90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 28 Мар 2024, 12:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2016, 10:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2012, 09:57
Мнения: 2373
Местоположение: Австрия
ХАЙДЕ НА НОВАТА ТЕМА!
ДА Е МНОГО КЪСМЕТЛИЙСКА !
МНОГО КИЛОГРАМИ, МИНУС,
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ,
УПОРИТИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА
И ВЕСЕЛИ 3 МЕСЕЦА С 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА !


ЖИВОТ ВЪРХУ КАНТАРА

Прикачени файлове:
МОЯТ 90 ДНЕВЕН ЖИВОТ ВЪРХУ КАНТАРА.jpg
МОЯТ 90 ДНЕВЕН ЖИВОТ ВЪРХУ КАНТАРА.jpg [ 130.35 KiB | Прегледано 10953 пъти ]


РАЗКАЗВАЙТЕ В ТАЗИ ТЕМА, КАК ПРОТИЧА ДИЕТАТАТА ВИ, ПО ДНИ - ДНЕВНИТЕ МЕНЮТА, ЗА НАСТРОЕНИЕТО ВИ, УСЕЩАНИЯТА , ПРОБЛЕМИТЕ ПО ВРЕМЕ НА ДИЕТАТА !
СПОДЕЛЕТЕ СВАЛЕНИТЕ ГРАМОВЕ И КИЛОГРАМИ :D !
НАПРАВЕТЕ СИ ЛЕНТИЧКА И ГРАФИКА В ПОДПИСА ВИ, ЗА ДА СЕ РАДВАМЕ ЗАЕДНО НА ПРОГРЕСА ВИ !
ТУК, МОЖЕ ДА ЗАДАВАТЕ ВСЯКАКВИ ВЪПРОСИ, АКО ВСЕ ОЩЕ НЕЩО НЕ ВИ Е ЯСНО И ДА ПОЛУЧИТЕ ОТГОВОРИ И ПОМОЩ , НО ВСЕ ПАК ПОСТАРАЙТЕ СЕ, ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ ДИЕТАТА, ДА ПРОЧЕТЕТЕ ОБСТОЙНО ИНФОРМАЦИОННИТЕ ТЕМИ, НАМИРАЩИ СЕ НАЙ-ОТГОРЕ НА ТОЗИ ФОРУМ , НАД ТАЗИ ТЕМА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2016, 09:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
Честита ни нова тема! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2016, 22:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Привет момичета ! Аз прекъснах диетата след 2 воден ден . Като първата диета , която спазвам се справих добре , но не можах да я изкарам до края . Резултата ми беше -5кг.Мисля от понеделник пак да започна , защото по време на диетата се чувствах много по-добре свежо и леко :) , а и искам да сваля поне още 5 ;) Успех отслабващи и много минуси

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2016, 20:49 
Offline

Регистриран на: 11 Яну 2015, 10:49
Мнения: 132
Местоположение: İstanbul,turkey
Zdraveite momicheta!İskam da vi spodelq che mislq da napravq dietata na Dukan.Blagodarenie na 90 dnevnata smyknah dosta kilogrami .Mnogo q obicham ,mnogo.Tova e nai-strahotniq rejim.No po zdravoslovni prichini sym prinudena da spra vsqkakyv drug tip hrana.İmam tejki hronichni gazove i hronichni gybichki kandida.Za dylyg period ot vreme nqma da konsumiram bobovi i vyglehidrati dokato ne se opravq.Jelaq vi kysmet.Ot vreme na vreme pak shte vlizam da davam po nqkoi syvet ako moga i da pomagam na dietuva6ti sys vyprosi :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2016, 08:57 
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2015, 13:17
Мнения: 5
Здравейте, момичета днес ми е 23 ден и -3,1кг. Много съм щастлива! Разбира се имам още доста, но отдавна не бях виждала такъв резултат на кантара. Покрай диетата проядох зелен боб, то взе че ми хареса и с нетърпение чакам 2рия ден.

Сега по празниците голяма воля трябва момичета! Успех на всички!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 02 Май 2016, 12:45 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2016, 12:34
Мнения: 6
Здравейте!!!
Днес ми е първи ден! Четох много добри неща за тази диета и много се надявам да успея да я изкарам до край, защото имам доста да свалям (116 кг съм :oops: )

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 05 Май 2016, 08:51 
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2015, 13:17
Мнения: 5
Здравейте момичета, искам да се похваля вчера ми беше първи воден ден и тази сутрин резултата е -3.6кг. Можеше да бъде и повече, но доста прегреших по празниците. Доволна съм от себе си!

sparklet, желая ти успех и те подкрепям с две ръце!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 09 Май 2016, 08:11 
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 07:34
Мнения: 1
Местоположение: Русе
Здравейте, аз съм жена на 46 години. Преди двадесетина години в продължение на 6 месеца спазвах разделно хранене и отслабнах с около 12 килограма. Тогава явно разделния режим ми е станал хранителен режим, защото в последващите двадесет години си поддържах 49-51 кг. без особени напъни. Естествено с дребни нарушения и с дребни ограничения, когато излизах от тази рамка. Но като цяло бе лесно да поддържам теглото си.

Сега в днешно време, в предвид годините ми /може да е нормално, но не ми допада/ от миналата година насам почна кантара да ме дразни :) Качва се до 52-54 килограма и като цяло 2-3 кг. съм напълняла. Временни диети, ту ги премахвам, ту след седмица отново са при мен ... Изнервих се вече :) НЕ желая да се превърна в дебела лелка :) Знам, че са малко кг., но така съм свикнала да си следя кг. и да ги поддържам в граница.

От двадесетина дни спазвам 90 дневната диета и съм много доволна, че пресякох покачването на килограмите. Вече съм 51 кг. и десетина дни си стоя на тях с 300-500 грама танцуване :) Поставям си цел да се върна към "моите" си килограми, въпреки годините. Надявам се да успея.

Вече съм във вашите редици, ще се радвам да ме приемете сред вас.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 11 Май 2016, 17:01 
Offline

Регистриран на: 11 Май 2016, 16:42
Мнения: 1
Здравейте, от днес започвам диетата и имам нужда от подкрепа защото до сега не съм успявала да направя дори първите няколко дни на каквито диети съм започвала. Благодаря ви момичета.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 12 Май 2016, 19:42 
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 16:04
Мнения: 3
Здравейте,
Днес ми е третия ден от диетата. Към момента се справям без много усилия, надявам се така да продължа. Правила съм режима може би преди 4г. и имаше добри резултати, въпреки че не бях много стриктна. Преди 2 м. спрях цигарите и качих допълнително 6 кг. върху останалите за сваляне. Успех на всички начинаещи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 18 Май 2016, 11:16 
Offline

Регистриран на: 16 Май 2016, 11:40
Мнения: 2
Здравейте, бих искала отново да се включа въвашите редици :).Накратко това ще ми е треи път. Преди 2 години и половина започнах за 1 ви път и от 82 станах 64 кг. Повторението не беше задоволително стигнах за кратко до 62 кг и после си останах за дълко около 65. От миналата година обаче качих 10 кг и сега съм 74кг. В тази връзка имам питане относно това дали ще има ефект въперики , че вече 2 пъти съм правила диетата-вярно преди 2 години ?
Днес ми е 3 ти ден дано устискам до края и дано има резултати . Забравих да спомена и че спортъвам , ходя на кангоо 2 пъти в седмицата , за разлика от миналите пъти ,когато не спортувах . Започнах кангото от ноември с надеждата , че ще отслабна само със спорт , но не ми се получи :)Ако има сред вас момичета ,които потретват , моля да споделят и ме окуражат:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 18 Май 2016, 14:31 
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 16:04
Мнения: 3
Здравей,marrty! Добре дошла! Аз също съм правила режима преди време и сега го правя за втори път. Няма причина според мен да нямаш резултат. Трябва да имаш предвид обаче, че щом си почнала и да спортуваш, мускулите тежат повече от мазнините и е възможно да не сваляш много на килограми, а по-скоро на обиколки в сантиметри. Режимът не е труден за спазване, трябва малко воля от наша страна и мисля, че ще успеем! Във форума чета за постигнати фантастични резултати, и това ми дава сили и воля да вървя напред! Успех и не се отказвай!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 19 Май 2016, 14:38 
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 16:04
Мнения: 3
Здравейте!
Днес ми е 9-ия ден и съм с 4 кг. надолу. Е, имам си за сваляне, може би и затова са толкова свалените килограми. Чувствам се много добре, старая се да спазвам максимално точно режима. Успех на останалите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 24 Май 2016, 00:28 
Offline

Регистриран на: 24 Май 2016, 00:04
Мнения: 1
Здравейте, включвам се и аз на 7ми ден съм. Първите 4 дни имах спад от 3кг. и днес като се теглих съм качила един, дано утре сутрин да не го видя!!
Имам един въпрос, дали може да се яде люто и може ли люти чушки от буркан. Много обичам люто, пак и така супите ми се услаждат повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 24 Май 2016, 16:13 
Offline

Регистриран на: 24 Май 2016, 15:43
Мнения: 1
Здравейте. Включвам се и аз.
Хронологията ми е тази.
Винаги съм била с наднормено тегло.
В последните 2 години редовно ходя на фитнес, а преди това започнах с колоездене, бягяне. Като цяло активност.
Бях 75кг на 20г.
С фитнеса и НВД успях да задържа 62кг.
Лошото е, че през последната година си върнах килограми, но не и мерки.
Сега съм около 68-70, но изглеждам по съвсем различен начин.
При мене идеята е да изчистя постепенно излишните мазнини, като дам шанс на мускулите ми. Да не ги убивам с шокови лишения. Все пак държа на структурирано телосложение.

Днеска ми е първия ден от диетата. Нещо ново за мен. Виноги си водя дневник. За първи път ще е публично. Нека стимула ми е по-голям, когато съм сред хора с обща цел.

1 ден (белтъчен)
Закуска:
2 кивита
Обед:
200гр моцарела, 20гр гауда запечени в гювече с домат + голяма салата от домат и айсберг (само посолена)
Хляба си го направих аз. Морковен с овесени трици и малко ръжено брашно.
Вечеря:
(Понеже няма как да прекалявам с мазнините след силова тренировка менюто е друго от обедното)
7 белтъка (около 300гр.)
300гр. Домат.

Тренировка
Гръб + беципс (хран. добавка Глутамин)
Вечер преди сън стълби 30мин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 24 Май 2016, 18:56 
Offline

Регистриран на: 24 Май 2016, 18:46
Мнения: 1
Здравейте и от мене , аз започнах диетата на 18.05 , но не съм мръднала :(успех на всички


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 30 Май 2016, 09:11 
Offline

Регистриран на: 16 Май 2016, 11:40
Мнения: 2
здравейте , за 2 седмици , които стават днес , само - 1 кг . Моля споделете дали да губя надежда. Дали е възможно при някои на по късен етап да запо4ва свалянето на гк и изобщо кога се случва обикновенно. Аз както споменах за 3 път я правя, но първите 2 бяха преди 2 години и имам 10 лг ,които качих от тогава.
Имам и друго питане . Възможно ли е да при някои да не се отразява добре . Имам приятелка , с която заедно започнахме сега и тя твърди , че е напълняла с 2 кг от началото на диетата.На какво мож да се дължи?
Мерси и лек ден момичета :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2016, 08:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2015, 16:07
Мнения: 96
mile, сподели какво хапваш през отделните дни. Може някъде да бъркаш или да хапваш нещо, което не е позволено за дадения ден. Ако мога, ще ти помогна :)

marrty, ти си вече опитна в диетата щом я правиш за трети път и едва ли правиш грешки с подбора на храни. Но дали не може да се дължи на някакъв друг проблем - месечен цикъл, или ако взимаш някакви хапчета, хормонални проблеми..?
А за твоята приятелка, не ми се струва възможно да качва килограми от диетата. Има вариант да не започне да сваля веднага, но да качи ме съмнява. Може би бърка някъде в избора на храни или в количеството.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2016, 17:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2016, 15:10
Мнения: 18
Здравейте момичета ! Днес е втория ми ден-ден за варива . Направих си картофи на фурна с масло,копър и чесан със малко салатка и разбира се филийка хляб , а за вечеря може само салатка :) успех на всички

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2016, 13:49 
Offline

Регистриран на: 08 Юни 2016, 13:22
Мнения: 1
Здравейте, от днес и аз с Вас! Целта е ясна, поне - 10 кг. Опитен "играч" съм, но на този режим съм за първи път. Осъзнавам ясно, че годините също оказват влияние върху темпа на сваляне на килограмите, но мисля да опитам. Пожелавам успех на всички!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2016, 17:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2016, 16:48
Мнения: 2
Здравейте така като съм нова както в диетата така и в форума чета от вчера къде ли не за този больон след обяда (нали не трябва да е маги или. т.н) бихте ли ми препоръчали нещо. За сега го замествам с чай от джиндифил

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2016, 20:37 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2014, 21:13
Мнения: 146
Здравейте на всички :) Днес ми е 9-ти ден от 90-дневната диета,белтъчен ден т.е. :) Но да си кажа, че аз не съм нова, 2014г отново пазих диетата и бях супер активна тук във форума :D Тогава постигнах чудесни резултати, свалих всичките килограми, които си бях поставила за цел - 12кг и се чувствах страхотно! Но определено отдавам заслуженото на този чуден форум, който ми помогна много и общуването с други свалящи килограми беше много полезно за мен и беше една от основните причина да издържа до края :D
Така, стартирах 71кг и досега съм свалила 1кг, цел - 58кг!!!! Преди тук си казвахме менюто всеки ден с цел да си помагаме една друга,да си даваме идеи и естествено, ако някои нещо бърка да си помагаме, затова мисля да следвам тази традиция, защото ми се струва много полезно :D
Днес:
Закуска: Кафе(слагам си мъничко мед), не можах да ям плод защото станах късно - тази закуска не е ок , напълно съм наясно:D :D :D
Обед: Пилешка пържола,салата - краставици, домати и маруля, зелен лук и филийка
Вечеря: Пилешка пържола - по-малка, една краставица

Малко бях многословна, за което се извинявам :D
Успех на всички отслабващи , бъдете уверени в успеха си, казвам от опит, тази диета действа!!! :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2016, 09:49 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2014, 21:13
Мнения: 146
Здравейте отново:) Като гледам няма много слабеещи с мен във форума :lol: :lol: Но както и да е, казах, че ще споделям храната през деня така, че го правя:
Вчера - бобов ден
Закуска - 10ч: Кафе с банан
Обед- 12ч: Тиквички с ориз/ и други зеленчуци сложих - моркови,гъби,домати/ , филийка хляб - Бита, бульон гъбен,ама от гототво кубче
Вечеря 20ч: Тиквички с ориз и малко чист доматен сок пих,без никакви добавки / вечерята беше малко късна, но това е инцидентно/
Днес - въглехидратен:
Закуската - сега :D : кафе с банан
Обед: Пица постна или спагети с бульон
Вечеря: Някакъв сладкиш съм решила и айран

Това е от мен за сега, ще се радвам да видя и други активни тук за подкрепа :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2016, 12:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2016, 16:48
Мнения: 2
Здравейте :) сравнително нова съм в форума и в диетата :D аз съм на 6тия ден от диетата и за сега съм много доволна -3кг. Днес съм на скорбяла
Закуска- половин манго
Обяд - печени картофи на фурна с подправки 250 грама + 2 краставици
Вечеря - 150 грама от картофите + 1 краставица

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2016, 11:12 
Offline

Регистриран на: 19 Юни 2016, 10:33
Мнения: 16
Здравейте!
Единственият мъж съм явно и няма да ви наричам "мила" и т.н. :lol: но искрено благодаря на хората,които отделят време и нерви да поддържат това място за да бъдем ние информирани!
Накратко:
Днес ми е 8ми ден.Учудващо добре ми понася всичко засега,днес втори плодов ,вече съм на 600 мл гореща вода,ябълка,кафе и 2 литра вода :lol:
Килограми няма да измервам,не знам на колко точно съм започнал и колко съм свалил.Целта ми е да свалям а не да изваждам цифрички.За някакъв ориентир ще дам приблизителни мерки - малко над 1.80 височина около 100 кг. Годините ми не са много, но не са и малко.."христовата възраст" наближава :lol: Принципно никога не съм се ограничавал от нищо-сандвичи,пържено,сладкиши,ядки,меса,бири,чипс,джърки се консумираха по всяко време на денонощието и във всякаква последователност.Чак не е за вярване първо че съм оцелял толковагодини и второ,че не съм нервен и няма главоболи,абстиненции и т.н :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов