90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 09:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2017, 13:49 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2017, 13:40
Мнения: 1
Местоположение: гр. София
Здравейте! Аз съм на 42 години. Днес ми е 9-ти ден от диетата. Стартирах на 04.04.17 г. и днес 11.04. съм с -2 кг. Направо не е за вярване. Много ми е трудно по време на плодовите дни, но съм стриктна. Всъщност започнах с 58 кг, ръст 162 см. Надявам се да си върна килограмите, с които се чувствам най-добре 50 кг.
Успех на всички!


Последна промяна mimi_mimi на 13 Апр 2017, 12:13, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2017, 13:59 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Здравейте,

И добре дошла на Мими!
По принцип плодовият ден е витаминен ден. Може да хапвате и зеленчуци, но овкусени само с лимонов сок. След 12ч. може да смесвате плодовете и съответно зеленчуците (без комбинации от плодове и зеленчуци), да си приготвите сладолед от плодове, плодова салата, зеленчукова салата както и да добавите 100гр ядки и 100 гр сушени плодове (разделени на 2 приема за деня). По този начин може да си разнообразите менюто и дните да минават по-лесно.

За мен днес е протеинов ден. Менюто е: З 9ч.-грейпфрут, 3 11ч- 2 киви; О - салата с риба тон, краставица,домат,пфх; В- чернокоп на скара+салата.

Успешен ден и много минуси :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2017, 15:33 
Offline

Регистриран на: 18 Апр 2017, 15:28
Мнения: 1
Здравейте. Поради събитие, което ще се състои по време на водния ден , мога ли да го направя 4 дни по рано или по късно? Не искам да го пропускам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2017, 09:25 
Offline

Регистриран на: 20 Апр 2017, 09:13
Мнения: 1
Здравейте и от мен. Нова съм във форума, но не и в диетата :)
Правих я преди да забременея с второто малко човече и имах завидни резултати не толкова откъм килограми, колкото откъм обиколки :)
Радвам се, че има форум за взаимопомощ и се надявам да изкарам диетата докрая :)
Започвам от 83 кг. при височина
Днес ми е трети ден - въглехидратен. Закуската досега е кафе, но мисля да пийна и чаша ябълков пектин, че нямам налични плодове за днес.
Поздравления за форума, много добре организиран и воден :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2017, 09:56 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Здравейте,

Привет и на новите попълнения!
Ева, относно питането ти за замяна на водният ден, доколкото съм запозната дни не се заменят и в "90-дневната диета" цикъла е 28 дена хранене - 1 ден лишаване от храна. Тоест ако не можете да го направите на 29 ден просто го пропускате. Но нека по-опитните от мен да кажат.

Днес е 51 ден, скорбяла.
З: 8ч. ягоди, 9ч.кафе и 10.30ч. 1/2 помело
О: спанак с ориз, салата, пфх
В: 1/2 от обяда без хляб

От началото на април съм в плато, и съм свалила само 1кг (общо от началото на диетата 6кг). Но забелязвам по дрехите, че сантиметрите падат. Режимът работи и продължавам напред!
Успешен ден :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2017, 22:27 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2017, 15:34
Мнения: 12
Здравейте, съфорумници, провалих се и се отказвам, за да поставя ново начало. Важното е, че се убедих,че когато имаш воля и желание можеш да се пребориш с изкушенията и да се контролираш. Затова пожелавам на всички успех. продължавам да ви чета и скоро ще се включа отново.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 06 Май 2017, 08:32 
Offline

Регистриран на: 06 Май 2017, 07:33
Мнения: 4
Здравейте, казвам се Елена, на 45г и днес ми е първи плодов ден. Стартирах от 103.8 кг. Ще се тегля след всеки плодов ден. Преди 22г /след раждането/ свалих 50кг с много глад и задържах теглото си 10г. После постепенно се отпуснах и резултата е налице. Надявам се да получа така нужната ми подкрепа при вас.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 07 Май 2017, 09:12 
Offline

Регистриран на: 06 Май 2017, 07:33
Мнения: 4
Мина първия плодов ден. Резултата е -0.500кг. Хапнах 3 ябълки и един банан. Днес менюто е агнешко, салата и филийка Вита. За вечеря същото, но наполовина и без филийката :D. Прекрасни почивни дни!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 08 Май 2017, 12:45 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Здравейте,

Елена, 3 ябълки и 1 банан за целият ден е много малко. Количеството на плодовете и зеленчуците в този ден е неограничено. След 12ч. може да смесвате плодовете( плодова салата), както и зеленчуците(зеленч. салата, гриловани зеленчуци, но овкусенини само с лим.сок). Също така и 100 гр сурови ядки и 100 гр сушени плодове, разпределени на 2 приема по 50 гр.

Днес съм на въглехидрати:
З: кафе, помело
О: 300гр зеленчукова пица, салата
В: 200гр домашен кекс + чер.шок

Ден 69, дотук -7,5кг.

Успешна седмица :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 08 Май 2017, 22:01 
Offline

Регистриран на: 06 Май 2017, 07:33
Мнения: 4
Тина, знам, че са малко плодовете, но 9 дена ще съм на работа от 11 до 20.30ч и нямам възможност да хапвам по-често. Имам една почивка от 20мин. Работя в хранителен магазин и то на топла витрина и готова храна. Представете си на какво изкушение съм подложена постоянно :D :D :D .
Менюто за днес:
Закуска- 8 ягоди
Обяд- купичка леща, половин краставица, 2 картофени кюфтета, филийка Вита
Вечеря- половин купичка леща, картофено кюфте, краставица

За утре :
З- банан
О- 2 филийки с лютеница, 1 краставица
В- парче домашна торта

Успешна седмица на всички :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 10 Май 2017, 09:54 
Offline

Регистриран на: 06 Май 2017, 07:33
Мнения: 4
Днес ми е осми ден- плодове. Кантара още не се е раздвижил. Един килограм надолу нагоре, но няма да губя вяра :D :D :D .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017, 09:55 
Offline

Регистриран на: 03 Дек 2016, 23:18
Мнения: 33
Привет, диетуващи!

Виждам, че сте се събрали голяма група диетуващи пак. Това е добре, подкрепата на другите помага.
Аз съм в края на втория месец почивка и почти не спазвам никакви правила,но съм качила само два килограма (доста вероятно е да са задържана вода),което е добре.
При първата врътка свалих 21 кг, тоест сега съм 19 надолу от старта. Надявам се да успея след почивката да сваля още поне 15 кг, очаквайте ме съвсем скоро в редиците си отново.

Успех!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 26 Май 2017, 13:05 
Offline

Регистриран на: 25 Май 2017, 07:47
Мнения: 1
Здравейте,от 21.05 започнах диетата но първият ден се обърках и хапвах цял ден варени картофи.Вторият ден бях на микс от бял и червен боб с царевица и лук,чушка и морков всичко това е приготвено като яхнийка.Третият ден хапнах пълнозърнесто чапати намазано с доматена салса и гарнирано със зелева салата . Чапатито е от лимецово .царевично и нахутено брашно без мая със квас.Четвъртия ден бях на овесени ядки с малко 2%мляко 2,3 лъжички и шепа стафиди към обяд една ябълка ,зелена салата с авокадо маслини домат краставица чия семена и морков.Новата четворка започнах с овесени ядки с к.мляко и стафиди за обяд и вечеря пилешко бутче със салата .Днес ще си варя нахут .Надявам се някой да ми каже правилно ли прилагам диетата и къде греша


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 26 Май 2017, 14:15 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Здравейте, Асердика

Честно казано, това което правите не е 90ДД. Запознайте се добре с режима преди да започнете. Цялата информация я има във форума под формата на различни файлове- грамажи, кои храни в коя група спадат, прием на вода и др важни неща.
Това което сте направила до тук не е правилно. Продължете с деня който ви се пада по график и си пригответе подходящо меню и спазвайте режима стриктно.

Основното при режима е ротация на въглехидратите.

1 Ден - ПРОТЕИНИ - месо, риба, яйца, млечни (кис.мляко,сирене,кашкавал, извара)
Протеините не се смесват по между си, освен млечните като трябва да съобразите грамажа (колкото продукти смесвате на толкова делите).
Важно е каквото хапвате на обед, такова да е и на вечеря, но 1/2 от грамажа и без хляб. На обед винаги трябва да консумирате 72гр черен груб хляб ("Вита" или може сами да си правите) както и салата от неутрални зеленчуци в неограничено количество, овкусена по ваш вкус.

2 Ден ВАРИВА- картофи, ориз, боб, леща, нахут, елда, булгур, киноа, и др
Продуктите може да се смесват помежду си, просто внимавайте за грамажа. Също така прибавете 72гр черен хляб(само на обяд) и салата.Вечерята е 1/2 от обяда без хляб.

3 Ден ВЪГЛЕХИДРАТИ - тестени изделия, бяло брашно, паста, пица но постни без протеини или варива, сладкиши и черен шоколад(само за вечеря),
Обяда е постен и включва и салата. Вечерята може да е същата като обяда, но 1/2 като количество + блокче чер.шоколад. Вторият вариант за вечеря е "сладката вечеря"- 200гр сладкиш, торта, кроасан, кекс, бисквити,овесени ядки, сладолед+блокче чер.шоколад.

4 Ден ВИТАМИНИ - плодове, зеленчуци, ядки, суш. плодове
До обяд се консумират плодове от един вид на хранене. Тоест ако закусвате в 8ч с ябълки, може в 10ч да хапнете банан. След 12ч плодовете може да се смесват и да се добави към тях 100 гр сурови ядки и 100гр суш. плодове, разделени на 2 приема. Също така може да си правите зеленчукови салати, зеленчукова супа(но само с неутрални зеленчуци), зеленчуци на грил. Трябва да бъдат овкусени само с лимонов сок.

ЗАКУСКАТА е винаги от един и същ плод на хранене.
Кафето се пие неподсладено и без мляко, позволена е 1л мед в сутрешното кафе или чай.


Аз днес съм на последен воден ден, почти съм постигнала желаните резултати.

Успех в диетата :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2017, 17:39 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Здравейте, слабеещи :)

Ето, че и моето 91 дневно приключение завърши на 30.05. Целта е постигната и резултатът е повече от задоволителен: -10кг, -14см от ханш, -8см от талия, както и -7см от гръдна обиколка, на които не се радвам толкова много. От 31.05 съм в Режим Почивка, надявам се да се отърва от 1-2кг до края.

Успех на всички, режимът работи :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2017, 10:22 
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2017, 12:37
Мнения: 4
Здравейте ,
Аз съм нова :), на диета съм седми ден. От човек, който не закусва сега хапвам плод два пъти преди обяд, обаче забелязвам,че масово се яде веднъж -Как е по-правилно?
Успех на всички!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2017, 10:45 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Добро утро,

Аз лично правя поне 2 закуски, а някой път и 3, когато стана по-рано (към 6ч. например). Приемането на плод засилва метаболизма, така че е хубаво да имате поне 2 закуски. Аз поне така правя и ми действа добре. А и не чувствам толкова много глад и обядяам към 13ч.

Хубав ден :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2017, 14:46 
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2017, 12:37
Мнения: 4
А как се пие бульона? Със яденето,непосредствено след него или след определен интервал?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2017, 17:00 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Бульона се пие веднага след като се наобядваш. Аз обикновено пия само таратор когато съм на млечен протеин, в останалите дни бульон не пия.

Пореден ден от почивката.
Днес съм на витамини
З: 6ч.банан,9ч череши, 11ч. кайсии
О: 13.30ч плодова салата- банан, ябълка, праскова, кайсии, ягоди, череши
16ч. плодов сладолед- ягоди и банан, предварително замразени и след това блендирани
В: зеленчукова салата

За една седмица от почивката съм -1кг.

Хубав ден :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2017, 14:00 
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2017, 12:37
Мнения: 4
Благодаря за отговорите!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2017, 10:39 
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2017, 12:37
Мнения: 4
Първи воден ден - да си пожелая УСПЕХ ! След 29 дни съм свалила желаните килограми и мисля да прочета за захранването . Приятен ден!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2017, 13:58 
Offline

Регистриран на: 08 Яну 2017, 16:15
Мнения: 9
Здравейте,момичета :)
Вчера ми беше последният ден от почивката, за моя радост през тези три месеца не си върнах абсолютно нищо, макар че не бях никак стриктна. От днес започвам режима отново, въпреки че не съм сигурна колко ще смъкна, ако смъкна изобщо. Все пак- крайна цел: 49-50 кг
За днес съм планирала таратор и шопска салата + една филийка пълнозърнест хляб за обяд. За вечеря - без филийката. Стискайте палци :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2017, 18:24 
Offline

Регистриран на: 01 Юли 2017, 17:55
Мнения: 2
Здравейте, нов съм

На 47 години съм и днес ми е 26 ден. От 94кг през Април(стартирах през Юни от 92кг), сега съм 86кг...с цел след 2 месеца да съм 80 килограма.
Знам, че много от въпросите ми са обсъждани до момента във форума, но нямам време да прочета цялата тема.

И така, към въпросите:

1. В деня за бобови и варива, може ли да ям бял хляб, или задължително трябва да е пълнозърнест?
Може ли да ям картофени ноазети и оризови бисквити?

2. Закусвам веднъж в 7,30-8,00 с 1-2 плода, и после обядвам към 12,30-13,00 каквото е по график, но тук виждам, че някои закусват и към 10,30 пак с плод, но друг вид. Нали имаше само една закуска?

3. В кои дни, мога да ям кисело (и прясно) мляко, и в кои яйца?
А кокосово мляко, кокосова вода(съдържа захар)?

4. На 29-ият ден(който трябва да е само на вода), може ли да пия изотонични напитки с L-карнитин(съдържат захар и подсладители) ?
Пример:
http://www.nutrim-bg.com/product/35/48- ... ness-drink
http://www.nutrim-bg.com/product/35/99-MAX-DYNAMICS
(не правя реклама- давам инфото за справка)
Мога да опиша подробно съдържанието им


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2017, 13:44 
Offline

Регистриран на: 08 Яну 2017, 16:15
Мнения: 9
hristoslav2 написа:
Здравейте, нов съм

На 47 години съм и днес ми е 26 ден. От 94кг през Април(стартирах през Юни от 92кг), сега съм 86кг...с цел след 2 месеца да съм 80 килограма.
Знам, че много от въпросите ми са обсъждани до момента във форума, но нямам време да прочета цялата тема.

И така, към въпросите:

1. В деня за бобови и варива, може ли да ям бял хляб, или задължително трябва да е пълнозърнест?
Може ли да ям картофени ноазети и оризови бисквити?

2. Закусвам веднъж в 7,30-8,00 с 1-2 плода, и после обядвам към 12,30-13,00 каквото е по график, но тук виждам, че някои закусват и към 10,30 пак с плод, но друг вид. Нали имаше само една закуска?

3. В кои дни, мога да ям кисело (и прясно) мляко, и в кои яйца?
А кокосово мляко, кокосова вода(съдържа захар)?

4. На 29-ият ден(който трябва да е само на вода), може ли да пия изотонични напитки с L-карнитин(съдържат захар и подсладители) ?
Пример:
http://www.nutrim-bg.com/product/35/48- ... ness-drink
http://www.nutrim-bg.com/product/35/99-MAX-DYNAMICS
(не правя реклама- давам инфото за справка)
Мога да опиша подробно съдържанието им



Здравей. Ще се опитам да отговоря на въпросите ти, а ако някъде сгреша - моля другите да ме поправят. :)

1. В деня за варива,както и в протеиновия, филийката хляб е само на обяд и е само от груб, пълнозърнест хляб.
Нямам идея какво са картофени ноазети :D Така че не знам. Оризовите бисквити ми се струват режимни, но не съм сигурна. Някой по-вещ да каже. :)

2. До 12 часа можеш да консумираш само плодове (мисля и зеленчуци), няма проблем да правиш две закуски, ако първата ти е много рано и пригладняваш докато стане време за обяд. Не пречи и двете закуски да са с различен по вид плод. Просто между тях трябва да има интервал от два часа.

3. Кисело мляко, прясно мляко и яйца можеш да ядеш в протеиновия(белтъчен) ден. Но ако ядеш яйца-ядеш само яйца, ако ядеш месо - само месо,т.е този вид протеини не се смесват с други. Единствено млечните се смесват и можеш да ги ядеш заедно,но в такъв случай внимавай с грамажите.
Кокосово мляко и вода можеш да консумираш във витаминен ден, но е най-добре, ако си направиш млякото сам, вместо да купуваш от магазина. Аз доста често си правя плодови смутита с кокосово мляко в този ден.

4. По този въпрос не съм сигурна, но според мен не може. Аз не съм правила водни дни, но доколкото съм чела, освен вода е позволено и прясно изцеден плодов сок, и то ако наистина не можеш да изкараш цял ден на вода. Мисля,че заради захарта и подсладителите тези напитки не са режимни.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2017, 16:38 
Offline

Регистриран на: 01 Юли 2017, 17:55
Мнения: 2
Sunny13 написа:
1. В деня за варива,както и в протеиновия, филийката хляб е само на обяд и е само от груб, пълнозърнест хляб.
Нямам идея какво са картофени ноазети :D Така че не знам. Оризовите бисквити ми се струват режимни, но не съм сигурна. Някой по-вещ да каже. :)

Благодаря за отговорите..Напиши в гугъл "картофени ноазети" и ще разбереш. Смятах, с тях да заместя картофената яхния...че ми писна.

Хммм, тогава админа да си поправи и допълни диетата!!
Цитат:
Обяд:
Постни сърми
Леща
Боб чорба
Ризото (може и с гъби)
Пълнени чушки (без кайма)
Яхния от картофи
Яхния от ориз
Можете да комбинирате с всички видове зеленчуци, също така можете да ядете и хляб, но само пълнозърнест и не повече от 2 филии!! Не се притеснявайте да използвате сол и достатъчно подправки за да направите вкусни ястията си.

Оризовите бисквити са нискокалорични - 26kcal на бисквита и вероятно могат да се ядат само в деня за бобови и варива....

Цитат:
2. До 12 часа можеш да консумираш само плодове (мисля и зеленчуци), няма проблем да правиш две закуски, ако първата ти е много рано и пригладняваш докато стане време за обяд. Не пречи и двете закуски да са с различен по вид плод. Просто между тях трябва да има интервал от два часа.

Мдааа, пак пропуск при описа на диетата..
Цитат:
(4) Четвърти ден – Плодов ден

Постарайте се да си набавите пресни плодове, но по принцип всички плодове са разрешени. Можете да консумирате и сушени, но да нямат много захар (можете да ги накиснете преди консумация, така ще изразходвате по-малко енергия за преработката им), компоти и плодови сокове. През четвъртият ден на 90 дневната диета можете да консумирате ядки и семена, ако плодовете не са ви достатъчни, но да не са захаросани, с шоколадови глазури или карамелизирани.
През този ден отново не трябва да смесвате плодовете.

Закуска:
Един вид плод. Може да закусвате през интервал от 2 часа, но различни плодове-без да ги смесвате.




Цитат:
3. Кисело мляко, прясно мляко и яйца можеш да ядеш в протеиновия(белтъчен) ден. Но ако ядеш яйца-ядеш само яйца, ако ядеш месо - само месо,т.е този вид протеини не се смесват с други. Единствено млечните се смесват и можеш да ги ядеш заедно,но в такъв случай внимавай с грамажите.
Кокосово мляко и вода можеш да консумираш във витаминен ден, но е най-добре, ако си направиш млякото сам, вместо да купуваш от магазина. Аз доста често си правя плодови смутита с кокосово мляко в този ден.

Мдаа и тук има пропуск..Предполагам, че важи и за сиренето.
Цитат:
Обяд:
Пържоли на скара (свински, телешки, агнешки)
Кюфтета и кебапчета на скара
Сирене по шопски
Риба (да не е пържена)
Яйца на очи
Свинско със зеле
Месото можете да комбинирате със салата (домати, краставици, маруля, чушки, лук, сирене)
Не обяд или вечеря, НЕ може да смесвате месо и млечни(кисело, прясно, сирене..)! Яжте само месо или само млечни!




Цитат:
4. По този въпрос не съм сигурна, но според мен не може. Аз не съм правила водни дни, но доколкото съм чела, освен вода е позволено и прясно изцеден плодов сок, и то ако наистина не можеш да изкараш цял ден на вода. Мисля,че заради захарта и подсладителите тези напитки не са режимни.

В плодовият сок има плодова фруктоза...което си е захар.

L-карнитин - транспортира мазнините от депата(триглицериди) съм митохондриите в клетките, където те се изгарят.
В първият вид има по 3000мг от него, и доколкото знам, няма определен стандарт за доза на деня..
Останалото съдържание в бутилката са витамини, минерали, лимонена киселина, емулсия, оцветител(каротин), подсладители(стевиолглюкозид и сукралоза), консервант(калиев сорбат и натриев бензоат).

Трябваше да питам за АЙРЯН...в тези горещини само на вода...
Сега гледах напитки с алое вера, обаче във всички тях има фруктоза и захар, в някои само кафява захар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов