90 дневна диета - Форум

Форуми - 90 дневна диета
Дата и час: 28 Мар 2024, 20:38

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2017, 17:00 
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2017, 16:52
Мнения: 1
Здравейте и от мен ! 14 ден бобов , започнах с 72,300 сега съм 68,400 - 3,900 . Все ми се струва че малко свалям!!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2018, 23:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2013, 09:08
Мнения: 109
Здравейте приятели, има ли някой който е решил да започне диетата сега? Аз я започнах от днес и ще ми е приятно да си споделяме какво се случва в различните дни.

_________________
"Мотивацията е като сутрешният душ - не трае дълго и затова се препоръчва
ежедневно." Зиг Заглър


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2018, 23:54 
Offline

Регистриран на: 11 Мар 2018, 23:40
Мнения: 2
И аз започнах диетата на 4.03. За първи път я правя. Имам много кг. за сваляне. Не съм се мерила от години, но съдейки по дрехите, които ми стават, съм около 100 при 170 см. височина. От отдавнашни опити за отслабване знам, че не са важни килограмите, а обиколките. Ще съдя по дупките на колана :-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2018, 00:02 
Offline

Регистриран на: 11 Мар 2018, 23:40
Мнения: 2
Да добавя, че диетата ми се струва доста лесна за спазване и предполагам, че ще е ефективна. Не се гладува, а и на мен лично не ми се налага да готвя кой знае колко, намирам какво да ям навън без проблем. При предходни мои опити да спазвам някакъв режим ми се е налагало да планирам и да пазарувам и да готвя по много и да си нося от вкъщи храна за навън, което за мен е затормозяващо. Преди години бях за кратко на разделно хранене, като обедно време ядях въглехидратни дни, а вечер месо със зеленчуци и знам със сигурност, че разделното хранене помага, дори на хора като мен, които са с инсулинова резистентност и по принцип килограмите не се дължат на прекаляване с храната. Успех на всички!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 08 Май 2018, 19:10 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2018, 18:59
Мнения: 2
Местоположение: София,България
Здравейте!
На 14.05.2014г. с моя приятел(половинката ми) ще започнем 90 дневната диета. Ще го започнем тогава, тъй като сме на друг режим в момента.
Искам да попитам дали авокадо - то,кокос - а,банан - а и всякакъв друг по екзотичен плод са позволени за консумация и в кой дни.
Имам една любима рецепта... печено авокадо с яйце и бекон(е оригиналната рецепта),но аз го правя с филе с ниско съдържание на мазнини дали е позволено или авокадо намачкано и отгоре едно яйце за обяд и вечеря,но лошото е,че е с пълнозърнест хляб( за обяд знам,че става да се консумира,но за вечеря не,нали?)?
Имам и друга любима за мен рецепта Пиза с картофен или карфьолен блат,но има яйце това също отива в протейнови ден нали?
Сигурно ще излизат нови и нови въпроси,но за сега е това.
Хубава вечер и благодаря за вниманието!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2021, 21:34 
Offline

Регистриран на: 05 Фев 2021, 21:09
Мнения: 2
Здравейте! Казвам се Яна и съм стар ветеран в 90 дневната диета. Правила съм я два пъти и бях свалила общо 25 кг ,бях достигнала желаните от мен 63 кг и бях щастлива,лека и слабичка. Но ето че пак съм тук. Забременях с второ дете,родих и си останах с килограмите от бременноста. В момента съм 87 ,1 кг и днес ми е първи ден. Дано успея ,на няколко пъти се опитвам да я започна диетата и стигам до 3 четворка и на плодовия ден прегрешавам. Ужасно трудни са ми плодовите дни и се провалям точно на тях,ужасно при пристъргва от глад и ми накъртва от сладост. Може да съм шишко,но повярвайте хич не обичам сладко! Надявам се с ваша помощ и подкрепа,да успея да сваля тези ужасни килограми от себе си че направо не мога да се понасям толкова дебела!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2021, 21:38 
Offline

Регистриран на: 05 Фев 2021, 21:09
Мнения: 2
Изненадана съм че от 3 години никой не е писал във форума?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: "НА 90-ДНЕВНАТА ДИЕТА СЪМ !" ТЕМА 3, АКТУАЛНА
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2021, 15:38 
Offline

Регистриран на: 06 Яну 2015, 11:13
Мнения: 4
Здравейте и от мен!През 2015г успях да се разделя с 25кг, но сега 3 години след втората бременност и на ръба на 40г имам отново да свалям доста.Мина първият месец от 90ДД и съм до момента -7,5кг.Имам за сваляне още мнооого.Стартирах от 98,7, незнам как ще ги докарам поне до 65.Воден ден не спазих, защото ми прималява, а и двете ми деца бяха болни по едно и също време, та сили си ми трябваха!Надявам се да успея да сваля поне още толкова и през втория месец :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов