90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 19 Апр 2024, 03:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5877 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 236  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 2, ЗАКЛЮЧЕНА !
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2012, 20:55 
Offline
Site Admin

Регистриран на: 07 Ное 2011, 13:10
Мнения: 2
МОЛЯ, РАЗКАЗВАЙТЕ В ТЕМАТА, КАК ПРОТИЧА ДИЕТАТАТА ВИ, ПО ДНИ - ДНЕВНИ МЕНЮТА, УСЕЩАНИЯ, НАСТРОЕНИЕ, ПРОБЛЕМИ , СВАЛЕНИ КИЛОГРАМИ ѝ!

НАПРАВЕТЕ СИ ЛЕНТИЧКА И ГРАФИКА В ПОДПИСА ЗА ДА РЕГИСТРИРАТЕ ПРОГРЕСА СИ !

СЪЩО ТУК, МОЖЕ ДА ЗАДАВАТЕ ВЪПРОСИ, АКО НЕЩО ВСЕ ОЩЕ НЕ ВИ Е ЯСНО И ДА ПОЛУЧИТЕ ПОМОЩ ,НО ВСЕ ПАК СЕ ПОСТАРАЙТЕ, ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ ДИЕТАТА, ДА ПРОЧЕТЕТЕ ИНФОРМАЦИОННИТЕ ТЕМИ В НАЧАЛОТО НА ФОРУМА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2012, 00:52 
Offline

Регистриран на: 20 Яну 2012, 11:28
Мнения: 3
До първия воден ден свалянето на килограми вървеше по-бързо ... по около 1 кг на 4 дни ... /аз скачам на каната винаги след плодовия ден :D /, но от десет дена варирам между 72 - 73 кг. Това малко ме притеснява защото не знам дали ще постигна заложения резултат ... но пък от друга страна си мисля и, че прекаленото бързо сваляне пак не е добре. От няколко дни започнах да правя и упражнение :D
Успех момичета :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2012, 12:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2011, 19:12
Мнения: 22
Същото и при мен, мила :) -8кг до първия воден ден и оттам нататък нищо. Кача едно килце, сваля го и така...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2012, 15:17 
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2012, 23:14
Мнения: 3
Да се запиша и аз тук ;) Вече съм 36-ти ден (ако смятам правилно :) ) и съм само -5кг. При мен пък като че ли обратното, до водния ден мноооого бавно се движеха цифрите на кантара, сега като че ли е по-добре... :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2012, 17:01 
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2012, 18:58
Мнения: 1
zdraveite az sam na 13 den i sam 1,5 kg po doly.izglejdat mi malko ,no vinagi svalqm mnogo trydno kilogrami.yjasno trydno se soravqm s glada ve4er makar da spazavam qdeneniqta vse ne6to mi se xapva.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2012, 14:28 
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2012, 00:49
Мнения: 4
Здравейте и от мен :)

Не съм писала последните дни, защото бях доста заета, но днес ми е 3-ти плодов ден. Свалила съм сигурни 5 кг, а едно килограмче си варира, но мен не ме притеснява :D
Но дори и кг да се задържат засега, свалям от обиколката, 2 пъти си стеснявам едни дънки :lol:

Не гоня резултат като цифра, честно казано, защото е много индивидуално за всеки как изглежда на определени килограми. Важното е да се чувстваме добре в кожата си :) Важна е психологическата настройка, за да се поддържа определен режим, а не след приключване на диетата да се започне по стария начин.

Извинявам се предварително за това, което ще напиша сега, аз нямам опит във форумите, но съм силно изумена от доста хора тук, които пишат без да четат. Има си определени теми, в които са описани както правилата за спазване на диетата, така и споделен опит. Защо трябва да бъдат задавани едни и същи въпроси постоянно, както и да се се създават почти дублиращи се теми. Според скромното ми мение, преди започването на определена диета е нормално човек да се информира какво ще прави, а не да се оплита като пате в кълчища.

Момичета и момчета, които започвате или сте съвсем в началото, моля ПРОЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА ПИТАТЕ!!!!

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wthpxno/]
Изображение
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2012, 12:48 
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2012, 11:10
Мнения: 1
Здравейте приятели и аз съм тук. Вече втори месец съм на диета. До водния ден отслабнах с 5кг. На водния ден обаче си секнах кръста и вече 8 дни съм на легло. Опитвах се да спазвам, но...не можех да ставам за да си приготвя нещо, налагаше се сутрин да закусвам защото лекарствата са силни. Страхувах се че съм наддала и направо се страхувах да се кача на кантара. Днес обаче се качих и урааааааа не съм наддала и грам. Днес съм на плодове и смятам да продължа. Вече съм по-добре и смятам да продължавам. На 52 години съм и при мен отслабването върви по-бавно но този резултат ме устройва.
:P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2012, 17:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2011, 19:12
Мнения: 22
58ми ден - 11,400кг

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2012, 17:32 
Offline

Регистриран на: 19 Фев 2012, 11:34
Мнения: 7
Бравоооо:o ...Благородно ти завиждам. :oops:

_________________
[url][url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wjXt3YH/]
Изображение
[/url]
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2012, 20:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2011, 19:12
Мнения: 22
Ти кой ден си?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2012, 21:25 
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2012, 00:49
Мнения: 4
Браво, Вилито!

Аз съм 34 ден, -7 твърди и едно никакаво такова под килце мотаещо се нагоре-надолу. :lol: :lol:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wthpxno/]
Изображение
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2012, 22:05 
Offline

Регистриран на: 19 Фев 2012, 11:34
Мнения: 7
vili0, аз бях 13 ден днес..

_________________
[url][url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wjXt3YH/]
Изображение
[/url]
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2012, 10:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2011, 19:12
Мнения: 22
Рени, добре е :) Аз на 33тия бях -8 и така доста дълго време. Продължавай :) Втория и третия месец при тези, които имат доста за сваляне продължава свалянето..
Тедииии, ти си нашата гордост. Давай!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2012, 11:33 
Offline

Регистриран на: 19 Фев 2012, 11:34
Мнения: 7
vili0, благодаря за милите думи..:)Ето сега вече много се надъхах :twisted:

_________________
[url][url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wjXt3YH/]
Изображение
[/url]
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2012, 12:25 
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2012, 00:49
Мнения: 4
Браво, Теди! :)

Благодаря, Вили :D Да ти кажа хич не му се притеснявам, вчера си смъкнах панталона без изобщо да го разкопчавам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Но не се отказвам и ще продължаваме :!: само дето нямам време за спорт,,,,поне засега надявам се :)

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wthpxno/]
Изображение
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2012, 15:30 
Offline

Регистриран на: 23 Фев 2012, 16:22
Мнения: 1
Здравейте, аз пазя режима за втори път. Първият път беше успешен /от 87 на 64-това ми бяха кг-те от преди да забременея/. Сега малко се поотпуснах /зима, празници/ и хоп 70 кг :oops: . Днес е 8-ят ден от започването ми, но батерията на кантара ми падна и не мога да се премеря. Съдейки по дънките, мисля че съм свалила малко. Като се премеря ще пиша за резултата ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2012, 18:19 
Offline

Регистриран на: 27 Фев 2012, 13:03
Мнения: 3
ден 8
кг -1
:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012, 11:23 
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2012, 13:12
Мнения: 2
Здравейте и от мен :) аз почнах диетата и сега съм на 7 ден и съм свалила само 1кг ,спазвам всичко стриктно и се надявам че ще успея да сваля тези 5кг


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012, 11:42 
Offline

Регистриран на: 27 Фев 2012, 13:03
Мнения: 3
:) ако спортуваш нещо , резултата ще е още по-добър!
от вчера започнах да карам велоаргометър сутрин по 20мин и вечер 20мин йога с Фиеста ТВ
ще ми се да продължа така всеки ден!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2012, 11:18 
Offline

Регистриран на: 07 Яну 2012, 17:17
Мнения: 1
Не съм писала мнооооооого отдавна, но съм много заета до края на месец март. Не съм актуализирала и линийката. Два дни преди втория воден ден съм минус 5.700
кг. Малко слаб резултат но мен ме устройва. Два пъти замених въглехидратния с белтъчен, някъде го бях чела това за по добри резултати. Втория воден ден ще заменя с плодов, първия ми беше кошмарен. Т.е предстоят ми два плодови дни. Това е при мен, успех на всички.

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wHVnICb/]
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2012, 16:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Яну 2012, 23:37
Мнения: 3
Привет момичета! И аз не съм писала отдавна, но не съм се отказала от диетата. Напротив! Вчера беше втория ми воден ден. Мога с гордост да заявя, че постигнах желаното тегло от 60кг, и свалих един кг под него :o :D Сега вече ми е по-спокойно и ми е интересно колко ще тежа в края 8-).Пожелавам ви успех и не се отказвайте или обезсърчавайте ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2012, 17:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2011, 19:12
Мнения: 22
Браво, Дениииииии :) Само напред и в случая надолу /за кг говоря/

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2012, 18:05 
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2012, 13:12
Мнения: 2
Зравейте мели дами,искам да се похваля че съм на 13 ден и вече съм свалила 2.500кги много се радвам остават ми още 3-4 кг и ще съм много щаслива да ги сваля , но неискам това да е бързо и рязко за да не стресирам организма си :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2012, 17:09 
Offline

Регистриран на: 20 Яну 2012, 11:28
Мнения: 3
Един месец по-късно след като се разписах по тази тема вече съм -12 кг и варирам сега между 67 - 68 кг. Остават ми мисля още 18 дни до края. Радвам се от постигнатите резултати до тук след прегрешенията които имах и аз като всеки и си можелавам на мен и всички останали да постигвем заложените цели.

Ето това преди малко публикувах във фейсгрупата на фиданките :)

Момичета, онзи ден ходих на пазар защото картофите бяха свършили ... купих 5 кг картофи. После много ми харесаха едни ябълки и понеже плодовете и зеленчуците са ни почти основна храна взех и от тях 3 кг и си тръгнах пеша към вкащи защото съм на 10 мин пеша от пазара. Ей, вервате ли ми, че едва се прибрах много тежко ми беше ... пазара с дамската чанта ми правеше около 10 кг. Два дена по късно забързана вървех към работата и се сетих за пазара и тежките торби ииииииииии едва тогава си дадох сметка защо преди да почна диетата се задъхвах и уморявах и по стълбите ми беше тежко ... десетки месеце наред аз ежесекундно съм мъкнела сас себе си 10 кг в повече без да си давам сметка за това ... усетих тежеста по торбите :( за жалост. Затова много съм доволна че почнах тази диета и че постиган тези -12 кг към момента. Чуствам се отлично, леко ми а за самочуствието да не говорим. За това пожелавам успех на всички ни и всеки да постигне целите които си е поставил защото това което превим ние е ... да си давама здраве. А ако нямата работа идете до пазара и вземете две мрежи тартофи и направете една обиколка ... сигурна съм че тая разходка няма да е от най приятните ... затова да се стегнем и да ми махнем тези излишни мазнини и да си подарим на телата ни това което заслужават ЗДРАВЕ И КРАСОТА

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 90 Дневна Диета - Резултати
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2012, 17:18 
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:12
Мнения: 1
Емилия, моите поздравления! Невероятни резултати, браво на теб!
Подейства ми много мотивиращо, върнах назад и ти прочетох всичките коментари във форума...виждам, че за 2 месеца и нещо си постигнала тези невероятни 12 килограма. Започнала си от 80, аз от 78 ... искрено се надявам да постигна твоите резултати :)

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyXwE1l/]
Изображение
[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5877 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 236  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов