90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 28 Мар 2024, 22:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ПЛАНИРАТ ДА ЗАПОЧНАТ 90-ДНЕВНАТА
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2014, 18:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
Месечинка, аз съм на друго мнение , тъй като 90-дневната диета са позволени абсолютно всички храни , тя е подходяща за всички , може да се напасне за всеки начин на хранене и режим на живот и носи само ползи на всички , а не вреди !
Най-вероятно този лекар ,понятие си няма от 90-дневната и затова ти е казал ,така . Има плодове, които са подходящи, дори и за диабетици - ябълките например, а плодовете в диетата могат напълно да се заменят със зеленчуци.
Бобовите могат да се заменят с картофи, елда и ориз, а третият ден даже направо да се прескочи.
Може да яеш по схемата - 1 ден - белтъчен, 2 ден -белтъчен, 3 ден- въглехидратен 4 ден -Зеленчуков
като на закуска хапваш зеленчук и понякога плод
Какво точно ти позволява да ядеш този доктор ?

Какво точно заболяване имаш ?
Най-вероятно не е диабет, след като не го съабщаваш и вече си пробвала диетата ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ПЛАНИРАТ ДА ЗАПОЧНАТ 90-ДНЕВНАТА
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 20:18 
Offline

Регистриран на: 15 Яну 2014, 20:09
Мнения: 29
Здравейте, нова съм тук и реших от утре да започна 90-дневната диета. Ще се постарая тази нощ да изчета всичко и да стартирам от утре. На 25 години съм, 171см. 76 кг. (поне преди празниците, утре ще се сблъскам с действителността). Иска ми се да сваля поне 10кг. Пробвала съм какви ли не диети, хапове, успех имах с диетата на Дюкан от 66кг. тогава за месец свалих до 59 и се чувствах страхотно, но като се видях в перфектна форма се издъних със захранването. Опитах пак след време, когато си върнах килограмите, но резултат нямаше. Проблемът при мен е, че се мотивирам, когато виждам бърз резултат, а това е трудно постижимо. За това и ще имам нужда малко от вашата подкрепа.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ПЛАНИРАТ ДА ЗАПОЧНАТ 90-ДНЕВНАТА
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 21:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
Добре дошла! Заповядай при нас в темата "На 90 дневната диета съм", малко под тази.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ПЛАНИРАТ ДА ЗАПОЧНАТ 90-ДНЕВНАТА
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 22:15 
Offline

Регистриран на: 08 Яну 2014, 16:37
Мнения: 54
Здравей, emen88 , и добре дошла :) Реших да ти пиша,защото и аз самата съм много доволна от Дюкан, и наистина дава бързи резултати режима, но и аз се издъних яко след хубавите резултати. В началото на януари се опитах да я започна пак,но този път не издържах, тези протеини ми дойдоха малко в повече... Другият режим,за който бях чувала отлични отзиви беше този, и се реших да опитам. За моя голяма изненада, след 1-та ми 4етворка,т.е. днес(днес ми е 5 ден) и кантара ми показа -2.100 сутринта. Предполагам,че това е някаква изхвърлена вода вследствие на засилващият се метаболизъм и обмяна на веществата, но все пак си е някакъв стимул,че си на правия път и ,че правиш нещата правилно :) наумила съм си да сваля доста кг и съм си дала срок от около две години с правилно и редовно хранене, за да мога да видя желания резултат )))) Не бързам за никъде, важното за мен е да се сваля умерено и след това да има траен резултат. А не,както досега- строги режими, почти гладувания,и накрая 5 дена след края + килцата пак при мен :lol: И не приемам този режим като диета,а като начин на хранене,определено съм решена на генерална промяна за себе си,а с това и да си променя начина на мислене и хранителните навици :roll: Виждам,че ти нямаш много кг за сваляне,така че съм сигурна,че ще го постигнеш само за тези 90 дни :)))))) После разбира се,може да си позволяваш по някоя глезотия,но умерено,ти си знаеш как се захранва, така че... Режима не е труден,дори съм изненадана от мене си, не съм изпитвала засега зверски глад или истерии за сладки и вредни неща :lol: И знаеш си- без алкохол,поне тези 90 дни ;) Утре ,като почнеш,пиши в другата тема от форума <на 90 дневна диета съм> Там форумките дискутират доста теми и ще ти бъдат по-полезни,аз ,както разбра,също съм нова и ги питам за съвети.
Дано малко съм ти била от полза, emen88 , пиши и споделяй с нас,и късмет с 90 дневната,не се отказвай,не е страшна,дори може и да ти допадне,както на мен. Лека нощ от мен :)

emen88 написа:
Здравейте, нова съм тук и реших от утре да започна 90-дневната диета. Ще се постарая тази нощ да изчета всичко и да стартирам от утре. На 25 години съм, 171см. 76 кг. (поне преди празниците, утре ще се сблъскам с действителността). Иска ми се да сваля поне 10кг. Пробвала съм какви ли не диети, хапове, успех имах с диетата на Дюкан от 66кг. тогава за месец свалих до 59 и се чувствах страхотно, но като се видях в перфектна форма се издъних със захранването. Опитах пак след време, когато си върнах килограмите, но резултат нямаше. Проблемът при мен е, че се мотивирам, когато виждам бърз резултат, а това е трудно постижимо. За това и ще имам нужда малко от вашата подкрепа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ПЛАНИРАТ ДА ЗАПОЧНАТ 90-ДНЕВНАТА
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014, 00:44 
Offline

Регистриран на: 19 Яну 2014, 15:58
Мнения: 3
Тъй като съм втора смяна на училище, ще може ли към 16 часа например да имам една плодова закуска и да вечерям в 21 часа? Защото няма как такъв ми е графика... :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: СЪВЕТИ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ПЛАНИРАТ ДА ЗАПОЧНАТ 90-ДНЕВНАТА
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2015, 08:35 
Offline

Регистриран на: 24 Юни 2015, 08:07
Мнения: 1
Здравйте на всички аз също имам доста кг за сваляне и искам да ги сваля от утре започвам и ще пиша как върви диетата надявам се да успея с вашата подкрепа.Успех на всички останли ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов