90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 13:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2013, 22:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Здравейте и от мен! Днес сутринта кантара не отчете дори и грам надолу. Но с това оскъдно хранене последните дни се очакваше - тялото даде отбой. Затова днес реших да си хапна качествено:
З - няма, бях по адреси;
13.30ч. - 2 филии, 200 гр. млечна салата + 2 доматки;
20.00ч. - 2 филии, 1 кюфте и салата от чудно вкусни доматки.
Плодовите дни са ефикасни, но не бива да прекалявам с тях, иначе няма ефект. Лека вечер момичета.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2013, 12:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Здравейте дами! До вчера жега, днес студ, дъжд ... Егати шантавото време, като всичко в тази държава. След вчерашните белтъчини (пък и с по две филии хляб :shock: ) днес имам +. Очаквах го, ама малко ме е яд. Язък ми за плодовите дни :mrgreen: . Закуската ми беше пъпеш, другото е мъгла. След малко излизам в почивка и ще отскоча до магазина, да видя какво са сготвили. Захладня и пак ми се яде, да му се невиди...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2013, 21:21 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Здравейте и от мен.
Спокойно Дари и аз се върнах на резултата от преди 4 дни.Със сериозен + съм след вчера.Днес ми е 14 ден с малък - съм от приключването.Реших да не се тегля всеки ден.Преди го правих на 4 дни.Сега исках да определя моето тяло от каква храна се влияе но тези лакатушения ме ядосват.
Реших да се меря на седмица-още по вече, че сутрин решавам какво ще ми е менюто.
За утре планирам белтъчен - с рибка.

Тази вечер ядох сладолед + 1 ореховка,но не съм яла черен шоколад. Той сега задължителен ли е ?

Мисля,че и вечерта ще прегреша - така,че да му мисли кантара.

Спокойна вечер на всички.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2013, 21:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Айде пак да се разпиша. Днес закусих пъпеш, обядвах 2 пълн. филии, 2 кренвирша, 1 домат и 1 готова супа за чаша (4 сирена на Маги). Вечерята няма да я казвам, че ме е срам. Само ще кажа, че беше греховна, та чак грешна :lol: . Леле, да идват пак жегите, че откакто захладня какъв глад ме гони, малееее...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2013, 20:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Привет фиданки! Днес менюто беше:
З - нямах, забравих да си купя плод :oops: ;
О - 2 пълн. филии, 2 кренвирша, 2 домата + гъбена крем супа за чаша (на Маги);
В - 2 филии с ягодов конфитюр, 2 бисквитки, чаша прясно мляко + сладолед.
Вечерята ми дойде множко, ама ми се услади. Забравих да кажа, че сутринта пак имах +.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2013, 19:18 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Здравейте почиващи./има ли такива освен мен и Дара/

Много ми е трудна тази почивка.Не знам какво да ям.Преди беше планово и беше лесно.Кантара като луд е или надолу или нагоре. Поне общият резултат е още макар и с малко / -100 / от крайният резултат.
Най добре съм след плодов, мога често да го правя,но се притеснявам после от Йо -Йо ефекта.
Днес въгл. Макарони със зеленчуци+хляб+салата+булъон.-1 бонбон към 15 часа.Вечеря - ядки овесени с мляко,орехи и канела + 1 чай.

С WC съм малко / ще видиш ти малко / скарана.Дано след ядките се сдобрим.

Спокойна вечер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 00:35 
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2013, 18:20
Мнения: 20
Здравей Танче,при мен положението е същото кантара подскача нагоре надолу и
аз след плодов съм надолу обаче следващите дни си ги връщам :evil: преди ми беше по лесно сега се отпуснах,и взех да правя много прегрешения,ти
правили воден ден през почивката .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 14:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Здравейте момичета! Аз напоследък не пиша (а само чета :mrgreen: ), защото само обяда и закуските са ми режимни. Вечер какво правя, не е за писане. Кантара се закова на 77.400кг. и не мърда. Да идват жегите, да ми изчезне апетита... и шкембето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 19:44 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Привет и от мен,

Днес ми е 20 ден " почивка" - но сега се чувствам по -"уморена." :lol:

До момента съм правила 3 плодови,а днес щеше да е 4.Просто го провалих-цял ден през 2 часа плодове, а в 19 часа пържолка +салата. :?:
Утре ще видя пораженията.от друга страна мога да го броя разделно-имам си оправдание.
Воден не съм правила-мисля на 8 ми Да го съчетая с лунната.Но там се нуждая от съвета на Дени 04 - мисля,че тя е доста запозната и ги спазва.

Каквото и да става с кантара-начина на хранене ми харесва и продължавам.Дано не оплескам нещата и да си върна всичко.Чувствам се добре.
Ако някой желае нека заедно сме на 8 ми-пък каквото кантара покаже :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 21:45 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
tan4eto_pencheva na 8 от 10:15 мисля, че започваше лунната. Ами от тогава до другия ден си на вода, сокове, кафета, чай.... неподсладени, за това преди започването на лунната фаза е добре да се нахраниш добре, за да не пригладнееш, и после като мине пак можеш да ядеш /аз лично така правя и не ми се отразява зле/. Ако се нуждаеш от друг съвет питай :) Успех ти желая.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 22:02 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Благодаря много за информацията Дени.

Мисля в неделя да е въглехидратен.На 8-ми ще изям плод сутринта и после водичка.Във водните винаги до момента съм изкарвала на вода + 2 кафета. Ще видя сега.
Искам само да попитам- продължава от 8-ми в 10.15 до 9-ти в 10.15 или още сутринта на 9-ти към 7.30 мога да изям плод?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 22:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Танче, започва в 10.15ч. на 08.07. и продължава до 10.15ч. на 09.07. Не можеш да ядеш по-рано от 10.15ч. Вече нямам вяра в себе си, а не е лошо да направя и аз лунната. Макар че аз и на плодове си свалям добре... Вече реших от 15.07.13г. да започна пак диетата. На 12.07. племенницата има рожден ден и след него започвам пак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 23:39 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
tan4eto_pencheva написа:
Благодаря много за информацията Дени.

Мисля в неделя да е въглехидратен.На 8-ми ще изям плод сутринта и после водичка.Във водните винаги до момента съм изкарвала на вода + 2 кафета. Ще видя сега.
Искам само да попитам- продължава от 8-ми в 10.15 до 9-ти в 10.15 или още сутринта на 9-ти към 7.30 мога да изям плод?



Ау, ау тука ще ти се карам..как ти мина през акъла да ядеш плод и да мислиш, че няма да огладнееш през останалите часове....Да вземеш да си направиш малка пица, или пърленка или там каквото обичаш в допустимите количества и да закусиш добре, за да ти е добре после. Аз така правя винаги дори понякога преяждам нарочно, за да ми е гадно после като видя храна и да не ми прави впечатление :lol: И не слушайте някой, ако каже, че няма ефект ако "се нахвърляш" и после да правиш лунната, това са глупости. Аз и майка ми така правим и няма нищо подобно. Така, че и 2 препечени филийки с каквото и да е пак става, ако не искаш да преяждаш и да се мразиш докато ти олекне :lol:
Това са моите съвети и опит. на 9-ти до 10:15 не може да ядеш. може към 10:30 например. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 23:45 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
Дара написа:
Танче, започва в 10.15ч. на 08.07. и продължава до 10.15ч. на 09.07. Не можеш да ядеш по-рано от 10.15ч. Вече нямам вяра в себе си, а не е лошо да направя и аз лунната. Макар че аз и на плодове си свалям добре... Вече реших от 15.07.13г. да започна пак диетата. На 12.07. племенницата има рожден ден и след него започвам пак.


Успех Дара, очакваме те при нас!
Стимулирай се добре, представи си колко добре ще изглеждаш на плажа и как ще е супер като не се чудиш утре какъв ден да ти бъде, всичко по реда си и заедно с много минуси! При мен на 16 ми се пада първия воден, леле колко бързо минава времето, все едно вчера започнах, а водния наближава... Спирам с глупостите ми и Ви желая лека, спокойна и прекрасна вечер ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 09:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Благодаря Дени! Наистина имам спешна нужда от диетата, защото това, че не спазвах почивката ми изигра лоша шега. Качих половината от сваленото, за съжаление :cry: .

П.С. Танчето питаше дали може да хапне плод на 09.07. сутринта, а не на 08. :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 12:34 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
Дара аз мисля, че съм й отговорила правилно на въпроса за 9-ти, не съм споменавала 8- ми :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 16:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
:oops: :oops: Така е, като чета между редовете! Дени, коригирам се и приеми извиненията ми. Прочела съм втората половина от въпроса на Танчето :mrgreen: :D .
Днес направих плодов ден:
10.00ч. - 2 банана;
12.00ч. - 1/2 пъпеш;
14.00ч. - 1/2 пъпеш
16.00ч. - 80гр. сурови ядки.
За вечеря планирам да си купя диня.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 19:32 
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2013, 18:20
Мнения: 20
Здравейте момичета.И аз мисля на 08.07 да направя воден ден днес прочетох,че тогава е новолуние и се сваляли до 3кг което ми се вижда множко за един ден ,но ще пробвам (доволна съм и на по малко)а днес плодов дано утре кантара покаже кг от края на диетата,че взеха да се покачват от пуста лакомия :x Лека вечер на всички

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 19:44 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
milena написа:
Здравейте момичета.И аз мисля на 08.07 да направя воден ден днес прочетох,че тогава е новолуние и се сваляли до 3кг което ми се вижда множко за един ден ,но ще пробвам (доволна съм и на по малко)а днес плодов дано утре кантара покаже кг от края на диетата,че взеха да се покачват от пуста лакомия :x Лека вечер на всички
а

По принцип така си пише за лунната, че се свалят от 1 до 3, но ние както си правим диетата и може би по-малко ще се усети, според мен чак 2кг. ще свали някой, който сега започва и не е правил диети и режими, но НАИСТИНА се сваля от лунната, не искам да отказвам никой, а само да нямате такива очаквания от веднъж. Аз я спазвах всяка седмица през почивката ми и си имаше ефект определено. Късмет


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 21:21 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Здравейте момичета.

Благодаря Ви за коментарите, съветите и препоръките. Друго си е форума да живне. :lol:
По повод закуската, преди водният ще рискувам и няма да ям,защото преди закусех ли до обяд- ставах "стръвница"Едва издържах до обяд.По добре ми беше само на кафе.По време на диетата чудесно се чувствах,а и сега с плодовете. Така че ще рискувам-без закуска.Дано успея.
Момичета не мога да регулирам WC -то.Пия лен.семе около 30 мин. преди храна,но рядко действа.Само след овес.ядки на някоя вечеря е добре.Но трябва ли всяка вечер да са те?Замислям се за лекарства.Споделете ако сте ползвали.Може ли да ми препоръчате нещо?
Иначе теглото ми варира.Завиждам благородно на тези които са смъкнали още 1 или 2 кг.
Сигурно не правя нещо правилно.Уж гледам да е режимно/с малки изключения ако съм навън вечер /Ще съм доволна ако задържа.
За утре темата мисля да е бобово,но още не съм решила


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 22:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Танче, и аз когато правех лунната, ако започва в 08, 10 или 11 часа не ям, а си изкарам на вода целия пръв ден. И аз като теб, хапна ли, раздвижвам стомашните сокове и после акъла ми все в яденето. Дето имаше един лаф - без едно мога, с едно не мога. Ако пропия алкохол сигурно ще стана алкохоличка :lol: :lol: . Относно проблема с 00, какви плодове хапваш? Аз, за щастие нямам такъв проблем и ми е непознат, но в дните, когато ядох череши, задължително посещавах тоалетната допълнително. Увеличи плодовите закуски и то с плодове, които ще ти помогнат за проблема. Пиеш ли сутрин топла вода с лъжичка мед? Някои казват, че това им помага. Щом овесените ядки ти помагат, пробвай няколко дни подред да вечеряш с тях, докато се раздвижат червата ти. След това наблегни на плодовете и разреди през ден овеса, докато червата ти започнат да работят както трябва. Проблемът е неприятен, но пробвай нещо "природно", а не лекарства, че така червата ти ще станат още по-лениви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013, 22:54 
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2013, 21:36
Мнения: 52
Дари,аз съм явно патологичен случай.
Денят ми започва с чаша топла вода + мед. След около 15 мин пия кафе- с идеята за тоалетна . След 30-40 мин.ям плод- череши,кайсии,праскови,пъпеш..Банани и ябълки не ям защото си отядох преди-това е около 8 часа .В 10 винаги ям пак плод-с какъвто разполагам от по горе изброените.Някой път вечерям само диня. 30 мин. преди обяда и вечерята пия лен.семе натрошено.Пия вода много между 2.5 и 3 литра. Спазвам часовете с изчакване след храна.Някой път стомаха ми реагира на царевицата от салатата,но не винаги.Пиех дълго време чай Сание. Вече и той не ми действа.Засега реагирам на овес.ядки. Ще пробвам 1 седмица с тях редовно вечер. Те освен с мляко не трябваше да се смесват с друго нали? Имах впредвид да сложа малко сирене-обичам такива комбинации-да не е само сладки с ядки и суш.плодове.
Мисля,че изредих всичко.Не ми е приятно да коментирам темата,но наистина приемам съвети и препоръки. Ако регулирам стомаха и кг. ще са добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2013, 00:21 
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2013, 18:20
Мнения: 20
Благодаря deny 04 в никакъв случай не се отказвам щом е минус все е добре ,аз съм я спазвала преди време ,но само на пълнолуние не знаех,че може и през чертите фази на луната

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2013, 01:03 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
milena написа:
Благодаря deny 04 в никакъв случай не се отказвам щом е минус все е добре ,аз съм я спазвала преди време ,но само на пълнолуние не знаех,че може и през чертите фази на луната



Останалите фази са, един вид за спомагане задържането на свалените кг. през пълнолунието,а в някои случаи и допълнително сваляне. Успех!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: В "ПОЧИВКА" СЪМ ! (ЗАХРАНВАНЕТО КЪМ 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА)
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2013, 14:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Привет фиданки! След вчерашния плодов съм -900гр. В понеделник ако не устискам само на вода, не е лошо пак да направя плодов. На мен ми действат добре. Меню днес и утре няма да пиша. Като съм си вкъщи не спазвам никакви правила :oops: .

Танче, то и с мляко си е смесване. Така че, дали с мляко, дали със сирене, според мен е все едно. Разнообразявай ги, че иначе ще ги намразиш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов