-лесно. Лек ден, ще пиша довечера какво съм измислила.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2013, 13:32 
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2013, 18:20
Мнения: 20
Здравейте момичета!След вчерашния воден съм -1кг сега съм 65 килограмите от края на диетата,но след няколко дни ги покачвамдо 67 така се получава и след плодов трябва да намаля храната,но щом хапна малко ме наляга такъв глад,иначе вчера нямах такъв проблем.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2013, 21:47 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Здравейте момичета,
след вчерашната луна съм - 1.700. Не знам как стана това= вода+ 2 кафета за периода на луната.Хапнах на 7 ми вечерта на 8 ми вода+кафе и на 9 ти в 10.45 смокиня.
Като кг. съм - 1.2 от началото на почивката т.с 25 ден.
Почивката е хубаво нещо,но и на мен ми е трудно да реша какво да ям за деня. Планирам в движение.Варирам в едни 2 кг и това е.След плодов / който ми е любим/ смъквам а при всички останали качвам - различно,но качвам.
Опитах да разбера някаква закономерност с различни комбинации / белтък-варива,варива - въглехидрат /,но не можах.
Не искам да правя често плодови-ще гледам за месеца да са до 5., за да няма йо-йо ефект.
Явно трябва да сме по-упорити,защото метаболизма на всеки е различен.
Днес О- боб,2 филии Вита / винаги ям по 2 /салата+булъон В- беше към 20 ч. парче диня.
Ще видим утре.

Желая успех на всички,независимо от кг. Важното е с тях да се чувстваме добре...Нали :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2013, 22:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Привет фиданки! Днес обядвах млечна салата, задушени гъби, домат, ръжена филия + готова супа за чаша (със сирене). Вечерях купа леща и салата. Но два часа след вечерята ядох диня, та чак тежко ми стана. Ама много я обичам, пустата.
Браво на лунувалите и поздравления за хубавите резултати! Само така момичета! :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013, 13:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Привет! Днес кантара отчете +500гр. Менюто до обяд е:
З - банан;
О - задушени картофи, пълнена тиквичка със зеленчуци, ръжена филия + готова супа за чаша (картофена крем супа).
Вечерята е неизвестна. Ако проявя повечко воля ще е кисело мляко с ленено семе и сусам. Чао засега.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013, 15:14 
Offline

Регистриран на: 25 Май 2013, 14:33
Мнения: 44
Здравейте момичета,
Аз съм нова за този форум - до сега съм писала само в "На 90-дневна диета съм", но времето до почивката ми намалява - на 01.08.ми е 3-ти воден ден и от 06.08. ще се присъединя към "почиващите". Много съм доволна от диетата, до сега -12кг. Четох за правилата на почивката и ми стана ясно,че никога не трябва да се смесват храни от различни групи в едно ядене(напр.пиле с картофи; пиле с ориз и т.н.) :cry: Така ли е? Или пък различни белтъци - месо,яйца,сирене на едно ядене(Овчарска салата)? Като по-вещи от мен ви моля да ме насочите!
Весел и усмихнат ден на всички!!! ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013, 15:24 
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2013, 18:20
Мнения: 20
Здравейте момичета!Да се похваля днес кантара ме зарадва със същите килограми като след водния въпреки редовната вечеря снощи с която попрекалих :mrgreen: Хубав ден на всички :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013, 17:01 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
tince написа:
Здравейте момичета,
Аз съм нова за този форум - до сега съм писала само в "На 90-дневна диета съм", но времето до почивката ми намалява - на 01.08.ми е 3-ти воден ден и от 06.08. ще се присъединя към "почиващите". Много съм доволна от диетата, до сега -12кг. Четох за правилата на почивката и ми стана ясно,че никога не трябва да се смесват храни от различни групи в едно ядене(напр.пиле с картофи; пиле с ориз и т.н.) :cry: Така ли е? Или пък различни белтъци - месо,яйца,сирене на едно ядене(Овчарска салата)? Като по-вещи от мен ви моля да ме насочите!
Весел и усмихнат ден на всички!!! ;)



Да точно така е! Нали в това е смисъла на всичко около тази диета.
Но хубавото на почивката е, че ако ти се хапват тези неща напр. пиле с картофи, можеш на обяд да ядеш пиле, а вечерта картофките. И за белтъците важи, изобщо СМЕСВАНЕ ЗА 1 ядене трябва да го забравим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013, 17:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
deny04 написа:
tince написа:
Здравейте момичета,
Аз съм нова за този форум - до сега съм писала само в "На 90-дневна диета съм", но времето до почивката ми намалява - на 01.08.ми е 3-ти воден ден и от 06.08. ще се присъединя към "почиващите". Много съм доволна от диетата, до сега -12кг. Четох за правилата на почивката и ми стана ясно,че никога не трябва да се смесват храни от различни групи в едно ядене(напр.пиле с картофи; пиле с ориз и т.н.) :cry: Така ли е? Или пък различни белтъци - месо,яйца,сирене на едно ядене(Овчарска салата)? Като по-вещи от мен ви моля да ме насочите!
Весел и усмихнат ден на всички!!! ;)



Да точно така е! Нали в това е смисъла на всичко около тази диета.
Но хубавото на почивката е, че ако ти се хапват тези неща напр. пиле с картофи, можеш на обяд да ядеш пиле, а вечерта картофките. И за белтъците важи, изобщо СМЕСВАНЕ ЗА 1 ядене трябва да го забравим.


Дени е твърде стриктна и не си позволява смесване. И все пак, в почивката, веднъж седмично можеш да хапнеш смесено. Все пак това са шест месеца, а до преди диетата сме си хапвали всичко. Затова и при диетата имахме своята ВХГ вечеря - за да успокоим психиката, чрез хапването на нещо вкусно и любимо, но забранено. Важното е да е веднъж в седмицата, а не ежедневно както направих аз, че ще си възстановиш сваленото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013, 18:05 
Offline

Регистриран на: 25 Май 2013, 14:33
Мнения: 44
Благодаря ви много момичета!
Не се зарадвах от информацията, но какво да се прави!
А този организъм нали пише,че за 90 дена запомня новостите,които са настъпили с диетата и метаболизмът се променя от неработещ към работещ. И аз за това си мисля,че ако хапвам смесено,но по-малко като количество и не така често(както ме съветва Дара), и набавям по-малко калории на ден, отколкото изразходвам и може би няма да имам напълняване! :evil:
Ще ми се,а? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013, 21:40 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Привет и от мен.

Тази сутрин бях на същите кг. както след луната.Днес беше добре,но вечерта както не бях гладна така в 20.15 изядох 3 варени царевички. Сега ми е тежко......

Дано да ми мине преди сън.За утре още мисля... :?: има време.Дано не ям късно.

Успех на всички и от двата форума.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2013, 11:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Здравейте група! Днес реших да направя плодов ден, че утре съм на рожден ден в ресторант и отсега точа лиги за вкуснотиите, които ще хапна (нали и аз избирах менюто :mrgreen: ). Досега съм на 2 банана в 9ч. и 1/2 пъпешче в 11ч. На обедната почивка ще си купя сурови ядки, за след обяд имам пъпеш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2013, 16:56 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
Браво Дара ! И аз съм на плодове днес. Радвам се, че почти винаги като намина тук и чета, че си на плодове. Което ми се струва често и поздравления. Хайде още малко ти остава и се включваш и при нас. Кураж, чакаме те :))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2013, 16:59 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
tan4eto_pencheva написа:
Привет и от мен.

Тази сутрин бях на същите кг. както след луната.Днес беше добре,но вечерта както не бях гладна така в 20.15 изядох 3 варени царевички. Сега ми е тежко......

Дано да ми мине преди сън.За утре още мисля... :?: има време.Дано не ям късно.

Успех на всички и от двата форума.



Извинявам се за въпроса, но Ви бъркам и забравям кой къде е.... Танче ти към края или началото на почивката си? До колкото помня май си в началото, поправи ме, ако греша. Питам, понеже Дара скоро ще започва пак и от хората, в почивката, които пишат по-редовно май ще останеш ти само.. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2013, 22:10 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Здравейте,

В началото,в началото колко да съм в началото :lol: вече 26 ден.Кога мина - на 15.07 правя месец.
Не е добре,че ще почивам сама.Мисля,че има и други... :roll: ,но само четат.
Мисля да ви досаждам в другият форум с въпроси и оплаквания да ме сръчквате и стимулирате.Особенно за луната - която планирам за 16.Пак ще питам за часовете.Надявам се че няма да имате нещо против.
Иначе спазвам разделното-нарушавам от време на време,надолу,нагоре.Важното е че задържам...но имам още 2 мес. Кой знае ?
Дени ти задържа ли или вдигна кг. ?Извини ме ако си го коментирала,сигурно съм пропуснала


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2013, 22:47 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
Танче, и при нас си добре дошла, стига да сме ти полезни :)
Спокойно си питай за лунната няма проблем, тогава ще съм с тебе, реших да си изместя водния ден с 1 седмица назад, за да уцеля пълнолунието на 22, иначе-да на 16 е предишната фаза, започва във 06:19 сутринта, но има време до тогава питай пак, ако не ти е ясно.
Ами по време на почивката свалих още 2-3кг, честно казано се страхувах да се отпусна да ям както преди, защото целия ми труд и резултати, на които се радвам може би щяха да са на вятъра. За това смесвах от време на време няма как иначе, но гледах да съм максимално стриктна, нищо че и грешки за които съм осъзнала, но пак ги правих.
И така, сега ще видя дали ще мога още да сваля през второто започване на диетата, до сега май не съм т.е. или са малко отгоре или отдолу от теглото, което ми беше и в почивката. Но все пак 50кг. не са много и може би нямам да свалям повече не знам, времето ще покаже. Лека вечер :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2013, 22:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Танче, ако много опустее тук, направо ела да си пишеш в другата тема. Участието във форум стимулира повече, споделяш менюта, мнения, даваш и получаваш съвети... В един друг форум диетуващи и почиващи пишат заедно, като последните си оцветяват менюто (да се знае, че са в почивка). На мен така по ми харесва. И този начин щеше да ми хареса, ако пишеха повече хора, за да се стимулираме. Вили ми липсва, защото по някакъв начин със своята стриктност, ме караше и мен да спазвам правилата. Е, да, не бях от най-стриктните, но се стараех повече. Като ми се приядеше нещо забранено и си казвах: "и как ще напиша довечера, че съм сгафила?". Искаше ми се да напиша режимно меню и това ме спираше да съгреша. Аз нямам търпение да стартирам отново диетата, че пак се заосвинчвах (егати думата измислих :mrgreen: ). Танче, дръж здраво фронта и знай, че едно нарушение води до друго. В началото "щетите" са незначителни и това те кара да се успокоиш и да му отпуснеш края. И съответно идва голямата изненада - килограмите започват да растат главоломно :o . Това е така да се каже, моята история по време на почивката :lol: :lol: . Вече е време за спане, а мен ме налегнаха едни философски мисли и разсъждения... Отивам да си хвърля един душ и лягам. Лека нощ от мен и много минуси утре на всички!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2013, 17:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Окт 2012, 12:24
Мнения: 173
Здравейте момичета!
Нека ви споделя моя опит. Диетата я приключих средата на януари с резултат -10 кг. През първите 2-3 седмици на почивката свалих още 2 кг, като спазвах правилото - обяд въглехидрат или вариво, а вечеря белтък. Веднъж седмично плодов ден. Водни не съм правила. И така за шест месеца свалих 12 кг. :D :D :D Вече си позволявам смесване, а и късни вечери (с две малки деца съм и определено за мен няма време), но за моя радост покачване в кг. нямам. Така че, поне според мен, направете си почивката, а той организма така или иначе вече е позапомнил това онова. Поне при мен определено ми се е забързал метаболизма, значи целта е изпълнена :twisted: Стига да не прекалявате, не мисля че ще имате проблем.
Много минуси ви желая! Чао!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2013, 07:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2013, 09:08
Мнения: 109
Здравейте, аз се върнах от почивка и какво да видя...кантара ме предал :lol:
Толкова по много и безразборно, не бях се отпускала в яденето, макар, че по време на почивката смесвам всичко.
Затова и не смеех да пиша, да не ви подвеждам.
Цели два килограма и половина съм нагоре след 15дневна почивка. Днес съм на лунната пък да видим.
Но аз исках друго да попитам. Дайте някаква идея за упражнения, тичане или нещо от този род, за да се стегнат краката. След отслабването ми се струва, че в дънки изглеждам добре, но на плажа не чак толкова :mrgreen:
Много ми се иска всички да запазим свалените килограми, затова ви пожелавам спокоен лунен ден и повече усмивки.

_________________
"Мотивацията е като сутрешният душ - не трае дълго и затова се препоръчва
ежедневно." Зиг Заглър


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2013, 08:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2013, 09:08
Мнения: 109
Привет на всички, аз вчера много трудно изкарах луниия. Вечерта направо примирах за ядене, но нали съм си ината...издържах и кантара сутринта ме възнагради с минус килограм.
Връщам се в редиците ви, като за начало спирам да се храня след 20часа и ще започна отново да пия топла вода сутрин. Така съм решила, пък дано всичко да е наред.
Забелязах, че докато бях на диета спря да ме боли глава/аз често се оплаквам от главоболие, продължително с дни/.
Сега в почивката, която не правя както трябва отново се върнаха болките в главата и пак минах на лекарства, а бях ги спряла. Това основно ме мотивира да се върна към правилния режим, но за сега не смятам да повтарям диетата-ще видим по късно.
Лек и спорен ден, пожелавам ви постоянни минусчета.

_________________
"Мотивацията е като сутрешният душ - не трае дълго и затова се препоръчва
ежедневно." Зиг Заглър


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2013, 07:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2013, 09:08
Мнения: 109
Здравейте, утре съм на лунен. Имали още някой?

_________________
"Мотивацията е като сутрешният душ - не трае дълго и затова се препоръчва
ежедневно." Зиг Заглър


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2013, 10:47 
Offline

Регистриран на: 25 Май 2013, 14:33
Мнения: 44
Здравейте момичета,

От днес съм във вашия форум - на почиващи. За тези, които не знаят, на 35г.,висока - 168см., започнах диетата 77кг, на финала съм 62кг.(-15кг.!!!)
Много съм горда със себе си! :lol:

Като ви чета се чудя каква е тази лунна диета, която правите, защо ви е, каква е ползата и т.н.? :roll:
Моля за малко инфо!

Весел и усмихнат ден на всички! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов