90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 19 Апр 2024, 16:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2013, 15:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
ФОРУМ НА ЗАВЪРШИЛИТЕ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА И НАМИРАЩИТЕ СЕ В ПЕРИОДА НА ЗАХРАНВАНЕТО - "ПОЧИВКАТА" СЛЕД ДИЕТАТА !

Прикачени файлове:
Най-после съм в Почивка !.jpg
Най-после съм в Почивка !.jpg [ 329.84 KiB | Прегледано 14786 пъти ]


В тази тема, може да пишете менюто си и споделяте промените , по време на на 90-ДНЕВНАТА "ПОЧИВКА" - захранването след диетата !


Прикачени файлове:
НАЙ-ПОСЛЕ !.png
НАЙ-ПОСЛЕ !.png [ 865.55 KiB | Прегледано 14003 пъти ]


Китайска поговорка гласи:

„Дай на човека риба и ще го нахраниш днес.
Научи го да лови риба и ще го нахраниш за цял живот”.

Отнесено към диетите това означава, че диетата която следвате, трябва да успее да промени хранителните ви навици и ако искате да запазите постигнатите резултати, трябва да може да спазвате избрания хранителен режим до края на дните си.
Това означава да бъде достатъчно добре балансиран и достатъчно калоричен, за да доставя всички незаменими макро и микронутриенти на организма ви в необходимите количества.

Така че, когато избирате своята диета, задайте си въпроса:

"Мога ли да се храня така до края на живота си?"


Прикачени файлове:
Почивам си ... !.jpg
Почивам си ... !.jpg [ 261.1 KiB | Прегледано 14786 пъти ]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2013, 18:50 
Offline

Регистриран на: 01 Окт 2012, 12:29
Мнения: 603
Здравей Вили :) как си? как си с режима? аз се поотпуснах последните 2 седмици...провален плодов и воден :Д един вид досега не съм правила воден или плодов :Д още не съм си върнала килограмите, ям 3-4 пъти на ден основно хранене и смесвам :д прасенце съм си :)) но сега мисял да влизам в ритъм и др. месец да започвам пак :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2013, 23:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Здрасти Ивче :D , къде се губиш !

Ами ти съвсем си се разпуснала :o :o :o , затова се криеш ;) !

МарияЍКарт , Веска днес без да искам изтрих цялата ни тема от 6 страници "В Почивка съм" :o :shock: , не ми се сърдете ! :cry:

Пускам нова - подходящо, визуално оформена тема, за хора, заслужили честно почивката си - като нас трите тука ! :D

Айде, нова тема - нови минуси ! :D

Вчера при мен Ден 56 - Почивен

планиран Плодов, но завършил по Др.Папе
:lol:

Закуска - 6:00 - 2 круши
Обяд - 14:00 - 10 фурми от най-големите
Вечеря 20:00 - Крем супа броколи , карфиол и запържена цяла голяма глава чесън от големите в 1чл зехтин с ким +3 малки пуешки сарфаладчета - нов модел - вкусни бяхя , но си развалих планираният плодов( това стана защото ,другото ми ядене беше прекалено малко, както се вижда )

Днес Ден 57 Почивен

Поправка - Плодов беше
:D

6:00 3 кивита
8:00 2 круши
12:00 Крем супа броколи и карфиол
14:00 8 сушени сливи
16:00 2 круши
18:00 крем-супа от броколи и карфиол


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2013, 16:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Мария , къде си :? айде не изчезвай и ти сега ! :(

Всички от старата група изчезнаха - Рени, Иновейшън, Иванджелинка, Мая, Морая май я затрупа някоя лавина в Алпите , никаква я няма и нея :(

Направила съм ВИП клуб , за успешно завършилите диетата - запиши се там !

Иди в началото на форума и ще я видиш , темата само за ВИП 8-)

Ивка се появи вчера :D , но тя е на смесени хранения - нали е още мъничко детето !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2013, 18:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Окт 2012, 12:24
Мнения: 173
Здравейте!
Не съм писала скоро, ама с две малки деца на главата..., не е лесно. Особено като не спят и двете :cry: Мъка :cry: Ходя като зомби. Днес са ме събудили в 6 ч, а на обяд се падари каката да спи. Как да спя и да слабея, като спя по шест часа. Ами не става :cry: А обожавам да спя.
Вчера мъжлето виждайки ме в един анцунг отпреди, отрази че много съм се вталила 8-) :lol: :lol: , което е и идеята :P Иначе продължавам на въглехидрати на обяд и белтъчини за вечеря. Утре ще е плодов ден, но ще е мъка, че и каката ми е болна и няма да е на градина. Писна ми вече с тези кашлици.
Днес обядвах ориз с праз, морков и царевица и малко крем супа от броколи и карфиол, но без хляб, че свърши, а няма кога да меся. Време за мен няма никакво. Вечерята ще е салата от китайско зеле, айсберг, къдрава салата, семена и сирена. Страхотна става. :D Ааааааа, да не пропусна чашата вино със сирената :twisted:
Хубава вечер!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2013, 20:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
mariacart написа:
Здравейте!
Не съм писала скоро, ама с две малки деца на главата..., не е лесно. Особено като не спят и двете :cry: Мъка :cry: Ходя като зомби. Днес са ме събудили в 6 ч, а на обяд се падари каката да спи. Как да спя и да слабея, като спя по шест часа. Ами не става :cry: А обожавам да спя.
Вчера мъжлето виждайки ме в един анцунг отпреди, отрази че много съм се вталила 8-) :lol: :lol: , което е и идеята :P Иначе продължавам на въглехидрати на обяд и белтъчини за вечеря. Утре ще е плодов ден, но ще е мъка, че и каката ми е болна и няма да е на градина. Писна ми вече с тези кашлици.
Днес обядвах ориз с праз, морков и царевица и малко крем супа от броколи и карфиол, но без хляб, че свърши, а няма кога да меся. Време за мен няма никакво. Вечерята ще е салата от китайско зеле, айсберг, къдрава салата, семена и сирена. Страхотна става. :D Ааааааа, да не пропусна чашата вино със сирената :twisted:
Хубава вечер!


Мария , не го прави плодовият утре - не е задължително точно веднъж седмично да го правиш - отложи го , за по-нататък !

Моят спря да спи след обяд на 3 и 1/2 годинти , беше му много , като спи, и малко ,като не спи и много нервен беше тоя период !Сещам се ! По-добре , я остави да не спи и да ляга вечер по-рано и на теб ще ти е по-добре , ще имаш вечер малко време за себе си или по-добре казано за малкият пумпал.

Ще е невротично отначало - но нали видяхме от диетата, как бързо свиква организма на нов режим !

Моята съседка , австрийка изобщо не слагаше втората си дъщеря да спи и от самото начало и в 5:30 -6:00 ги гъташе и двете и пускаше щората посред бял ден и през лятотото даже - хитро нали ! 8-)

Но, от самото начало си ги дресира така - мъкнеше ги по цял ден насам-натам , разходки, магазини, ( докато аз висях в къщи ,че моя спеше :roll: :roll: ) и вечер - адио :mrgreen: и си беше след 6 свободна да си види мъжлето, като и се чудех на режима - казваше ,че и тя има нужда от време за себе си - и права беше 8-) сега бих направила и аз като нея ! Та ходете след обед на разходка, изтърпи я защото ще мрънка и в 18:00 и двете в креватите - функционира - видяла съм го на практика!
:D
Въпрос на организация е, както с диетата , нали вече сме майсторки с тебе ! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2013, 22:23 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Здравейте и от мене.. И аз не съм влизала няколко дни. Как сте? Аз толкова много се отпуснах последните 5,6 дни и искам да ви кажа, че се чувствам ужасно. Сладки, тестени, мръвки.. Всичко вредно и не толкова вредно на едно, не съм се съобразявала въобще, ядох, когато ми паден, нощтни хранения правех... Не знам какво ми става, приятели.... Та искам да се оплача, че съм качила 4кг и съм се отчаяла много :( От утре продължавам 27ден от 90 дневната почивка с Белтъчен ден и трябва да ги сваля тези 4кг, защото се чувствам много зле така :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2013, 22:27 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Също така мисля да си продължа с въртенето Белтъчен-Бобов-Въглехидратен-Белтъчен-Бобов-Въглехидратен-Плодов..... Поне, докато не си ги сваля тези 4кг


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2013, 23:24 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2012, 20:21
Мнения: 191
Тук съм и аз :D
Нали имах изпит и седмица яко четене ходене до Сливен до Варна лудница НО имам 5 :D
Иначе си пазя почивката с минимални смесвания или нарушения и аз с отложих с 2 дни плодовият
че само по пътищата не остана нито време нито сили иначе не съм качила напротив ама след плодовият
ще се премеря със сантиметъра и ще споделя ;)
Метаболизма ми си е на 6 което за мен е най-важното да ни работи организма добре малко забелязвам че съм
намалила бобовите и да ви кажа не ми е подут грам корема напротив хлътнал...
Веси спокойно ще си ги свалиш както казва организма е умен и се бори с новите кг и само чака прегрешения гадината :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 15:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Рени Мария запишете, моля резултатите си във ВЍП клуба на завършилите успешно диетата - темата е в началото на форума


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 16:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Окт 2012, 12:24
Мнения: 173
Виолина написа:
mariacart написа:
Здравейте!
Не съм писала скоро, ама с две малки деца на главата..., не е лесно. Особено като не спят и двете :cry: Мъка :cry: Ходя като зомби. Днес са ме събудили в 6 ч, а на обяд се падари каката да спи. Как да спя и да слабея, като спя по шест часа. Ами не става :cry: А обожавам да спя.
Вчера мъжлето виждайки ме в един анцунг отпреди, отрази че много съм се вталила 8-) :lol: :lol: , което е и идеята :P Иначе продължавам на въглехидрати на обяд и белтъчини за вечеря. Утре ще е плодов ден, но ще е мъка, че и каката ми е болна и няма да е на градина. Писна ми вече с тези кашлици.
Днес обядвах ориз с праз, морков и царевица и малко крем супа от броколи и карфиол, но без хляб, че свърши, а няма кога да меся. Време за мен няма никакво. Вечерята ще е салата от китайско зеле, айсберг, къдрава салата, семена и сирена. Страхотна става. :D Ааааааа, да не пропусна чашата вино със сирената :twisted:
Хубава вечер!


Мария , не го прави плодовият утре - не е задължително точно веднъж седмично да го правиш - отложи го , за по-нататък !

Моят спря да спи след обяд на 3 и 1/2 годинти , беше му много , като спи, и малко ,като не спи и много нервен беше тоя период !Сещам се ! По-добре , я остави да не спи и да ляга вечер по-рано и на теб ще ти е по-добре , ще имаш вечер малко време за себе си или по-добре казано за малкият пумпал.

Ще е невротично отначало - но нали видяхме от диетата, как бързо свиква организма на нов режим !

Моята съседка , австрийка изобщо не слагаше втората си дъщеря да спи и от самото начало и в 5:30 -6:00 ги гъташе и двете и пускаше щората посред бял ден и през лятотото даже - хитро нали ! 8-)

Но, от самото начало си ги дресира така - мъкнеше ги по цял ден насам-натам , разходки, магазини, ( докато аз висях в къщи ,че моя спеше :roll: :roll: ) и вечер - адио :mrgreen: и си беше след 6 свободна да си види мъжлето, като и се чудех на режима - казваше ,че и тя има нужда от време за себе си - и права беше 8-) сега бих направила и аз като нея ! Та ходете след обед на разходка, изтърпи я защото ще мрънка и в 18:00 и двете в креватите - функционира - видяла съм го на практика!
:D
Въпрос на организация е, както с диетата , нали вече сме майсторки с тебе ! :D


Да, ама на каката й се спи, но не иска да затвори очи просто. А така пречи и на малкото да спи. Като се вкиснат и двете едновременно, и като съм сама ставам крива. Ранното лягане от друга страна, води и до ранно ставане в 6-6,30 ч, а аз храня бебока към 23,30 - 24 ч и тогава лягам. Просто батериите ми са тотално изтощени. Днес историята се повтаря. Правя плодов ден, а нямам време да ям плодове :( . Сега и двете лежат и гледат бебешка телевизия. Ще нахраня малкото и дано поне тя заспи, защото вече ми иде да се гръмна :cry:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 18:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
mariacart написа:
Виолина написа:
mariacart написа:
Здравейте!
Не съм писала скоро, ама с две малки деца на главата..., не е лесно. Особено като не спят и двете :cry: Мъка :cry: Ходя като зомби. Днес са ме събудили в 6 ч, а на обяд се падари каката да спи. Как да спя и да слабея, като спя по шест часа. Ами не става :cry: А обожавам да спя.
Вчера мъжлето виждайки ме в един анцунг отпреди, отрази че много съм се вталила 8-) :lol: :lol: , което е и идеята :P Иначе продължавам на въглехидрати на обяд и белтъчини за вечеря. Утре ще е плодов ден, но ще е мъка, че и каката ми е болна и няма да е на градина. Писна ми вече с тези кашлици.
Днес обядвах ориз с праз, морков и царевица и малко крем супа от броколи и карфиол, но без хляб, че свърши, а няма кога да меся. Време за мен няма никакво. Вечерята ще е салата от китайско зеле, айсберг, къдрава салата, семена и сирена. Страхотна става. :D Ааааааа, да не пропусна чашата вино със сирената :twisted:
Хубава вечер!


Мария , не го прави плодовият утре - не е задължително точно веднъж седмично да го правиш - отложи го , за по-нататък !

Моят спря да спи след обяд на 3 и 1/2 годинти , беше му много , като спи, и малко ,като не спи и много нервен беше тоя период !Сещам се ! По-добре , я остави да не спи и да ляга вечер по-рано и на теб ще ти е по-добре , ще имаш вечер малко време за себе си или по-добре казано за малкият пумпал.

Ще е невротично отначало - но нали видяхме от диетата, как бързо свиква организма на нов режим !

Моята съседка , австрийка изобщо не слагаше втората си дъщеря да спи и от самото начало и в 5:30 -6:00 ги гъташе и двете и пускаше щората посред бял ден и през лятотото даже - хитро нали ! 8-)

Но, от самото начало си ги дресира така - мъкнеше ги по цял ден насам-натам , разходки, магазини, ( докато аз висях в къщи ,че моя спеше :roll: :roll: ) и вечер - адио :mrgreen: и си беше след 6 свободна да си види мъжлето, като и се чудех на режима - казваше ,че и тя има нужда от време за себе си - и права беше 8-) сега бих направила и аз като нея ! Та ходете след обед на разходка, изтърпи я защото ще мрънка и в 18:00 и двете в креватите - функционира - видяла съм го на практика!
:D
Въпрос на организация е, както с диетата , нали вече сме майсторки с тебе ! :D


Да, ама на каката й се спи, но не иска да затвори очи просто. А така пречи и на малкото да спи. Като се вкиснат и двете едновременно, и като съм сама ставам крива. Ранното лягане от друга страна, води и до ранно ставане в 6-6,30 ч, а аз храня бебока към 23,30 - 24 ч и тогава лягам. Просто батериите ми са тотално изтощени. Днес историята се повтаря. Правя плодов ден, а нямам време да ям плодове :( . Сега и двете лежат и гледат бебешка телевизия. Ще нахраня малкото и дано поне тя заспи, защото вече ми иде да се гръмна :cry:


Напълно те разбирам - и на моя му се спеше, а не икаше да спи - ако успеех да го приспя - седеше до посред нощ :(

Ами , пробвай поне - по -добре ранно ставане, отколкото кисело мрънкане - сутрин можеш да я научиш, каката , сама да си пуска филмчета и да не те буди :idea: :idea: :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 18:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Днес при мен

Закуска 7:00 - 2 ръжени двойни тоста намазани с тахан и гроздово сладко ( само по 1 чл от всяко, на всеки сандвич)
Обяд 12:30 - 2 чинии боб яхния с 2 малки хлебчета
Вечерята ще е в 18:30 - малък резен сьомга с чесън и магданоз ( откъм опашката с кожата ) и чинийка зелена салата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2013, 15:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Окт 2012, 12:24
Мнения: 173
Вили, проблема е, че трябва някак да съчетая ДВЕТЕ деца. Не е въпроса едното да легне рано и да стане рано. Мъча се да им направя режим, но те си пречат една на друга. Едната заспива, другата се събужда... и така вчера цял ден направо откачих. Просто разликата им е сравнително малка. А и аз не мога да лягам рано, но пък обичам да си поспивам сутрин. Затова предпочитам сутрин да спят. Не ме бърка кога ще заспят. Но..., те просто са ранобудни. Може каката да си легне в 12 ч, и пак ще стане най-късно в 7 ч. Това е положението за мой ужас. А и времето е лошо, поне във Варна много духа и не можем да правим дълги разходки, а и като са болни... няма как :cry: А от днес вече и малкото се разсополиви, така че станах с две болни и неспящи деца. Няма да коментирам, и че не искат да ядат. Няма да ми улесняват живота я :lol: Но да са ми живи и здрави. Другото е бял кахър.
Аз днес се зарадвах на кантара - 65,3 кг, което е точно -1 кг от края на диетата. Това е добре.
Днес обядвах глиганско на фурна със зелена салата, а вечерята ще е задушени броколи и карфиол със сирена (обяда на каката от вчера :cry: ).
Хубав ден!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2013, 20:29 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2012, 20:21
Мнения: 191
Здравейте и от мен момичета аз се чувствам страхотно почивката ми се отразява страхотно дрехите продължават да ми оширяват :)
Иначе днес пак станах късно
О ориз със зеленчуци
В залена с риба тон и 2 филийки ръжен хляб :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2013, 21:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
reyna23 написа:
Здравейте и от мен момичета аз се чувствам страхотно почивката ми се отразява страхотно дрехите продължават да ми оширяват :)
Иначе днес пак станах късно
О ориз със зеленчуци
В залена с риба тон и 2 филийки ръжен хляб :)


Браво Рени :D

Запиши си данните от диетата нв темата ВИП, моля ! В началото на форума е !


Мария моля те и ти се запиши !

Там ще ни е статистическата тема - колко са изкарали диетатата до края и колко са сволили :D


Аз днес , закуска 2 гевречете със сусям и мак в 6:00 часа
Обяд в 12:00 - боб яхния - една чиния и едно геврече
Вечеря в 18:00 - Голяма купичка салата Баба Гануш - патладжани, тахан, зехтин, чесън и магданоз - 50 грама овче сирене на Маджаров - мазничко :mrgreen: и 150 гр кисело мляко - 0.9%

Браво на нас трите , казвам аз - не се предаваме !

Мария, лятото ще се видим, живот и здраве във Варна :D , ние сме цяло лято там, имаме къщо в едно село на 20 мин път с кола от Варна, близо до Албена ! :D

Разбира се , ако вие не се изнесете в Дряново , в планината, в жегите . :D

Дупе да ти е яко, с двете принцеси :o :o :o , ама ще ги оправиш режимите лека по лека :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2013, 21:55 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Здравейте и от мене..
Вчера 27ден почивен- Белтъчен
З- Портокал
портокал
О- две кебапчета с чинийка салата от краставици и ряпа
В- Кофичка кисело мляко


Днес- 28почивен- Бобов
З- две ябълки
портокол
О- две купички боб чорба
В- една купичка боб чорба


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2013, 22:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Veska написа:
Здравейте и от мене..
Вчера 27ден почивен- Белтъчен
З- Портокал
портокал
О- две кебапчета с чинийка салата от краставици и ряпа
В- Кофичка кисело мляко


Днес- 28почивен- Бобов
З- две ябълки
портокол
О- две купички боб чорба
В- една купичка боб чорба


Ей Весе , браво ! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2013, 13:55 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2012, 20:21
Мнения: 191
Здравейте момичета днес съм решила да съм на плодове
забърках и една крем супа от тиквички ако прегладнея
да пречистя малко токсинките по-късно ще споделя как е
минал денят

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2013, 17:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Рени , ЍМарияКарт -запишете си моля , резултатите от диетата във ВИП темата в началото на форума !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2013, 17:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Весе, как са килограмите ти , задържаш ли ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2013, 21:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
При мен Ден 60 от Почивката :D Юбилей имам :D

Закуска 8 сухи сливи и след половин час - едно геврече
Обяд елда със зеленчуци и малко крем супа от броколи и карфиол накрая
Вечеря - омлет от 3 яйца и голяма зелена салата - зелен лук, маруля,зелени маслинки, магданоз и 4 сурови печурки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2013, 16:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Окт 2012, 12:24
Мнения: 173
Здравейте!
Тези малките ми изпиха соса :cry: Направо ще ме подлудят. Да идва понеделник и каката да тръгва на градина, че ще откача.
Иначе си карам почивката и дрехите са ми широчки, което е ок. Днес ще е малко поомазване, но празник е все пак, а съм и в почивка ;) Ще правя зелена салата, пиле с маскарпоне и билки и тирамису (то вече отлежава в хладилника :twisted: ). И вино разбира се :P Иначе закусих портокал, а обядвах домашно черно хлебче с пастет семена и лютеница (без салата, защото нямаше кога да си я направя :cry: )

Вили, не намерих тази тема ВИП.

Хубав и влюбен ден!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2013, 19:41 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Искам съвет, защото в тази почивка 2,3 дни правя нормални и после ям всичко по много.. Дори няколко пъти стигах до преяждане. Аз с диетата свалих 10кг и сега качих 4........ Много се изложих с тази почивка, Вили.. Много :( Чудя се дори и да не са ми свършили дните почивни да си я започна отново, аз такова освинване си направих, че няма на къде повече просто.. Вили, как мислиш? Ако я започна от сега отново диетата, ще сгреша ли? И вече на следващата почивка много ще трябва да съм нащрек


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА СЪМ" !
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2013, 00:27 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2012, 20:21
Мнения: 191
Здравейте момичета днес на мен ми е 22ри ден от почивката днес погледнах и аз не я намерих вип темата
след вчерашният плодов ден се измерих и бях приятно изненадана от сантиметрите има минуси значи си я пазя
добре :)
Днес излязох рано веднага след като станах и закуската беше кафе и доста вода
на обяд един геврек а вечерята най-хубавата част от денят май :)
голяма купа зелена салата със сиренце и една филийка от нашият хляб
Знам че всички сигурно имат анганжименти ама много ми липсва старата ни тайфичка и шегички :roll:
Веси според мен не започвай диетата още организма ти още не е забравил въртенето и да не се разочароваш от резултата и да се обезкуражиш качила си защото организма се съпротивлява с кг според мен продължавай
и ще ги свалиш ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов