90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 19 Апр 2024, 02:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2013, 16:53 
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2013, 18:20
Мнения: 20
:P Здравейте момичета.И моите кг непрекъснато варират нагоре надолу,а се надявах през почивката да сваля още 2-3кг tince със закъснение ( може би вече си разбрала) луната диета се прави през чертите фази на луната,като 24часа се пие вода и сокове аз го изкарвам само на вода.Сега прочетох,че днес е пълнолуние но го пропуснах и за сметка на това се нахвърлям на всичко сладко днес съм пълен провал. Усмихнат ден на всички! ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2013, 08:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2013, 09:26
Мнения: 45
Здравейте!:)
След около седмица приключвам режима и имам въпросче относно обедната филийка..къде остава? Задължително ли се включва както сега или..? За вечеря мога ли да я включа/ако е в правилна комбинация според разделното хранене?/
Благодаря предварително:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2013, 11:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
opz, за обяд си остава зърнената филийка, за вечеря - не, освен ако не ти е ВХГ вечерята.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2013, 16:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2013, 09:26
Мнения: 45
:) мерси, Даре

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2013, 09:50 
Offline

Регистриран на: 06 Окт 2013, 09:35
Мнения: 5
:) Здравейте,момичета!,Аз съм към приключване на така наречената почивка и от понеделник се почвам..., ;) ,..Но и идея съм нямала,че се спазва някакъв режим след самата диета.Някой ще ми обясни ли,ако има време,Мерси!!!! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2013, 14:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Отново закусваш плод и въобще до 12ч. само плодове. След това имаш обяд и вечеря, отново на принципа на разделното хранене. Само че, не спазваш поредността на дните, т.е. можеш да обядваш белтъчини, да вечеряш варива. Или обяда да ти е ВХГ, а вечерята белтъци и т.н. Отново на обяд е позволена зърнена филийка, на вечеря - не. Същото важи и за бульона. Веднъж седмично имаш плодов ден, а веднъж месечно воден.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2014, 14:41 
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2013, 11:54
Мнения: 21
Здравейте всички! От няколко дена съм на захранване и за съжаление не съм съвсем наясно с новите правила за хранене. Ще помоля някой отново да поясни с повече подробности.Тоест обяда в белтъчният,бобовият и вгх ден задължително ли е като досега в първите 90 дена или и той подлежи на промяна.Греховната вечеря може ли да е друг ден или само със ВГХ ? Просто не мога да разбера цялостният принцип с размяната на обядите и вечерите.Колкото и да чета не ми става ясно.Ако може да разясним кой ден точно какво може и какво не може.А втората книга има ли я някъде електронна или книжна да си я купя или пък за теглене от нета?А може ли повече плодови дни да има? Кога може сирене да се добавя и кога не?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2014, 15:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Марти, в тази тема отдавна никой не пише. Затова ела в темата по-надолу "На 90 дневната диета съм". Там пишем и диетуващи и почиващи. При почивката се запазва принципа на разделното хранене, но вече не е по дни. Закуската отново е плодова. Но обяда и вечерята са от група храна, която ти се яде (а най-хубаво да е от група, от която си забелязал, че сваляш). Ще ти дам пример: О - белтъчини; В - варива. А може и целия ден да ти е белтъчен (варива, ВГХ), както и следващите дни. Вече избираш ти. Един ден в седмицата е плодов. Новото е, че ако искаш може да обядваш или вечеряш плодове. Напр. О - варива; В - плодове (и то не от един вид, само сутрин не се смесват плодовете. Или О - плодове; В - ВГХ). Веднъж или два пъти може да хапнеш смесено (пиле с ориз), но не е препоръчително, особено ако не ти се отразява добре на кантара. Много хора продължават да свалят и през почивката, ако са стриктни и се хранят разделно. В Бг няма книга за почивката. Разликата между диетата и почивката е, че при второто не спазваш последователността на дните, а ядеш каквото искаш. Но разделно, разбира се. Дано съм обяснила ясно. :D
А, забравих. Сладката вечеря може да бъде и на обяд и не е задължително целия ден да си на ВГХ. А сирене ядеш, когато си решил обяда (вечерята) да са ти белтъчни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2014, 20:59 
Offline

Регистриран на: 29 Ное 2014, 20:11
Мнения: 3
Как трябва да се прави това захранване?Дните пак ли трябва да са въглехидрати,белтъчини и т.н.,тогава каква е разликата от самата диета?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2014, 08:15 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2014, 21:13
Мнения: 146
danielka написа:
Как трябва да се прави това захранване?Дните пак ли трябва да са въглехидрати,белтъчини и т.н.,тогава каква е разликата от самата диета?


Здравей :D
viewtopic.php?f=3&t=112
Прочети го това,ще ти помогне.Идеята на 90- дневната диета е да превърнеш разделното хранене начин на живот! Всъщност не се редуват вече дните, просто се храниш разделно, спазваш часовете между храненията ,това е много важно,но може обяда и вечерята да са различни :) По подробно ще прочетеш в линка и някъде тук имаше една таблица за смесването на продуктите според разделното хранене,много е полезна , но не можах да я намеря......
Айде,успех,дано съм помогнала!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2015, 23:11 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdraveite i ot men .Kanq vsi4ki koito zavyrshihme 90 -dnevnata dieta i sme minali na zahranvane :) Mnogo shte se radvam ako prodyljim tuk da si spodelqme menutata ot izminalite dni.Lipsva mi podkrepata i ob6tuvaneto mi s vas momi4eta 90 dni ne sa malko vse pak :) Radinela ,Bubibob, Nikoleta ,Dilyana o4akvam vi s netyrpenie !
Eto go i menuto mi dnes 17 den
vyglehidraten go napravih
z:2 portokala
z2: 1 banan
o: banica s ka6kavalena izvara i qica
v:140 gr sladoled i lenti4ka cheren shokolad

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2015, 18:46 
Offline

Регистриран на: 17 Яну 2015, 14:50
Мнения: 80
Привет на захранващите! Влизам редовно, но нещо не ми остава време да пиша и само чета. Аз продължавам да си спазвам разделното хранене - така съм от една година вече. Редувам групите, чат пат правя и плодови дни, но нещо финансова не издържам, че цените са убийствени просто. Килограмите за сега не мърдат. За сега всичко е ок! Менюто за днес е закуска чай и кафе, втора закуска банани, за обяд супа с ориз и грах, със зелена салата и филия хляб, за вечеря пилешко бутче със салата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2015, 11:30 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdravei Radinela mnogo se radvam che se vklu4i.Zapochvah da si mislq 4e sym sama vyv foruma ot zahranva6tite :D
İ tuk cenite sa ubiistveni.Domati 3 leva,edna saltka e 4 liri(okolo 3 -3.5 lv idva)vsi4ko e mnogo skypo naistina.Az sym tu 69 ,sled plodov kato se merq 68 kg.Dano da zadyrja.Sled sedmica 6te zavyr6a 1 mesec ot zahranvaneto.Nqmam tyrpenie za vtora vrytka.
Sno6ti za syjalenie pregreshih po nikoe vreme s 3 par4enca lokum i 2 topki pishmanie :( posle mi beshe mnogo guzno no e trudno 4ovek da se prebori sys jelanieto za zahar.Dnes i az sym an bobovo belty4en den.Za obqd oriz sys zelen bob,a ve4erq patlajan s kufteta :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2015, 20:44 
Offline

Регистриран на: 17 Яну 2015, 14:50
Мнения: 80
Яна, в никакъв случай не се чувствай гузна. В книгата препоръчват 1, 2 пъти месечно да смесваш храните за да се лъже организма, и да не прави номера. Аз днес направих такъв един смесен обяд, защото изпратихме една колежка в пенсия и имаше почерпка и аз опитах от всичко без изключение. И сладко, солено, месо, торти, целувки, риба - абе каршък манджа :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 03 Май 2015, 23:49 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Radvam se 4e mi go kaza ,guznata syvest e lo6o ne6to,a sega se uspokoih i si smesih dnes bulgur s pileshko :) Radvams e za praznenstvoto koeto ste imali .Mnogo vkusen i edyr bulgur si namerih minalata sedmica.Dnes go sgotvih i stana strahoten .Sled edna 4-ka i 6te zavyr6a pyrviq mesec ot zahranvaneto.Nadqvam se kantara malko da se mrydne :) USpeh ti jelaq Radina

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 03 Май 2015, 23:51 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Kolkoto pove4e 4eta vyv foruma vse namiram 4e ne6to sym greshila a pyk se vodq staro ku4e ve4e hahahah.Az vinagi dosega si, pieh supa i ve4erta a pyk filiikata i supata bile samo an obqd a na ve4erq samo osnovnoto napolovina.İskam da te popitam v Bulgaria ima li gi i dvete knigi po knijarnicite? Lqtoto kato si doida zadyljitelno iskam da si gi kupq :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов