90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 19 Май 2024, 02:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5877 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2013, 22:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Veska написа:
Здравейте и от мене! Аз започнах днес диетата, та ето и менюто ми:))
1ден- Белтъчен
Закуската я пропуснах, защото станах малко късничко
Обяд- две кофички нискомаслено кисело мляко
Вечеря- една кофичка кисело мляко


Веси, вече си представям коментара на Вили :D , много малко си яла мила. Първите три дни под емоцията на еуфорията и желанието да отслабнеш, ще издържиш с малко храна, но после ще те подгони един глад ... С млякото е трябвало да хапнеш и някаква салатка поне.

go_tfu написа:
Аз днес съм на плодове,обаче ей сега си хапнах едни пуканки,просто не се сдържах,иначе всичко друго си е 6.
Закуска - 2 ябълки
Обяд - 3 кивита
Вечеря - ягоди

Успех на всички.


Ако от "стръвно" си ял пуканки, кофти работа (но ми е познато :lol: ), а ако е от глад, разбираемо е. В плодовия ден се храниш през два часа, а не само три пъти. Можеше да включиш и сурови ядки (орехи, кашу, бадеми, лешници) и нямаше да стигнеш до пуканките.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2013, 22:40 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Но съм чела, че салата може само с месо да се комбинира? Утре съм на бобови храни и менюто ми ще е
З- кафе
плод
О- две купички боб с филийката хляб
вечеря- една купичка боб
Добре ли е така? :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2013, 22:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Veska написа:
Но съм чела, че салата може само с месо да се комбинира? Утре съм на бобови храни и менюто ми ще е
З- кафе
плод
О- две купички боб с филийката хляб
вечеря- една купичка боб
Добре ли е така? :)


Веси, салата, филийка пълнозърнест хляб и бульон са задължителни в първите два дни. Във ВХГ обяд можеш да включиш някое от тях в зависимост от менюто ти. Ако ядеш пица, можеш да хапнеш салата и зеленчуков бульон напр. Ако ядеш зеленчукова супа с фиде, хапваш 2-3 филийки с нея и салата и т.н. За утре към боба прибави филийката, салата (домати, краставици, зеле, печени чушки и др.) и зеленчуков бульон. Ако обядваш млечни в белтъчен (сирене, извара, кашкавал, вместо бульон пиеш айран). Гарантирам ти, че ще си сита до вечерята. Вечерята е добре, но прибави и половината количество от обедната салата към боба.
Остават ми две седмици до края на диетата, а едва от няколко дни пия бульон, едва сега го оцених. Но пък ще си го пия и през почивката. Късмет ти пожелавам и дано съм ти била полезна.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2013, 23:01 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Благодаря ти много, Дара! :)) А относно този бульон не знам как се прави, а и изобщо не обичам такива неща, гади ми се от тях.. Та за това ще карам и без бульонче


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2013, 23:03 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
А какво е това плато?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2013, 23:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Veska написа:
А какво е това плато?


Плато е когато сваляш добре и изведнъж "зациклиш" и дълго време стоиш на едни и същи килограми, без да сваляш.
Относно бульоните, ако не обичаш готови, можеш да си ги приготвяш сама, просто си сваряваш зеленчуци (морков, чушка, лук, тиквичка, броколи, гъби, цвекло и др. подходящи зеленчуци), после прецеждаш, овкусяваш с подправки и готово. Така можеш да си приготвиш бульон за няколко дни напред.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 08:04 
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2013, 12:13
Мнения: 19
Водният ден мина.
Успешно.
Оцелях.

:D

Отчет:
Начало: 87 кг
След 1-ви воден ден: 78.500 кг.

Много съм удовлетворена, много.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 09:27 
Offline

Регистриран на: 05 Мар 2013, 16:03
Мнения: 30
Добро утро!
Поздравления Nena, геройски издържа, а резултата ти е просто страхотен!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 09:47 
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2013, 18:16
Мнения: 407
добро утро и от мен! днес рани4ко се събудих :)
Нена браво на теб я виж какъв резултат си постигнала ,колкото мен за 3 месеца БРАВО БРАВО:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 10:22 
Offline

Регистриран на: 29 Мар 2013, 09:34
Мнения: 22
Добро утро на всички.Бих искала да се присъдиня към вашата компания.Аз днес съм 4 -ти ден на диетата.От една седмица ви чета и се опитвах да разбера принципите на диетата,преди да я започна.Има някои неща ,които не са ми съвсем ясни ,но се надявам с ваша помощ да се справя и аз.Вече съм изтощена от диети ,но тази ми харесва ,защото не е силно ограничаваща,а и се доближава донякъде до моя начин на хранене.От години закусвам с плодове,месо не ям ,но ям риба и млечни.Предпочитам постни храни и сурови ядки,така че и плодовия няма да ми проблем,защото аз лятото минавам 20 дни само на плодове и чай.Обичам и сладко така че няма да страдам за него защото ще мога да си го позволявам във въглехидратния ден. :D И така за мен-61,100кг,начало на диетата,искам да стана 55-56кг.Висока съм 1,70.От три години поддържам 62-64кг,Преди това си бях 55-56 и ми се иска пак да си бъда толкова.Много дълъг пост стана се извинявам за което.Ще ви напиша менюто си за предните дни, за да ми кажете дали е ок ;
1 ден-настъргана ябълка с канела
о-зелена салата с (домат),маслини и тиквички печени с извара -после видях че трябва да избягвам домата в белтъчния ден,вземам си бележка
в-1/2 от обяда
2ден- топла вода ,3 малки портокала за фреш,чай (чудя се дали може да слагам мед ,затова се въздържах)
о-зелена салата с покълнали семена от киноа,пшеница,слънчоглед,домат ,краставица,маслини5 бр-1чиния,леща 3сл които сложих в салата и изпих бульона след това
в-1/2 от обяда
3ден- топла вода ,настъргана ябълка с канела,чай с мед и лимон
о-зелена салата с репички,домат,краставица,лук и 5 бр.маслини,зехтин и оцет.пълнозърнести спагети с лютеница и две кисели краставички -1 чиния за основно
в-3 с.л овесени ядки ,1 с.л чиа,сусам и 1ч.л мед,лентичка четрен шоколад 85%какао.
Ами това е ,благодаря ви са вниманиети и се извинявам че стана дълго.
Прекрасен и усмихнат ден

_________________
lИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 12:14 
Offline

Регистриран на: 10 Мар 2013, 20:22
Мнения: 85
Veska написа:
А какво е това плато?

Плато е ей това, дето съм аз в него! Вижте ми графикатаааа... :cry:
Вече трета четворка не съм мръднала и килце надолу. Надявам се да е от МЦ, понеже имам усещантое, че отслабвам. Не съм се отчаяла в никакъв случай. Продължавам!
Nena, чудесен резултат, благородно ти завиждам! Давай все така!
Кери 79, аз не съм от най-опитните, но до колкото и аз съм получавала съвети тук, закуските трябва да са две и да са по-големи - по два плода.
Днес - белтъчен.
8:30 - топла вода с мед
9:00 - по три сушени сливи, смокини и фурми
10:30 - две кивита
О - свинско със зеленчуци, хляб, зеленчуков бульон
В - същото.
Приятни почивни дни и като си седите в къщи по цял ден да не вземете да се изкушавате от неразрешени храни или количества!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 12:43 
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 21:18
Мнения: 210
Здравейте дружина! :D

След вчерашното доста сериозно изпитание за мен - прималяване и изродско главоболие като си легнах, кантара днес ме зарадва най-после с 65.7 кг.....сега дано ги задържа ако не друго :lol: Е не ми мина главоболието с вода....наложи се хапче, защото положението наистина излезе извън контрол :| Мен рядко ме боли глава, но заболи ли ме ми идва да си я отрежа :(

Нена браво за страхотния резултат!

Днес съм на белтъчен и мисля да го направя сиренен - сирене по шопски и шопска салатка с малко сирене + айрянче и филийка...ние отиваме на разходка извън София :lol: да гоним слънчицето :mrgreen: дано го хванем :mrgreen:

Успех на всички и прекрасен уикенд ви желая!

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 14:21 
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2013, 18:16
Мнения: 407
саликс дано тоя кантар скоро тръгне мак надолуи, но бъди сигурна 4е мерките ти намаляват докато той е в застой :)

релакс4е ,браво браво ,ти го разби тоя кантар ,не може да смогне да намаля резултата :lol: :D ,много се радвам за теб!
приятна по4ивка!
аз отивам в др тема да си напи6а менюто за днес!!!
4ао!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 22:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Отчет от мен:
09.00ч. - 5 сушени фурми;
11.15ч. - 4 червени портокалчета;
13.15ч. - купа леща, 2 ф. пълнозърнест + салата от домати и краставици;
19.15ч. - леща + салата от краставица.
Следобяд прегреших - ядох пуканки в киното. :oops:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 22:14 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Добър вечер и от мене :) днес втори ден от диетата
Бобови храни и варива
Закуска 1- ябълка
Закуска 2- ябълка
О- две купи боб с една филийка хляб
В- една купа боб


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2013, 23:53 
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2013, 18:16
Мнения: 407
добър ве4ер!
веска менюто ти е екстра само бих прибавила голяма купа със салата ина4е си ок!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2013, 10:48 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Добро утро, то си е добър ден почти ама карай хах. Момичета при мен днес е плодов, а утре втори воден с комбинация от МЦ, направо ужасно по-зле не можеше да се съчетаят, ама поне ще мине всичко на един път :Д. Надявам се да издържа утре и кантарчето да ме зарадва с минус. Релакса мерси за отговора :) Днес ще хапвам круши, банани и портокали а може и ядки. Приятна почивка на всички

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2013, 19:41 
Offline

Регистриран на: 21 Ное 2012, 00:08
Мнения: 110
Здравейте!
Днес 3ти ден Въглехидрати
Закуска 1- две ябълки
Закуска 2- една ябълка
Обяд- около 150 грама на сухо макарони
Вечеря- парче торта+ лентичка черен шоколад

И да ви споделя днес във фитнеса си говорих с едно момиче, което за втори път е на тази диета и каза, че втория път почти не й се получава свалянето на килограмите.. Притесних се и при мене да не стане така, защото и аз за втори път я ползвам, първия път имаше ефект, бях доволна, но при захранването много се оплесках- признавам и си качих килограмите. 90-дневната ми почивка уж, която изобщо не спазвах, а ядох преееекалено много трябваше да ми свърши на 1април, но аз реших да започна на 29март сега пак диетата.. Та как мислите вие?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2013, 20:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Отчет за днес:
11.30ч. - 3 червени портокалчета;
15.30ч. - макарони с дом. сок, чесън, гъби и маслини;
20.00ч. - 2 парченца торта (още вчера си я направих) + шейк.

Веси, аз също я правя за втори път. Миналата година свалих 15 кг. Не спазвах никаква почивка, което съвсем логично доведе до качването на 6 кг. (за период от 6 месеца, а последните 4 кг. качих от Коледа до 02.01.13г. в резултат на преяждане). Засега съм свалила 8 кг., но искрено се надявам за оставащите ми две седмици да сваля още 2 кг. Амбицирана съм този път да си спазвам почивката, да си правя плодови и воден и да сваля някой и друг килограм и през нея. Недей да се обезкуражаваш, ако си стриктна ще свалиш.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2013, 20:59 
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2013, 21:18
Мнения: 210
Здравейте, банда :)
Честит празник на рожденниците! Да сте живи и здрави и всичко най на теб и цялото семейство, Вили!

Много унило във форума тия дни...хич го няма народа....
Да не говориме за Меци и Злати, които не са се весвали от доооста време :| Хайде момичета появете се със страхотните си резултати, че вие сте голям стимул за тоя форум ;)

Люби, мила, мерси много за споделянето на радостта ми...а иначе аз още не съм в почивка - правя финалната четворка ;) Остават ми два дни от режимчето :D

Днес ден 89 - оризов го направих :D

Ох, момичета вие дето сте се отпуснали през почивките ви - благодаря, че го споделихте, за да ме надъхате да не направя някоя излагация и аз - направо ще полудея, ако допусна качване на килограми - на мен ми е сериозен психически проблем това и докато не стигна поне 60 няма да кротна, а представям си, ако сгафя и кача от сваленото до момента - после ще се гръмна, но както споменах при мен вече се е превърнало във фикс идея :| та кофти работа....Евала за ентусиазма да повторите ;)

Утре съм на въглехидрати и май ще я карам на филии с лютеничка и с маслинова паста, че пицата не мога да я гледам вече :lol: а не съм измислила и друго...

Прекрасна вечер ви желая!

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2013, 23:30 
Offline

Регистриран на: 17 Мар 2013, 01:05
Мнения: 44
Здравейте момичета :) Утре ме е първи воден.Направо ми е странно, че успях да стигна до него.В началото на диетата 90 дни звучеше плашещо :P Само съммалко разочарована, че все още разлика в теглото няма,е може би около 1 килограм,което е доста малко и то и не е постоянно. Не съм се теглила от около 8 дни,защото съм в МЦ и знам, че тогава кантара показва повече!
Iliqna успех утре и дано кантара да те зарадва с минусче:)
Дано и аз да го издържа този воден, че се притеснявам.
Лека вечер на всички.Пожелавам ви повече усмивки и слънчево настроение и много минусчета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 02:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Nena написа:
Водният ден мина.
Успешно.
Оцелях.

:D

Отчет:
Начало: 87 кг
След 1-ви воден ден: 78.500 кг.

Много съм удовлетворена, много.


ЕЙ, БРАВО - ШАМПИОН СИ НЕНА ! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 02:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
adelina_ivanova написа:
Здравейте, от водния ден в сряда не мога още да се оправя, на самия ден отмалявах, разтрепервах се просто беше кошмар а тези два дни още не съм на себе си не могат силите да ви се възстановят, сутринта отидох на работа пеша, тя се намира на 1 км. от къщи изпотих се и отмалях, дано утре съм по добре. Третия воден няма да го правя :cry: . чао до утре :D

Не го прави, щам не можеш да го понасяш - пиини си малко чайче с мед и увеличи плодовите закуски и порциите !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 02:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Дара написа:
ВИЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК!!! ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И СПЛОТЕНИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!Желая ти прекрасен ден, чакаме те утре.

Прикачени файлове:
торта РД.jpg


А това е специално за теб - сигурна съм, че добре обгрижваш мъжете си вкъщи и днес ще изненадаш любимия приятно!

Прикачени файлове:
рози букет.jpg


Много благода ря Даре - :D трогната съм - беше чудесен рожден ден !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НА ДИЕТА СЪМ !
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013, 02:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Veska написа:
Здравейте!
Днес 3ти ден Въглехидрати
Закуска 1- две ябълки
Закуска 2- една ябълка
Обяд- около 150 грама на сухо макарони
Вечеря- парче торта+ лентичка черен шоколад

И да ви споделя днес във фитнеса си говорих с едно момиче, което за втори път е на тази диета и каза, че втория път почти не й се получава свалянето на килограмите.. Притесних се и при мене да не стане така, защото и аз за втори път я ползвам, първия път имаше ефект, бях доволна, но при захранването много се оплесках- признавам и си качих килограмите. 90-дневната ми почивка уж, която изобщо не спазвах, а ядох преееекалено много трябваше да ми свърши на 1април, но аз реших да започна на 29март сега пак диетата.. Та как мислите вие?



и аз мисля , като Дара, че ако спазваш , ще свалиш няма начин да не сваляш с тази диета , ако си стриктен ! Ще видим !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5877 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов