90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 29 Мар 2024, 10:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017, 12:28 
Offline

Регистриран на: 18 Яну 2017, 16:19
Мнения: 13
Местоположение: Пловдив
Киноата в деня на варивата ли е?

ПП: да, намерих.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 21:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2017, 14:51
Мнения: 9
Здравейте, слабеещи събратя и посестрими! :))))

Моля, ако някой си прави палачинки през въглехидратния ден да сподели какво слага в сместа? Не моге да сложа яйца, нали така!

Благодаря и успех на всички, които в неделя ще са у дома цял ден и са на плодове :))))))))))))))))

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 23:05 
Offline

Регистриран на: 18 Яну 2017, 16:19
Мнения: 13
Местоположение: Пловдив
Вместо палачинки си направи катми.
Аз ги правя по тази рецепта: http://gotvarstvo.bg/a/katmi

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 23:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2017, 14:51
Мнения: 9
Благодаря, но коя от двете рецепти? Първата предполагам: )

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017, 23:55 
Offline

Регистриран на: 18 Яну 2017, 16:19
Мнения: 13
Местоположение: Пловдив
Първата, естествено. :)
Стават много вкусни! Аз ги правя и без диетата...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2017, 21:39 
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2017, 12:49
Мнения: 12
Здравейте момичета, щастлива съм да споделя резултата след първата седмица -1.9кг
Днес бях на пица с домати и шарена сол, парче торта и две парчета черен шоколад. За утре имам сливи, пъпеш и диня. Пожелавам на всички успешна седмица xx


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2017, 12:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2017, 14:51
Мнения: 9
Ех, браво Чушки!
И аз искам :D :D но съм на втория си белтъчен ден и съм мръднала само 0,800 гр. :D :D че то моето брои ли се изобщо :( :(
Знам, че много бързам :( Дано всички вървим бързичко надолу с килцата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2017, 12:39 
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2017, 12:49
Мнения: 12
Puhanka, брои се! Всеки грам надолу се брои :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2017, 21:39 
Offline

Регистриран на: 04 Дек 2016, 00:24
Мнения: 39
Пуханка, за греховната вечеря можеш да използваш яйца и мляко, но да не преобладават например като крем карамел или чийзкейк. На мен ми предстои трети воден в неделя. Скоро приключвам и съм малко стресирана, защото не знам какъв ще бъде крайният резултат. Както и да е, след това ще се боря в почивката. Имах още едно прегрешение на 20ти, тъй като бях рожденничка, но какво да се прави! Целувки на всички и много минуси!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2017, 13:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2017, 14:51
Мнения: 9
Благодаря за съвета, Siimonaaaaa. Честит Рожден Ден на патерички! Дано да получиш задоволяващ резултат. :)
Нещо не ми се получава на мен след втория плодов съм с никакъв напредък- осми ден - 1,4кг. колкото и след първия плодов ден.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2017, 14:40 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2017, 13:18
Мнения: 34
Здравейте, момичета!
Да ви се оплача...в някакъв застой съм от дълго време :( Общо взето от първия ми воден ден, който беше на 31ви януари, до сега съм свалила само 1 кг и нещо. Наистина, имах някои прегрешения, но чак пък толкова, за 25 дни да не съм отслабнала с 2 кг поне :cry: Това доста ме демотивира, но продължавам напред, какво да правя.
Днес ми е протеинов ден, ще ям риба със зелена салата и пълнозърнеста филийка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2017, 19:26 
Offline

Регистриран на: 04 Дек 2016, 00:24
Мнения: 39
Момичета не се теглете често, правете като мен, след всеки воден, така ще има много по-задоволителни резултати. Иначе благодаря за пожеланието на Пуханка. Днес съм плодов и утре заветния последен воден ден, пожелайте ми успех, ще мина да се отбележа след това, нищо че след последния воден има още 1 последна четворка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2017, 19:29 
Offline

Регистриран на: 03 Дек 2016, 23:18
Мнения: 33
Здравейте, момичета!
Рени и аз съм така. Посъветвах се със специалист и той ми обясни, че съм влязла в плато. Предполагам знаете за какво става въпрос. Просто рязкото намаляне на калориите и свалянето на много килограми накуп води до стрес и забавяне на метаболизма. Организма може да остане месец или повече в това състояние. Има няколко варианта да се излезе от него.
1. Да рестартираш метаболизма - Няколко дни да увеличиш калориите, за да ускориш метаболизма
2. Да включиш спорт, ако досега не си спортувала
3. Да опиташ с хранителна добавка, ако спортуваш - Л карнитин или някакъв Фат бърнър.

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ НАМАЛЯЙ КАЛОРИИТЕ ОЩЕ!

Така ще забавиш още повече метаболизма и ще стигнеш до доза храна като за пиленце. Първо ще увредиш много организма си, второ - след края на диетата, когато се върнеш към старите количества, ще качиш повече, отколкото си била.

Аз избрах третия вариант. Страх ме беше да увелича калориите, за да не кача така ценните свалени килограми. Карам си на това, което си ядях и преди това. Втория вариант също не ставаше за мен, защото си тренирам редовно от началото на диетата. Затова отидох до аптеката и си купих течен Л-Карнитин. Пия го два пъти на ден преди тренировка сутрин и вечер преди лягане. Очаквах да е скъп, но е 12 лв - нищо особено, имайки предвид цените на американския. Но там има много важно условие. Трябва да спортуваш. Дори и да е само 15 минути джогинг или упражнения. Аз ги редувам. И няма да повярваш какво ефикасно действие има наистина. По време на първата ми тренировка вчера се изпотих като прасе. Толкова много, все едно е 40 градуса, а тренирам на студено. Цялото ти тяло загрява и имаш енергия и не изпитваш умора и мускулна треска след тренировката. Чак ме е яд, че досега не съм го ползвала. Моя съвет е да обмислиш някой от вариантите за изход от платото, ако искаш изчакай малко, да видим какъв ефект ще има при мен- Ако имаш въпроси - насреща съм.


Успех, Симонка!

Пожелавам ти качването на кантара след третия воден да те направи победител, постигнал крайната цел!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2017, 16:07 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2017, 13:18
Мнения: 34
Мерси много за съветите, Дебеланка. Не ми се иска са увеличавам храната по същата причина като и ти. За спорт...аз преди да започна диетата нямах почти никакви движения, по цял ден си стоях само в къщи и през повечето време седнала. От както съм на диета гледам всеки ден да излизам навън и да ходя по-дълго, понякога бързо ходене. Това по-скоро не се води спорт и за това няма смисъл да пия л-карнитин, пък и с моя приятел правим сериозни опити за бебе и не ми се иска да пия никакви лекарства или добавки от тоя тип. Ще изчакам за сега и се надявам да се рестартира метаболозмът ми от само себе си. ;)
Мисля, че утре ти е воден ден, предполагам ще го правиш, така че ти стискам палци да се справиш. Моят воден ден е на следващият ден след твоя ;) и аз също ще го правя :)
Симонкаа, как беше твоят воден ден? Успя ли да издържиш само на вода, без да се изкушиш да хапнеш нещо?
Ще чакам да споделите резултатите си. :*

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2017, 16:56 
Offline

Регистриран на: 03 Фев 2013, 22:33
Мнения: 65
Здравейте на всички ! Надявам се да приемате нови попълнения :) Преди 3 години отслабнах с 8 килограма от тази диета, но после много бързо си ги върнах(даже и отгоре) , и ето че днес отново се реших да я започна . Стартирам от 64 кг. при ръст едва 1.50 см. Успех на всички ! ;)

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2017, 02:34 
Offline

Регистриран на: 04 Дек 2016, 00:24
Мнения: 39
Добре дошла Илияна, желая ти много воля и постигане на крайната цел! Момичетаа, явно съм била попаднала в някакво плато, та изобщо не съм свалила и грам през 3тия месец, след 2 дни приключва моето 90 дневно пътешествие в диетата и започвам с режим почивка, надявам се там да сваля някой друг килограм, след като ще се промени храненето ми. Освен това от другата седмица започвам да ходя на зумба. Аз така или иначе в университета си спортувам волейбол, но е само веднъж седмично, та ще ги направя поне 4 пъти в седмицата спорт. Ето това вече трябва да помогне, както по-нагоре беше посъветвала фиданка(дебеланка). Та аз ще приключа -10кг. Много искам да ви пусна снимка, но нещо не става. Целувки от мен.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2017, 11:43 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Здравейте,

Наскоро попаднах на форума и ми допадна. От доста време поддържам едни и същи килограми и не съм правила диети. Последните няколко години работя в офис и се движа по-малко от колкото трябва. Определено имам нужда от промяна и реших да започна с 90 дневната диета :) Днес е първият ми ден! Надявам се да успея и да издържа целият цикъл. Успех на всички :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2017, 12:53 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2017, 13:18
Мнения: 34
Здравейте, Момичета! Добре дошли на Тина и Илияна, успех, упоритост и търпение ви пожелавам ;)
Вчера ми беше вторият воден ден и ми беше по-трудно от първия да устоя да не хапна нищчико. Слава Богу успях и днес съм благодарна, защото кантарът ми показа добри резултати :D Общо взето от първият воден ден до сега съм свалила 3 кг и половина и в момента съм малко по-малко от 60 кг :D Това е доста добре, имайки в предвид, че повече от 20 дни бях в плато и не свалях, даже си мислех, че след тоя воден ден няма да съм свалила почти нищо. Така че, каквото и да ви показва кантарът, не се отказвайте, продължавайте напред, а резултат рано или късно ще има.
Днес ми е белтъчен ден, мисля да хапна пилешко филенце със зеленчуци на фурна, зелена салатка, пълнозърнеста филийка и пилешко бульонче :)
Дебеланкаааа, как си ти след втория воден ден? Какъв е резултатът?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2017, 14:46 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2017, 11:30
Мнения: 21
Местоположение: Варна
Здравейте,
След първият ден съм 0,5кг надолу :)
Може ли да ми кажете бульона как го приготвяте?
Благодаря :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2017, 15:53 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2017, 15:34
Мнения: 12
Здравейте, упорити съфорумки, надявам се да приемете още един новак в групата☺.Започвам от днес,заредена с ентусиазъм,повлиян от вашите резултати,за които Ви поздравявам!Преди години,след първото раждане се стараех да спазвам принципите на РХ, постигнах доста добри резултати,въпреки че не бях съвсем стриктна. Сега,вече година след второто раждане,имам нужда отново да променя начинът си на хранене и се надявам да постигна отново задоволителен резултат☺

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2017, 15:56 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2017, 15:34
Мнения: 12
Ще се надявам на помощта Ви със съвети и насоки относно рецептите и принципите на диетата. Пожелавам завидни резултати на всички!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2017, 18:43 
Offline

Регистриран на: 04 Дек 2016, 00:24
Мнения: 39
Добре дошли момичета! Аз от утре съм в режим почивка, но ще съм си тук разбира се, да ви досаждам, хихихи :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2017, 13:35 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2017, 13:18
Мнения: 34
Добре дошла и на Дидинка! Разбира се, че ще ти помагаме, ако имаш въпроси, питай ;)
Тина, аз от началото на диетата си пия бульончета, даже вече са ми вкусни, пък и ти утоляват жаждата след хранене, че нали не трябва да се пие вода 1,5-2ч след това. Приготвям си ги в по-големи количеста за няколко приема. В момента във фризера имам пилешли, свински и зеленчуков, а на следващия ми белтъчен ден ще си направя и телешки, защото мисля да готвя телешко. Местният бульон го правя като слагам месото(без мазнини, на пилешките бутчета дори махам кожата), малко черен пипер, дафинов лист, към края малко сол и чубрица, без зеленчуци, защото те са алкални. Като заври намалявам много котлона, да си ври съвсем леко за минимум 1 час (зависи от месото). После месото си го доприготвям по някакъв начин, а бульонът си го разпределям в малки бутилки от 330 мл и го слагам във фризера. На предния ден преди белтъчния, в зависимост от това какво месо ще ям, си вадя от същия бульон да се размрази. Зеленчуковия го правя по същия начин, режа каквито зеленчуци имам в хладилника(без картофи и бобови): тиквичка, зеле, маруля, ряпа, репички, чушки, лук, праз лук, целина, чесън, магданоз и каквото се сетиш, понякога слагам и чубрица, девесил и пак го варя на бавен огън 1 час или час и половина. От зеленчуковия бульон си оставям и за следващата четорка в хладилника, защото издържа и не се разваля.
Симонка, успех със захранването, дано да продължиш да сваляш килца, докато стигнеш до желаните от теб ;) Пиши ни от време на време да казваш какво е положението в режим "Захранване" ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2017, 16:59 
Offline

Регистриран на: 03 Дек 2016, 23:18
Мнения: 33
Здравейте, нови, стари и още по стари фиданки!
Аз малко се поизгубих. Виждам, че Симонка е приключила. Надявам се да е доволна от резултата.
Рени, водния ден мина безпроблемно, само малко тренировката създаде проблеми, защото плодов и воден с активна тренировка си е зор. Щастлива съм да докладвам, че забилия ми метаболизъм явно най сетне отпуши. След един месец абсолютен застой в свалянето а само трупане и чистене на вода и въртене на все едни и същи килограми, след водния ден, кантара показа 95кг. Тоест резултата е следния - след първи воден - 10кг, след втори воден - 5 кг. Ако ви е интересно какво значи това в обиколки -
Ханш - от 133 на 116 - МИНУС 17 см,
Талия - от 125 на 110 - МИНУС 15 см,
Бедро - от 70 на 62 - МИНУС 8 см,

Гръдна обиколка 125 - 123 - Почти без минус, благодарение на гиричките и упраженията
Бицепс - от 35 на 33 - Отново същото - само стягам, не намалям обиколка
.
Ако успея да отчета и след третия воден -5, ще съм доволна от себе си много. Целта ми е , след като преди се борех за двуцифрено число, сега първата му цифра да е 8 хахахах
Новите нови и новите стари дами - добре дошли! Аз съм Дебеланка (за още кратко), после ще се кръстя досадно нормална хахаха
Пожелавам го и на вас - за да се чувствате добре в кожата си и най вече да сте здрави. Ако имате нужда от помощ - насреща сме. Аз поглеждам всеки ден, но рядко се вписвам, но когато видя, че има въпрос, на който мога да отговоря, влизам.
Така де! Дерзайте! И не се отчайвайте! В диетата има доста трудни моменти, но те са нищо, в сравнение с гордостта, че сте постигнали целта си и лекотата от свалените килца :)
Успех!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2017, 23:34 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2017, 15:34
Мнения: 12
Здравейте, слабеещи съфорумници,моля Ви за помощ,имам проблем с линкът за книгата,не мога да я сваля,моля помогнете.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов