90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 14 Май 2024, 13:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2014, 14:41 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:36
Мнения: 8
привет и от мен! Аз съм нова и искам да попитам дали ако премина през тази диета ще мога да сваля излишните килограми .Тези ги натрупах по време на менопаузата в която съм. Много съм отчаяна и не знам дали ще подейства и на мен има те ли такива като мен? тежа сега 60кг ,а съм висока-157см.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2014, 15:17 
Offline

Регистриран на: 16 Яну 2014, 21:16
Мнения: 50
Местоположение: варна
misisrosi_iv написа:
привет и от мен! Аз съм нова и искам да попитам дали ако премина през тази диета ще мога да сваля излишните килограми .Тези ги натрупах по време на менопаузата в която съм. Много съм отчаяна и не знам дали ще подейства и на мен има те ли такива като мен? тежа сега 60кг ,а съм висока-157см.

Здравей и добре дошла! :)
Ами опитай и ще разбереш ;)
Принципно действа режима и не виждам защо и на теб да не подейства. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2014, 22:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
misisrosi_iv, не се колебай да започнеш диетата! В един друг форум, където също пиша, една дама на 60 години, свали доколкото помня 15 кг. Публикува и снимки и промяната е страхотна. Дори се е подмладила! Така че, давай смело, на правилния път си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2014, 20:46 
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2014, 20:14
Мнения: 2
Привет misisrosi_iv,

Аз съм на 46-ти ден и съм само 2,7 кила по лека. Много бавно свалям. Заинатила съм се да сваля килограми и от 11 месеца съм на диети. Девет месеца карах на ниско-въглихидратна диета, като ограничавах калориите около 1100 до 1500 на ден. Първите 5 месеца свалих 10 кила и замрях там . Явно организма ми привикна. След още четири месеца без резултат реших да сменя диетата и избрах 90-дневната. Стори ми се доста разумна и разнообразна. За съжаление обаче, резултата е много слаб - само 2,7 килца надолу.

Предполагам, че на тая възраст освен хормоналния дисбаланс и метаболизма се забавя доста при някой жени. Но от друга страна - аз тъпо и упорито продължавам да експериментирам и в крайна сметка за близо година съм с 12 кила надолу - все пак това е добър резултат. Освен това неусетно си промених и хранителният режим - храня се предимно с плодове, зеленчуци и леки меса и ако хапна повече ми става тежко. Рядко пия и алкохол - най-много биричка или чаша вино.

Та с две думи ако трябва цял живот ще се храня така и каквото стане - стане. Много е важно човек да настрои правилно очакванията си. Преди година реших да сваля 20-25 кила (почнах от 86 и сега съм 74) и няма да спра докато не го постигна. Ако не стане с един вид диета, ще пробвам друга. Това е положението.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2014, 21:52 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:36
Мнения: 8
ПРИВЕТ ОТНОВО!МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА НЕ ЗНАМ КАК ДА ЗАПОЧНА . ПЪЛНА КАША Е В ГЛАВАТА МИ . И АЗ ПРЕДИ ПРАВИХ ВСЯКАКВИ ДИЕТИ И СЕ ПОЛУЧАВАШЕ СМЪКВАХ КГ. Качила съм някъде около 10кг.ПО малко се храня но като че ли и от въздуха прибавям.Работата ми е такава че нямам никакви движения.Вървя по 3км но никаква полза и от това.Ще бъде голяма борба но нямам намерение да се отказвам,трябва да го задействам този заспал метаболизъм.Стискайте палци почвам от утре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2014, 14:06 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:36
Мнения: 8
ПРИВЕТ ОТ МЕН! МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ ЗАПОЧНАХ ДИЕТАТА И ВЕЧЕ ЦЕЛИ ДВЕ И ПОЛОВИНА СЕДМИЦИ Я СПАЗВАМ .МНОГО МИ БЕШЕ ТРУДНО В НАЧАЛОТО НО СВИКНАХ И МНОГО МИ ХАРЕСВА ЧЕ СЕ ЯДЕ ВСИЧКО В ОПРЕДЕЛЕН РЕД.АЗ МНОГО ОБИЧАМ ПЛОДОВЕ И МОГА ДА СИ КАРАМ НА ТЯХ ДЪЛГО ВРЕМЕ .НЯМАМ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ СЪС ЗДРАВЕТО И ДАЖЕ МИ СТАНА МНОГО ПО- ДОБРЕ .ПО ЛЕСНО СЕ СПРАВЯМ С КЛИМАКСА ПО РЯДКО СА ТОПЛИТЕ ВЪЛНИ И МНОГО ПО -СПОКОЙНО МИ Е .НАЙ ВАЖНОТО ЧЕ СИ ЗАДЕЙСТВАХ ЗАСПАЛИЯТ МЕТАБОЛИЗЪМ,ЗАПОЧНАХ ДА СМЪКВАМ КИЛОГРАМИ И ТО НЕ МАЛКО ЗА ТОВА КРАТКО ВРЕМЕ .ТОВА ОЩЕ ПОВЕЧЕ МЕ МОТИВИРА ДА Я СПАЗВАМ ДИЕТАТА.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2014, 12:58 
Offline

Регистриран на: 30 Мар 2014, 12:30
Мнения: 4
:o
Преди три години бях 72 кг - 175 см, а сега съм 84 кг и вече съм на 51 год. Исках да си върна старите килограми но нищо не ми се получи с хапчета за отслабване. Вече 8 дни съм на 90 дневната и половин кг не съм свалила. Ще я правя докрай, искам да сваля поне 10 кг. Не смея и да мечтая за 12 кг долу, защото не мога да се преборя с моя апетит. Ако знаете нещо за намаляване на апетита ще го пробвам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2014, 10:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2013, 20:09
Мнения: 974
Местоположение: В сърцето на любимите хора...
yunka62, ако имаше вълшебно хапче, нямаше да сме в тази тема. :lol: Всичко е в главите ни и зависи от това как ще се настроим. Не се отказвай, кантара може да не мърда в началото, но ще забележиш по дрехите, че има ефект. Важното е, да си стриктна и да не се отказваш. Ако искаш, заповядай в темата "На 90 дневната диета съм", тя е малко по-нагоре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 08:41 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:36
Мнения: 8
yunka62 написа:
:o
Преди три години бях 72 кг - 175 см, а сега съм 84 кг и вече съм на 51 год. Исках да си върна старите килограми но нищо не ми се получи с хапчета за отслабване. Вече 8 дни съм на 90 дневната и половин кг не съм свалила. Ще я правя докрай, искам да сваля поне 10 кг. Не смея и да мечтая за 12 кг долу, защото не мога да се преборя с моя апетит. Ако знаете нещо за намаляване на апетита ще го пробвам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2014, 11:12 
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2013, 13:43
Мнения: 321
misisrosi_iv написа:
yunka62 написа:
:o
Преди три години бях 72 кг - 175 см, а сега съм 84 кг и вече съм на 51 год. Исках да си върна старите килограми но нищо не ми се получи с хапчета за отслабване. Вече 8 дни съм на 90 дневната и половин кг не съм свалила. Ще я правя докрай, искам да сваля поне 10 кг. Не смея и да мечтая за 12 кг долу, защото не мога да се преборя с моя апетит. Ако знаете нещо за намаляване на апетита ще го пробвам.



Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: диета в менопауза
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2014, 13:51 
Offline

Регистриран на: 30 Мар 2014, 12:30
Мнения: 4
Tsvety написа:
misisrosi_iv написа:
yunka62 написа:
:o
Преди три години бях 72 кг - 175 см, а сега съм 84 кг и вече съм на 51 год. Исках да си върна старите килограми но нищо не ми се получи с хапчета за отслабване. Вече 8 дни съм на 90 дневната и половин кг не съм свалила. Ще я правя докрай, искам да сваля поне 10 кг. Не смея и да мечтая за 12 кг долу, защото не мога да се преборя с моя апетит. Ако знаете нещо за намаляване на апетита ще го пробвам.



Изображение



Закъснях с благодарностите, трябваше по-рано, :P
но това много ми помогна


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов