90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 19 Май 2024, 05:30

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5877 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 232, 233, 234, 235, 236  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 02:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Relaxa написа:
Здравейте, банда :)
Честит празник на рожденниците! Да сте живи и здрави и всичко най на теб и цялото семейство, Вили!

Много унило във форума тия дни...хич го няма народа....
Да не говориме за Меци и Злати, които не са се весвали от доооста време :| Хайде момичета появете се със страхотните си резултати, че вие сте голям стимул за тоя форум ;)

Люби, мила, мерси много за споделянето на радостта ми...а иначе аз още не съм в почивка - правя финалната четворка ;) Остават ми два дни от режимчето :D

Днес ден 89 - оризов го направих :D

Ох, момичета вие дето сте се отпуснали през почивките ви - благодаря, че го споделихте, за да ме надъхате да не направя някоя излагация и аз - направо ще полудея, ако допусна качване на килограми - на мен ми е сериозен психически проблем това и докато не стигна поне 60 няма да кротна, а представям си, ако сгафя и кача от сваленото до момента - после ще се гръмна, но както споменах при мен вече се е превърнало във фикс идея :| та кофти работа....Евала за ентусиазма да повторите ;)

Утре съм на въглехидрати и май ще я карам на филии с лютеничка и с маслинова паста, че пицата не мога да я гледам вече :lol: а не съм измислила и друго...

Прекрасна вечер ви желая!


Браво Релакси - отличен резултат - разбира се ,че ще се справиш и в Почивката ! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 02:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Бетси написа:
Здравейте момичета :) Утре ме е първи воден.Направо ми е странно, че успях да стигна до него.В началото на диетата 90 дни звучеше плашещо :P Само съммалко разочарована, че все още разлика в теглото няма,е може би около 1 килограм,което е доста малко и то и не е постоянно. Не съм се теглила от около 8 дни,защото съм в МЦ и знам, че тогава кантара показва повече!
Iliqna успех утре и дано кантара да те зарадва с минусче:)
Дано и аз да го издържа този воден, че се притеснявам.
Лека вечер на всички.Пожелавам ви повече усмивки и слънчево настроение и много минусчета.


Не бива да нарушаваш - дори и малките нарушения вмодят до излизане от ритъм, да не говорим за системните !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Добро утро! Вили, добре дошла "официално" и успешна втора врътка! Днес съм на плодове. Сутринта се премерих, сърдита съм му на кантара, + 1 кг. Дали от вчерашните торти и шейкове, дали защото съм още в цикъл, незнам... Макар че човек не бива да се вманиачава за килограмите, важното е, че видимо съм много по-приятна гледка, отколкото преди да започна диетата :D . Лек ден от мен, ще се "видим" довечера.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:21 
Offline

Регистриран на: 10 Мар 2013, 20:22
Мнения: 85
Добро утро! :)
Днес - ВГХ
7:45 - топла вода с мед
8:45 - две кивита
сега - кафе
по-късно - две ябълки
О - може би две пърленки (диаметър 17 см, тънички), зеленчуци на барбекю, зелена салата, хляб - леле, много ядене! :D
В - 1-2 филийки Вита с течен шоколад

Да си призная прегрешението - не мога да пия горчиво кафе, а без кафе пък не мога. Гледам да слагам по-малко мед, но съвсем без хич - просто немислимо.

Успешна седмицана всички!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:22 
Offline

Регистриран на: 10 Мар 2013, 20:22
Мнения: 85
И успешна нова врътка на Вили!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:26 
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2013, 12:13
Мнения: 19
Добро утро, Дами!
Как сте днес?
Качвам се сутринта на кантара и какво да видя, явно решил да ме лъже за 1-ви април - 79,4 кг. Почти кило отгоре след резултата от водния ден.
Викам му: "Лъжеш". Качвам се пак: "няма лъжа, няма измама."

Успокоявам се само с това, че днес/утре/вдругиден трябва да ми дойде.
Та ще съм ви много благодарна, ако споделите при вас така ли е преди МЦ или и това е само мит :-)

Днес съм на въглехидратчета:
З: 1 банан
О: спагети с доматен сос
В: сладкиш с черен шоколад.

Обичам ги тези дни.
Успех тази седмица, милички. Дано кантарите са благосклонни към нас, че много се затопли навън и дългите дрехи, скриващи д-то не са съвсем подходящи :D

Хайде, кажете ми за цикъла, да знам да не се самолинчувам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:28 
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2013, 12:13
Мнения: 19
Вили, на твоето детенце му пожелавам много здраве, спокойно и щастливо детство.
На теб пожелавам да бъдеш пример за детето си, да си обичана и обичаща мама и жена!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:31 
Offline

Регистриран на: 01 Апр 2013, 09:26
Мнения: 2
Здравейте на всички в форума! Аз съм новобранка :) от днес започвам диетата! Казвам се Лили на 21г. от София, приятно ми е! ;) Имам да свалям 30-тина килограма сега съм 81 :oops: :cry: искам да стана 50! или поне 55 :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:34 
Offline

Регистриран на: 01 Апр 2013, 09:26
Мнения: 2
Nena написа:
Добро утро, Дами!
Как сте днес?
Качвам се сутринта на кантара и какво да видя, явно решил да ме лъже за 1-ви април - 79,4 кг. Почти кило отгоре след резултата от водния ден.
Викам му: "Лъжеш". Качвам се пак: "няма лъжа, няма измама."

Успокоявам се само с това, че днес/утре/вдругиден трябва да ми дойде.
Та ще съм ви много благодарна, ако споделите при вас така ли е преди МЦ или и това е само мит :-)

Днес съм на въглехидратчета:
З: 1 банан
О: спагети с доматен сос
В: сладкиш с черен шоколад.

Обичам ги тези дни.
Успех тази седмица, милички. Дано кантарите са благосклонни към нас, че много се затопли навън и дългите дрехи, скриващи д-то не са съвсем подходящи :D

Хайде, кажете ми за цикъла, да знам да не се самолинчувам.



Заради цикъла е :) попринцип организма задържа вода преди да ни дойде :) Успех! и не се притеснявай! ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:47 
Offline

Регистриран на: 06 Фев 2013, 12:30
Мнения: 42
Добро утро и от мен!
Да споделя, че и аз съм разочаравана от кантара, измерих се сутринта /първата четворка след "жабешкия" ми ден/ и съм +0.7кг. Четох че нещо такова е нормално да се получи, но ми стана неприятно.
А днес-протеини.
6,30ч. - топла вода с мед
9ч.-две ябълки
За обяд : пилешки дробчета със краставица, една филийка "Вита", пилешки бульон- направен лично от мен и донесен в термос. Много съм горда. То към края на режима все повече се старая :lol:
За вечеря: същото.
Успешна седмица от мен!
Отивам да боря задачи и килограми :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 09:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2013, 09:08
Мнения: 109
Здравейте мили слабушки, не съм ви изоставила.Още съм на режимно хранене, но понеже края чука на врата и малкото време което мога да отделя за компютър използвам за търсене на режим за хранене по време на почивката.
Днес ми е 84 ден.
И ето какво се случи от самото начало.
На връх нова година се качих на кантара и онемях 68кг. Сериозно се стреснах и от03 до 05 януари направих три дни само на елда, за пречистване на организма и изхвърляне на излишните течности. На 08 януари стартирах с 90 дневната диета/правя я за първи път/ с 66кг. Записвах в таблица всеки ден кг и менюто си, за да имам представа коя храна как ще ми се отрази.
След първия воден/на 30ден/ кантара показа 59,2.
След втори воден 56,5.
Днес ми е 84ден и сутринта кантара показа 55,7.
Предстои ми още един воден+една четворка и приключвам.
Ще пиша всички това в новата тема, за приключилите диетата, но след 08 април.
Сега чета книгата"Зоната".Ще пиша когато съм по наясно с начина на хранене, предложен в нея.
Пожелавам ви много минуси, дано да съм ви подействала мотивиращо и да не се отказвате от режима, а и да прегрешавате по-рядко.
Страхотно е да можеш де облечеш всичко, което ти попадне пред погледа в гардероба/нищо че е от преди две години, да речем :lol: /

_________________
"Мотивацията е като сутрешният душ - не трае дълго и затова се препоръчва
ежедневно." Зиг Заглър


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 10:38 
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2013, 22:43
Мнения: 17
Хммм, момичета и аз задържам килограмите тези дни - от около седмица не съм мръднала. Вчера ми свърши МЦ, та да кажем, че на това го отдавам :) А може и луната да се майтапи с нас и да ни влияе на килцата :? Дано се помръдне Кантарев след плодовия...
Иначе днес на варива и съм си приготвила вкусно грахче с картофкиии ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 11:07 
Offline

Регистриран на: 29 Мар 2013, 09:34
Мнения: 22
Здравейте момичета,
днес ми 6-ти ден варива.Искам да ви споделя ,че след плодович ден бях 60,500кг,а нес като се притеглих сутринта след вчерашния белтъчен пак се върнах на изходно ниво-61.100.Това нормално ли е ?Вчера в белтъчния ден ядох :
з-ябълка с канела,след час и половина банан
о-моркови с 2 с.л.извара(нямам кантарче за точен грамаж,но май трябва да си купя )филийка вита,300 гр айрян
в-наполовина от обяда,без айряна
Днес съм на варива
з-ябълка с канела,и топла вода
о-яхнийка от грах с един картоф,филйка вита,зелена салата с 5-6 маслини,300 гр бульон
в-1/2 от обяда,без бульона
Искам да попитам Вили дали мога към закуската да си поръсвам ленено семе и кога мога да ям авокадо,обожавам този плод.
Хубав и слънчев ден

_________________
lИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 18:57 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Здравейте и от мен! Днес 4-ти ден от диетата
Плодов
7ч- ябълка
11ч- ябълка
13ч- ябълка
около 15.30ч- 50 грама сурови бадеми
18.30- два портокала :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 19:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Отчет за днес:
09.30ч. - банан;
11.30ч. - банан;
13.30ч. - 4 червени портокалчета;
16.15ч. - 100гр. сурови лешници.
В момента не ми се яде въобще и се чудя дали да ям. Ако размисля ще хапна 1/2 краставица и 1/2 домат.
Виждам, че доста сме недоволните от кантара :x ... Някой питаше за цикъла, да, определено влияе на теглото. Хубавото е, че след него всичко се нормализира и каченото по негова вина изчезва. Поне при мен е така. Днес погледнах, че ми остават 8 дни до последния воден, леле, как отлетя времето, не го усетих. Лека вечер от мен!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 19:11 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Здравейте и от мен, Бетси и ти ли си жабче днес като мен хаха. Чувствам се ужасно, главата ме боли, гладна съм малко, само чакам да се стъмни и си лягам хаха. Нямам търпение утре да си хапна като хората ;д и дано сутринта кантара покаже -, въпреки че съм в мц и се съмнявам, но знае ли човек.

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 19:15 
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 21:18
Мнения: 210
Здравейте слабурковци :)

Гледам масово се оплаквате от кантарчето :| не се отчайвайте веднага - изчакайте още едно завъртане и вижте резултатите...понякога организма задържа вода....може и смяната на времето нещо да ви се отразява....луната се съмнявам, защото е намаляваща в момента и едва ли тя е виновна...
А за онези, които са след воден - няма по-нормално нещо от връщането на тегло след водния....ще изчезнат след няколко врътки....а освен всичко, въпреки, че килцата не мърдат по това време мерете си и мерките и ще установите, че кантара може да не мърда, а сантиметрите въпреки това изчезват :mrgreen:

Аз днес съм на последен въглехидратен ден и го изкарах екстра - за закуска чаша топла вода с мед, а след 30 мин. един банан...после за обяд хапнах две чеснови хлебчета с лютеничка и голяма салатка...бульончето го пропуснах, защото нямаше нищо подходящо в ресторанчето, в което хапнах....за вечеря с триста зора изядох 2/3 от парче торта + лентичка шоколад (ама много малка)...не мога да ги ям тия сладки работи и това си е...преди не можех да спра със сладкото, а сега дори и по-леки кремчета ги хапвам трудно :| ...то няма лошо - сега в почивката няма хич да ги ям тия сладки неща :mrgreen:

Златенцето и то приключвааааа - ще сме голяма група в другата тема :lol:
Утре съм на последен от режима плодов и ще се отчета и тук и във темата за резултатите ...

Успех на всички момичета и стискам много палци!

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 22:22 
Offline

Регистриран на: 01 Апр 2013, 22:08
Мнения: 8
Здравейте. Новичка съм, но само в сайта :D .Започвам диетата за трети път и този път ще я изкарам докрай. Преди година и половина я изкарах един месец супер стриктно, но да си кажа честно нищичко почти не свалих. Това лято също я започнах, но започнах и да тичам по един час на ден. 5 дни бягах, един почивах. Това ми даде увереност, че ще се справя с килограмите и единственото, което остана общо с диетата беше последователността на дните. Не спазвах водните дни, хапвах плодове и за вечеря и т.н. Свалих наистина много, стегнах се и се чувствах много добре. После се контузих сериозно, и въпреки почивката от месец и половина и ходенето по доктори така и не го оправих крака. Сега ако 1 ден тичам за 30 минути, цяла седмица трябва да се възстановявам от болки, ама нали съм си инат....доста качих след лятото. Работя като бавачка в едно семейство и общо взето страшно застоял начин на живот водя. Та така, напълних ви главата , но да си излея душата и аз :D . Днес ми е 2-ри ден, 68 килограма съм. Няма да се меря до 4-я плодов. Дано след него остана доволна. Ще влизам редовно да ме мотивирате, че като не тренирам и все не виждам смисъл в нищо друго, което води до вталяване. Успехи на всички!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 22:29 
Offline

Регистриран на: 17 Мар 2013, 01:05
Мнения: 44
ЗДравейте момичетааа :)
Iliqna :D Да и аз съм жабче днес и аз съм в МЦ. Дано кантара утре да те зарадва и да не се връща нагоре!
Lilisolano ЗДравей и добре дошла ;) Успешна диета ти пожелавам!
Виолина :) Хаха, честно да ти кажа,направо ми действаш изключително положително на диетата.Много внимавам, защото знам, че ако сгафя ме чака смъмряне- И съм ти благодарна за това. От време на време имам мужда от по здрава ръка :D
billie_jean139 :) Добре дошла във форума.ПОжелавам ти третия път да ти е успешен.Успех и ще чакаме след плодовия да се похвалиш с минусче.
Честно казано,мисля, че съм доста стриктна.Но досега никога не съм яла в такива количества.НИкога не ъсм закусвала и съм била с едно или две хранения на ден в много по малки количества.На обяд особенно много ми е трудно да погълна всичко,а смятам, че се движа в нормите.Но напоследък вечерята ми даже е към 20.30-21.ч. На работа нямам възможност да вечерям а докато се върна става най-рано 20.00 и първото нещо,което правя е да вечерям,но.. не винаги успявам.
Днес водния ми ден мина успешно.Почти.Пих чаша подсладена вода и в 20.00ч.защото ми стана много лошо, повръща ми се,главата ме боли.Чакам само да мине днес.Дано си е заслужавало.Надявам се да не се предам до края на вечерта.
Хубав да ви е утрешния ден на всички!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 23:28 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
Хора не се отказвайте имайте желание, дух, инат, спазвайте всичко дори и ще свикнете и ще видите положителния резултат.
Аз вече пиша в почивката и там си я карам по правилата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 09:29 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Добро утро сладурки, след плодовия и водния след него съм - 500 грама. Изглеждат ми малко, но все пак си имам и външни фактори които влияят на това, така че може да се каже че съм доволна:) Ще изчакам и тази четворка и тогава ще напиша килограмите си. Сега хапнах един банан за обяд не знам какво ще е все още.
Бетси мила дано има минус и при теб, ние се движим заедно само с 1 месец разлика :Д
Хубав ден :)

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 10:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Zlatka написа:
Здравейте мили слабушки, не съм ви изоставила.Още съм на режимно хранене, но понеже края чука на врата и малкото време което мога да отделя за компютър използвам за търсене на режим за хранене по време на почивката.
Днес ми е 84 ден.
И ето какво се случи от самото начало.
На връх нова година се качих на кантара и онемях 68кг. Сериозно се стреснах и от03 до 05 януари направих три дни само на елда, за пречистване на организма и изхвърляне на излишните течности. На 08 януари стартирах с 90 дневната диета/правя я за първи път/ с 66кг. Записвах в таблица всеки ден кг и менюто си, за да имам представа коя храна как ще ми се отрази.
След първия воден/на 30ден/ кантара показа 59,2.
След втори воден 56,5.
Днес ми е 84ден и сутринта кантара показа 55,7.
Предстои ми още един воден+една четворка и приключвам.
Ще пиша всички това в новата тема, за приключилите диетата, но след 08 април.
Сега чета книгата"Зоната".Ще пиша когато съм по наясно с начина на хранене, предложен в нея.
Пожелавам ви много минуси, дано да съм ви подействала мотивиращо и да не се отказвате от режима, а и да прегрешавате по-рядко.
Страхотно е да можеш де облечеш всичко, което ти попадне пред погледа в гардероба/нищо че е от преди две години, да речем :lol: /


Злати , аз я гледах тази "Зона", но нещо не ми хареса - много ограничаващо , нездравословно и броящо се получава тези блокове дето ги броят и ядат . Закусват салами - плодове почти няма ( макс половин ябълка на ден )- не ми хареса тази диета - общо взето съвременна ,неестествена американска глупост !

Съветвам да си запазиш плодовата закуска/закуски сутрин до 12:00 - в никъкъв случай белтъци за закуска (мляко, салами , пастети и подобни ).
След 12 да имаш само 2 хранения - обяд и вечеря. Обяда да е основното, голямото хранене - вечерята да е малка и да е ранна ( преди 20:00) . Храненето да е предимно разделно.
Когато ти се прииска или налага , може да правиш и "греховни" изключения , но без да прекаляваш разбира се ! ;)
Вече не е необходимо да разделяш бобови, зърнени, картофи от брашняните храни , тъй като всички те са въглехидрати. Белтъците се ядат предимно разделно, както и до сега . Спазвай , както и да сега, интервал от поне 3 часа след въглехидратен обяд и от поне 4 часа след белтъчен обяд до вечерята .Ако ядеш понякога плодове и след обед, това да бъде поне половин час преди друга храна ( за половин час плодът вече е преработен и усвоен от организма! )

За тези които пишат ,че качват след водният ден - това е нормално , това покачване ще бъде върнато обратно след 1-2 Четворки !

На новичките - успех ! :D

Аз почвам отново от 7 Април - отложихме с приятелката заради празниците тук( Великден беше и при мен рожден ден ) - благодаря за благопожеланията на всички ! :D
Да ви се връща !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 12:17 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2012, 02:11
Мнения: 429
Вили, наглеждай ни от време на време и нас в почивката, когато имаш време, че да не омажем работата :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 14:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
кери 79 написа:
Здравейте момичета,
днес ми 6-ти ден варива.Искам да ви споделя ,че след плодович ден бях 60,500кг,а нес като се притеглих сутринта след вчерашния белтъчен пак се върнах на изходно ниво-61.100.Това нормално ли е ?Вчера в белтъчния ден ядох :
з-ябълка с канела,след час и половина банан
о-моркови с 2 с.л.извара(нямам кантарче за точен грамаж,но май трябва да си купя )филийка вита,300 гр айрян
в-наполовина от обяда,без айряна
Днес съм на варива
з-ябълка с канела,и топла вода
о-яхнийка от грах с един картоф,филйка вита,зелена салата с 5-6 маслини,300 гр бульон
в-1/2 от обяда,без бульона
Искам да попитам Вили дали мога към закуската да си поръсвам ленено семе и кога мога да ям авокадо,обожавам този плод.
Хубав и слънчев ден


Не се яде канела сутрин - само чисти плодове - канела в плодов след 12 само може и даже е желателно !
Ленено семе ръси на воля на салатите и останалата храна - но не преди 12:00 !

Можеш да хапваш и форумният пастет от семена и подправки - много вкусен и става за всеки от първите 3 дни !
Авокадото е високо белтъчен плод - може с домат и магданоз( гуакамоле) ( но без олио и сол ) във витаминният ден - след 12:00 . В белтъчен ден за обед и вечеря , като салата, вече подправено със сол и зехтин !

2 сл извара е много малко - 250 грама е грамажа на изварата за обед, 125 грама за вечеря - виж грамажите в темата "Полезна информация за 90-дневната"

Съветвам те, да се мериш само веднъж на Четворка - например сутрин след ставане на гладно в Белтъчният ден , а не всеки ден , тъй като теглото варира нагоре-надолу в грамаве непрекъснато и така ще се ошашавиш от мерете :lol: !

И си сложи лентичка и графика - кликни на моята и ще те отведе в страницата , където моите са направени !

_________________
ИзображениеИзображение

В ПОЧИВКА СЪМ ОТ 17.12.2012


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2013, 14:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
billie_jean139 написа:
Здравейте. Новичка съм, но само в сайта :D .Започвам диетата за трети път и този път ще я изкарам докрай. Преди година и половина я изкарах един месец супер стриктно, но да си кажа честно нищичко почти не свалих. Това лято също я започнах, но започнах и да тичам по един час на ден. 5 дни бягах, един почивах. Това ми даде увереност, че ще се справя с килограмите и единственото, което остана общо с диетата беше последователността на дните. Не спазвах водните дни, хапвах плодове и за вечеря и т.н. Свалих наистина много, стегнах се и се чувствах много добре. После се контузих сериозно, и въпреки почивката от месец и половина и ходенето по доктори така и не го оправих крака. Сега ако 1 ден тичам за 30 минути, цяла седмица трябва да се възстановявам от болки, ама нали съм си инат....доста качих след лятото. Работя като бавачка в едно семейство и общо взето страшно застоял начин на живот водя. Та така, напълних ви главата , но да си излея душата и аз :D . Днес ми е 2-ри ден, 68 килограма съм. Няма да се меря до 4-я плодов. Дано след него остана доволна. Ще влизам редовно да ме мотивирате, че като не тренирам и все не виждам смисъл в нищо друго, което води до вталяване. Успехи на всички!


Щом не си свалила нищо с тази диета - значи не си я правила правилно !

Тази диета е убиец на килограми и без нула спорт - той даже пречи !
Разходки , всеки ден и 2-3 пъти седмично - дълги разходки с 5-6 километра е спорта на 90-дневната дитеа !

В тази диета няма предвидени калории за активен спорт - за застояли хора е изчислена !
Активен спорт , ще те доведе до плато, тъй като организма ще намали темпото на метаболизма си ,поради това че калориите няма да му стигат, тъй като спорта ще му ги изяжда :D

Най-добре прави 15-30 мин разходки всеки ден на чист въздух (по 1 или по 2 пъти на ден ) и дълги разходки ( 1-2-3 часа ) - 1-2 пъти седмично. Темпото на ходене да е нормално и да не води до умора - хубаво е, разходката да е на пресечена местност - с изкачвания и спускания , а не само на равно място, но не е задължително . Важно е да се ходи на разходка на чист въздух, на открито ( дори и да е в града ), а не във фитнес център на измислените пътечки за ходене :o Погълнатият кислород е катализатор на горенето на мазнините !Във затворена зала дишашаш издишаното от другите хора в залата :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5877 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 232, 233, 234, 235, 236  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов